Gönderen Konu: Saç ekim merkezi Tavsiye  (Okunma sayısı 874 defa)

taraksız

• Yeni üye
  • *
Saç ekim merkezi Tavsiye
« : 07 Temmuz 2021, 18:46:37 »
Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir forumu takip ediyorum. Güzel sonuçları gördükçe bende gaza geldim ve artık ektirmeyi düşünüyorum. Yalnız nerede işlemi yaptıracağım konusunda bir türlü karara varamadım. İlk olarak Serkan Aydın arenamed'de işlemi yaptırmayı düşünmüştüm. bir çok örnekte ekilen saçlar çok sıkı ve düzgün görünüyordu, ama adamlar istisnasız tüm işlemlerde tabiri caizse donör bölgenin içinden geçmişler. ektikleri saç istediği kadar güzel dursun, ense bölgesinin sanki bir hastalık geçirmiş gibi yer yer boş olması beni fazlasıyla memnuniyetsiz eder. zaten bir kaç arkadaşın "hala arenamed'de niye saç ektirirler anlamış değilim" tarzı mesajlarını okuduktan sonra oradan vazgeçtim sayılır. zaten şikayet sayfasında da bir sürü insan memnuniyetsizliğini dile getirmiş.

onun dışında mesut çevik'in youtube'daki videolarını izledikten sonra emphair'da kafama yatmıştı, ama onlarla ilgili de forumda pek olumlu yorum göremedim.

belki aranızdan bazıları Asmed'i önerebilir. orada işlem yaptıranların hemen hemen tamamı memnun gibi (en azından olumsuz yoruma ben rastlamadım) ama orada işlem yaptırmaya da benim bütçem yetmez. malum Türkiye'de yaşıyoruz ve TL cinsinden maaşımızı alıyoruz.

bunların dışında önerebileceğiniz bir yer varsa yardımcı olabilir misiniz rica etsem. mesela Medeks şu an için aklımda bir köşede duruyor.

şimdiden teşekkürler.

Qur

• Full Member
Ynt: Saç ekim merkezi Tavsiye
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2021, 23:04:52 »
Asuman hair, serkan aygın, şahin çelik popüler merkezler. Medeks de fena değil diye biliyorum. Bunları araştırın bence.

Vio

• Full Member
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2021, 11:39:01 »
Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir forumu takip ediyorum. Güzel sonuçları gördükçe bende gaza geldim ve artık ektirmeyi düşünüyorum. Yalnız nerede işlemi yaptıracağım konusunda bir türlü karara varamadım. İlk olarak Serkan Aydın arenamed'de işlemi yaptırmayı düşünmüştüm. bir çok örnekte ekilen saçlar çok sıkı ve düzgün görünüyordu, ama adamlar istisnasız tüm işlemlerde tabiri caizse donör bölgenin içinden geçmişler. ektikleri saç istediği kadar güzel dursun, ense bölgesinin sanki bir hastalık geçirmiş gibi yer yer boş olması beni fazlasıyla memnuniyetsiz eder. zaten bir kaç arkadaşın "hala arenamed'de niye saç ektirirler anlamış değilim" tarzı mesajlarını okuduktan sonra oradan vazgeçtim sayılır. zaten şikayet sayfasında da bir sürü insan memnuniyetsizliğini dile getirmiş.

onun dışında mesut çevik'in youtube'daki videolarını izledikten sonra emphair'da kafama yatmıştı, ama onlarla ilgili de forumda pek olumlu yorum göremedim.

belki aranızdan bazıları Asmed'i önerebilir. orada işlem yaptıranların hemen hemen tamamı memnun gibi (en azından olumsuz yoruma ben rastlamadım) ama orada işlem yaptırmaya da benim bütçem yetmez. malum Türkiye'de yaşıyoruz ve TL cinsinden maaşımızı alıyoruz.

bunların dışında önerebileceğiniz bir yer varsa yardımcı olabilir misiniz rica etsem. mesela Medeks şu an için aklımda bir köşede duruyor.

şimdiden teşekkürler.

Medeks kendini geliştirdi f/p ben beğeniyorum şansen.

Asuman hair çıkış yüzdesi ön çizgileri vs güzel kanalları asuman hanım açıyor tek başına ben de orada ektirdim.

Serkan Aygın ve Asuman hair aynı fiyat hemen hemen ekimlerini inceleyip karar verin ikisi de iyidir.

Arenamedi ben düşünmezdim...

Asmed team araştırabilirsiniz Koray hocasız asmed ama sonuçları çok güzel 😂

Muttalip Keser / Kaan Pekiner / Sibel Ulusan bütçeyle alakalı merkezler bütçeniz elverirse bunları da araştırabilirsiniz..
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Temmuz 2021, 17:29:35 »
Her merkezin olumsuz sonucu var olmayanı yok dostum araştırıp kendin karar veriren daha iyi olur

Önemli olan düzgün bir planlama temiz bir ekim yoksa herkesin saçı süper maalesef olamıyor bazen merkez hatası bazende kişinin saç kalitesi cild yapısı elverişli olmuyor.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram