Gönderen Konu: Saç Ekim Merkezi Tavsiye  (Okunma sayısı 5613 defa)

mutrup99

• Yeni üye
  • *
Saç Ekim Merkezi Tavsiye
« : 13 Temmuz 2019, 21:48:44 »
Herkese iyi akşamlar
Malesef ki bu saç ekimi konusunda bilgi kirliliği çok fazla fakat gerçekten doğru bilgiyi ancak böyle forumlardan alabiliyoruz. Ben araştırdıgim ve bütçeme uygun olarak 3 klinikte karar vermem gerekecek.
1) Lale Keskin
2) Hermes Hair clinic  (internette ektiren hiç yok gibi ama hiç kötü yorumda yok. Pazartesi randevum var görüşeceğim)
3) İlhan Serdaroglu  (iyi olduğu kadar kötü vakaları da var)
Arkadaşlar sizden ricam bu 3 klinikte saç ektiren ya da tanıdıgi herhangi biri ektiren varsa yorum yazmasını rica ederim. Ayrıca İstanbulda bunların dışında önerebileceği kişi ya da klinik varsa yorumlarınızı beklerim. Fotoğraflarım aşağıdadır.

frigyali026

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Ekim Merkezi Tavsiye
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2019, 17:12:32 »
Nasıl geçti görüşme??

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2019, 17:21:29 »
Kafandaki var olan saçlar gidici onu bir kere baştan yok sayman gerekir
Ya da kullanırsan 1 sene finasterid kullanıp o saçları güçlendirip öyle ekim yaptırırsın.

Saydığım merkezlerden en mantıklısı ilhan hoca bana göre tabi karar ve seçim senin.
Global Moderator

mutrup99

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2019, 00:06:02 »
Nasıl geçti görüşme??
Hermes reklamlarda büyütüldüğü kadar büyük bir yer gelmedi bana. Ben çok merak ettiğim için gittim. Maltepe de özel bir hastahanede bir odada ekim yapılıyor. Hermes kurucusu sevim Hanım ile görüştüm. Gayet samimi ve sıcakkanlı bir sohbetimiz oldu. Fakat forumlarda hiç bir ekimine rastlamamam beni biraz tedirgin etti. O yüzden biraz daha araştırmam sonucu Serkan Aygına ekim yaptırmayı düşünüyorum. 7 ağustosta bir aksilik olmazsa ektireceğim.
Bu arada Hermes hair clinic paranın tamamını peşin istiyor. Bu bilgiyide vermiş olayım.

mutrup99

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2019, 00:09:24 »
Kafandaki var olan saçlar gidici onu bir kere baştan yok sayman gerekir
Ya da kullanırsan 1 sene finasterid kullanıp o saçları güçlendirip öyle ekim yaptırırsın.

Saydığım merkezlerden en mantıklısı ilhan hoca bana göre tabi karar ve seçim senin.

Kafamdaki saçların gidici olduğu sonucuna nerden vardın merak ettim doğrusu ? Topik kullandığım için çok fazla dökülme yapıyor maalesef.

Bu arada planımda olmayan ama araştırma sonucu serkan aygına ekim yaptırmayı düşünüyorum. Senin yorum ve mesajların içinde teşekkür ederim dostum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2019, 03:49:53 »
Hermes i yeni yeni duymaya başladık bizde sanırım  baya reklamları dönüyor ama forumda ekimleri yok
geçen Hakkında bilgimiz yok forum içinde sonuçlarını gördüğünüz yerlere yönelin her merkes çok iyi olduğunu iddia eder herkese güvenmeyin tarzı Hermes için değilde x yada bilmediğim her merkeze olan yaklaşımım bu şekilde zaten bir yazı yazmıştım

ertesi gün avukatımız sizi takıp ediyor vs diye bir mesajla döndüler forumda :) bu yüzden kendilerinden pek hoşlanmadım.

saçlarına gelince zaten gördüğün üzere baya dökülmüş dht hormonundan dolayı var olan saçlarında tolejen faza inmiş zamanla dökülecektir ekimle birlikte beslenme dengesi bozulacağı içinde kendi saçlarını kaybedebilirsin bunu bilmeni isterim sağlıklı saç telleri değil

topik saç döker içerindeki mikro tozları deri emer ve saç köklerine yapışır beslenme dengesini bozar saçın.. sürekli kullanımlarda

Dr.Serkan aygın fiyat performans olarak güzek gidiyor ekimleri Tercih edebilirsin tabi beklentin çok yüksek olmasın açıklığın fazla
sana 2 ekim planlayacaktır.

Global Moderator

mutrup99

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2019, 21:12:54 »
Hermes i yeni yeni duymaya başladık bizde sanırım  baya reklamları dönüyor ama forumda ekimleri yok
geçen Hakkında bilgimiz yok forum içinde sonuçlarını gördüğünüz yerlere yönelin her merkes çok iyi olduğunu iddia eder herkese güvenmeyin tarzı Hermes için değilde x yada bilmediğim her merkeze olan yaklaşımım bu şekilde zaten bir yazı yazmıştım

ertesi gün avukatımız sizi takıp ediyor vs diye bir mesajla döndüler forumda :) bu yüzden kendilerinden pek hoşlanmadım.

saçlarına gelince zaten gördüğün üzere baya dökülmüş dht hormonundan dolayı var olan saçlarında tolejen faza inmiş zamanla dökülecektir ekimle birlikte beslenme dengesi bozulacağı içinde kendi saçlarını kaybedebilirsin bunu bilmeni isterim sağlıklı saç telleri değil

topik saç döker içerindeki mikro tozları deri emer ve saç köklerine yapışır beslenme dengesini bozar saçın.. sürekli kullanımlarda

Dr.Serkan aygın fiyat performans olarak güzek gidiyor ekimleri Tercih edebilirsin tabi beklentin çok yüksek olmasın açıklığın fazla
Hermes için açıkçası önümde hiç örnek olmadığı için geri adım atmama sebep oldu. Zaten saç ekim merkezlerinin en iyi reklamı hastalarıdır. Ben ektiren kimseyi bulamadım. Bu yüzden önümde çokça örnek olan serkan aygina ekim yaptıracagim.
Evet saçlarım güçsüz zaten gönderdigim fotoğraflarda 2 seans olacağını söylemiştı. Benim tek düşüncem ilk ekim sonrası çok kötü bir görüntü olmaması. Cim adam gibi. Eğer biraz riskli goruluyorsa bu maceraya hiç atilmayacagim

Ghane

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2021, 01:26:56 »

Sn. Hintell "hermes" dediğiniz yer "hermest" olabilirmi. Şuandada altunzadede academic hospitalde operasyonlarını yapıyorlar. Yoksa bu iki firma farklımı.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Şubat 2021, 02:27:57 »
Dostum sakal durumun nasıl?, bu açıklık için donörün biraz zayıf gibi sanki. Gerçi Serkan hoca olmayacaksa olmaz der herhalde.

Facebook Twitter Instagram