Gönderen Konu: Emphairde saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum fikir verebilecek varmı  (Okunma sayısı 1210 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bence biraz daha araştır ekimlerini beğenmiyorum samimi olması değil başarılı olması önemli

Ankarada isen şahin çelik araştır

İstanbul da i sen yazarsın
Global Moderator

neutron46

• Yeni üye
  • *
Bence biraz daha araştır ekimlerini beğenmiyorum samimi olması değil başarılı olması önemli

Ankarada isen şahin çelik araştır

İstanbul da i sen yazarsın
Kahramanmaraşlıyım bayramdan sonra 20 günlüğüne İstanbul’a gidicem İstanbul da ektireyim diye düşündüm öneriniz varmı acaba

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kahramanmaraşlıyım bayramdan sonra 20 günlüğüne İstanbul’a gidicem İstanbul da ektireyim diye düşündüm öneriniz varmı acaba

bütçeniz nedir forumu biraz araştırın lütfen sonra yazarsınız aklınız daki merkezleri değerlendiririz
Global Moderator

behesti

• Yeni üye
  • *
bütçeniz nedir forumu biraz araştırın lütfen sonra yazarsınız aklınız daki merkezleri değerlendiririz

Forumunuzu severek takip ediyorum. Ben de saç ekimi için araştırma yaptın ve burayı sıklıkla kullandım.

Lifehair ve burada övülen bir kaç yere baktım ve sanırım en son emphair da karar kıldım.
Emphair çok iyi değil gibi fakat ödeme kolaylığı açısından emphair seçeceğim. Bugün kesin kararımı verdim diye onlara bildirdim ama bazı bu forumda da dile getirilen bazı haklı çekinceler var onları da yarın arayıp dile getireceğim.

Lifehair burada başkalarının da yazdığı gibi 9b lira para istiyor fakat NAKİT!
Çok övülmüş kesin karar vermeme rağmen emphairi arayıp vazgeçecektim fakat nakit 9b lira istediklerini duyunca ağızım açık kaldı ve malesef vazgeçmek durumunda kaldım.
Başka yine övülen bir firma ise 3000 grefte 12b istedi ve açıkçası bu da bütçemi aştı.
Emphair da 9b civarı para istiyor ve max greft ama 6 ay vade farksız taksit yapıyor mesela.
Yine diğer yazılanlardan çıkardığım bir şey ise saç ekiminin en çok kişinin bünyesi, saç yapısı, deri dokusu gibi etkenlerle ilgili olduğunu düşünürsek emphair'ın o kadar da kötü olacağını sanmıyorum.
Takıldığım tek nokta şu oldu emphair da estetik cerrahı yok sanırım. Sürekli uzman, danışman gibi sıfatlar kullanılıyor. Estetik cerrahsız ekim yapan ünlü yerler var mı? Bu konu benim için bir tabu ama sizce yıkmam gerekir mi?Doktor dışıda, ekim yapan ekibin de illa hemşirelerden oluşması gerekir mi? Fikriniz nedir merak ediyorum. Forumda da şimdi bu konuyu araştıracağım biraz daha.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
dostum öncelikle sunu iyi anlaman gerek para kazanılır ama saç geri gelmez başarısına emin oluğun yere yaptır ya da bekle durumunu ayarlayınca yaptır

hayatın boyunca kafanda taşıyacaksın unutma..

umarım vereceğin karar hayırlı olur

Global Moderator

Emre Durna

• Yeni üye
  • *
Sevgili Hintell

İstanbul'dayım ve saç ekimi yaptıracağım.

Forumu inceledim ama her telden bir ses birisinin mükemmel dediği yeri diğeri yere vuruyor.

Bütçem var önemli olan kaliteli Ekim sence nereye gideyim ? Saygılar

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
Sevgili Hintell

İstanbul'dayım ve saç ekimi yaptıracağım.

Forumu inceledim ama her telden bir ses birisinin mükemmel dediği yeri diğeri yere vuruyor.

Bütçem var önemli olan kaliteli Ekim sence nereye gideyim ? Saygılar
asmed
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Facebook Twitter Instagram