Gönderen Konu: Fatma Dursun  (Okunma sayısı 3872 defa)

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fatma Dursun
« : 11 Temmuz 2021, 12:41:44 »
Fatma  Dursun   Hanimi   taniyanlar   ve  bu  Hanimefendide  ekim  yapdiran  arkadaslar  vsrmi ?

mdalmis

• Jr. Member
  • **
Ynt: Fatma Dursun
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2021, 12:47:20 »
Forumda Ara bölümünden baktımda Fatma Dursun adına hiç bir konu yorum cevap yok
  • Ekim Tarihi: 12.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Solgar Biotin 5000mg

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2021, 12:51:13 »
 Bende  ilk  defa  you  tube  de   videolarini  gordum.   Hanimefendi   anlatdiklarina  gore  fena  degilmis.  Tabii  ekim  yapdiranlari  gormek   lazim.

mdalmis

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2021, 13:07:13 »
Bende  ilk  defa  you  tube  de   videolarini  gordum.   Hanimefendi   anlatdiklarina  gore  fena  degilmis.  Tabii  ekim  yapdiranlari  gormek   lazim.

forumdan araştır bak güzel ekim yapan yerler var. youtube instagram facebook buralarda herkes kendi reklamını yapar. Önemli olan oralarda daha önce yaptıranların yorumları
  • Ekim Tarihi: 12.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Solgar Biotin 5000mg

Sergen kesgin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2022, 19:36:13 »
Fatma  Dursun   Hanimi   taniyanlar   ve  bu  Hanimefendide  ekim  yapdiran  arkadaslar  vsrmi ?
.           Merhaba ben tanıyorum ben ve 4 arkadaşımız saç ekimi yaptırdık son derece memnunuz gerek ekim işlemi ve gerek ekim işlemi sonrası işlemler olsun gerçekden profesyoneller saç ekimi yaptıracaklara şiddetle tavsiye ederim Eklediğim resim 8 ay sonrası bilginiz olsun

Mürsel Çal??kan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2022, 19:59:09 »
Merhaba arkadaşlar benimle birlikte 5 arkadaş Fatma Dursun hocaya saç ekimi yaptırdık her birimiz ayrı ayrı çok memnun kaldık saçı ektik saldık olayı yok mükemmel alakadar oluyorlar süreçte sonuçlar çok güzel oldu kesinlikle tafsiye ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Şubat 2022, 16:18:59 »
güzel bir çalışma :) yeni üye ol ben tanıyorum süper de ne güzel dünya

kardeşim adam gibi araştır tanımadığın bilmediğin yerleden uzak dur forumda bir süü başarılı merkezler var

Global Moderator

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2022, 12:04:41 »
Mesajlar çok inandırıcıymış :D

RustCohle.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2022, 12:06:43 »
Merhaba arkadaşlar benimle birlikte 5 arkadaş Fatma Dursun hocaya saç ekimi yaptırdık her birimiz ayrı ayrı çok memnun kaldık saçı ektik saldık olayı yok mükemmel alakadar oluyorlar süreçte sonuçlar çok güzel oldu kesinlikle tafsiye ederim.

Siz ne dandik reklam ekibisiniz la öyle.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2022, 12:30:02 »
Ben zaten anlamıyorum bu kafaları forumda kendini kanıtlamış neredeyse her birinin 100 konusu olan ekimleri gün gün takip ettiğiniz ekimciler varken Adı sanı duyulmamış ne yüdüğü belirsiz kişileri bu nasıl diye konu açıp onların çakma hesaplarla gelip övmesine neden sebep oluyorsunuz?

Arkadaşlar başarısı sürekli olan saç ekim merkezlerinin bu forumda olmaması duyulmaması imkansız boşa kendinizi maffetmek için çaba sarf etmeyin

Ama tabi bazı insanların doğruyu bulması için bazı insanların kendini feda etmesi gerek

Seçim sizin ya feda eden olup millete ders olurdunuz ya da doğruyu yapan.

Global Moderator

Sergen kesgin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2022, 19:58:16 »
Siz ne dandik reklam ekibisiniz la öyle.
.  Hakaret etmenize gerek yok öyle bi hakkınızda yok benim yalanla dolanla işimde yok

Sergen kesgin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Şubat 2022, 20:00:26 »
güzel bir çalışma :) yeni üye ol ben tanıyorum süper de ne güzel dünya

kardeşim adam gibi araştır tanımadığın bilmediğin yerleden uzak dur forumda bir süü başarılı merkezler var
.  Yorum yapabilmek için 15 senelik üyemi olmam gerekiyor anlayamadım ben nasıl bir üslup bu

Sergen kesgin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Şubat 2022, 20:03:49 »
Nasıl insanlarsınız siz yazık hakikaten kalbiniz ne kadar kirlenmiş sadece ekim yaptırdım tavsiye aldım arkadaşlarımdan bende memnun kaldım işi ticarete döktüğümü sanmışsınız buyrun gelin işyerimi ziyaret edin günahımı aldığınızın farkına varın hodri meydan ben laflarımın sonuna kadar arkadındayım

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 16 Şubat 2022, 00:40:37 »
Nasıl insanlarsınız siz yazık hakikaten kalbiniz ne kadar kirlenmiş sadece ekim yaptırdım tavsiye aldım arkadaşlarımdan bende memnun kaldım işi ticarete döktüğümü sanmışsınız buyrun gelin işyerimi ziyaret edin günahımı aldığınızın farkına varın hodri meydan ben laflarımın sonuna kadar arkadındayım

burda böyle reklamları yemezler kardeşim burası aklı başında kişilerin gerçek sonuçları görmek için uğradığı bir forum sitesi.
instagram yada face sayfası değil anlayacağın.
kitleleri karıştırdın sen  ;D

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 16 Şubat 2022, 18:36:11 »

Facebook Twitter Instagram