Gönderen Konu: İstanbul transplus Konya  (Okunma sayısı 1006 defa)

Ersin Örer

• Yeni üye
  • *
İstanbul transplus Konya
« : 02 Temmuz 2021, 00:40:35 »
Arkadaşlar yaklaşık 5 yıl önce İstanbul Transplus Konya’da saç ektirmiştim. Sonuçlar çok kötü malesef ilk 2sene fena durmuyordu. Özellikle kendi saçlarım dökülmeye devam ettiği için 2 sene sonra oldukça berbat hale geldi. Donör alanı müsait olmasına rağmen az alım yaptılar. Ensenin orta kısmından fazla alım yapıldığı için boşluk oluştu ön taraf ise seyrek kaldı. Bir çok merkez alın çizgisinden iki parmak geriye kadar olan alanı daha sık ekip güzel görünmesini sağlıyor. Malesef eşit dağıtmışlar. Özellikle maddiyata takılan arkadaşlar fiyatı çok ucuz ama tavsiye etmiyorum. 2021de 2700-3500 arası fiyat veriyorlar. Şu an ki fotoğrafları paylaşıyorum. Ense tarafındaki orta boşluk 2. Ekim içinde sıkıntı yaratacak. 2. ekim için İzmir’deki Sibel ulusan, Serena ve Erna ile görüştüm. Araştırma aşamasındayım. Tavsiyesi olan varsa bekliyorum. 

hyperKel

• Hero Member
Ynt: İstanbul transplus Konya
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2021, 00:45:31 »
geçmiş olsun malesef çok  kötü bir ekim yapılmış.Ekim öncesi resminiz varsa görmek isteriz.

Ersin Örer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2021, 00:50:05 »
İlk ekim öncesi mi çok uzun zaman oldu bulursam ekleyin. Kenarlardan açılmaya başlamıştı. Ortada küçük bir adacık kalmıştı. O yüzden ön bölgeye ektirdim. Tepeye 2. Ekim gerekiyor dediler. Ayrıca bir ekimde 3000 kökten fazla almıyorlar. Fiyatı düşük tuttukları için 1seans3000e kadar üzeri 2. Seansa giriyormuş. Doktor Hakan başünalı ekimden 1ay sonra kontrolde gördüm.
  • Ekim Tarihi: 2016
  • Ekim Merkezi ismi İstanbul Transplus konya
  • Greft Miktarı 2711
  • Yaşınız 27

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2021, 00:59:24 »
İlk ekim öncesi mi çok uzun zaman oldu bulursam ekleyin. Kenarlardan açılmaya başlamıştı. Ortada küçük bir adacık kalmıştı. O yüzden ön bölgeye ektirdim. Tepeye 2. Ekim gerekiyor dediler. Ayrıca bir ekimde 3000 kökten fazla almıyorlar. Fiyatı düşük tuttukları için 1seans3000e kadar üzeri 2. Seansa giriyormuş. Doktor Hakan başünalı ekimden 1ay sonra kontrolde gördüm.

Hakan başünal doktor değil kardeşim saç ekimi merkezi sahibi sadece
Orda ekimleri hemşireler yapıyor genelde ekimler kötü oluyor ama ucuz olduğu için tercih ediliyor.
Seninde ekimin kötü olmasına doğrusu  şaşırmadım özellikle sana yakın olacağı için ankarada şahin çelik konularını araştır bence.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2021, 01:03:50 »
Kafandaki kırmızı ben gibi duran alanları bir cildiye doktoruna  göstermeden saç ekimi yaptırma bence sonra ekim kötü etkilenmesin bu yüzden hatta tehlikeli olabilir belki.

JustMemo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2021, 02:05:47 »
Öncelikle geçmiş olsun. Tavsiyem Sahin celik ankara olur. Bi foto at whatsapp tan. Ekim yapmazlar buyuk ihtimal ama yine de bi şansını dene. Sakaldan alabilirse bir kisim belki yaparlar.
  • Ekim Tarihi: 05.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik LifeHairAnkara
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi Venatura D3 K2 (D vitamini), Evocapil Plus günde 2 kapsül
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=22078.0
* Venatura D3 K2  (D vitamini) 
*Evocapil Plus günde 2 kapsül

Ersin Örer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2021, 20:49:39 »
Malesef arkadaşlar rezalet bir sonuç oldu. Hakan başünalın doktor olmadığını bilmiyordum yapacak bir şey yok 2. Ekimi araştırıyorum.
  • Ekim Tarihi: 2016
  • Ekim Merkezi ismi İstanbul Transplus konya
  • Greft Miktarı 2711
  • Yaşınız 27

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2021, 23:53:33 »
Şahin Çelik ve Esma-Serkan Tetik öneririm.

Facebook Twitter Instagram