Gönderen Konu: Sizce ekim yapmalımıyım ?  (Okunma sayısı 476 defa)

Fugari

• Yeni üye
  • *
Sizce ekim yapmalımıyım ?
« : 11 Temmuz 2021, 18:26:51 »
Merhaba yaş 31 sizce ekim yapmalı mıyım ? Yaparsam başarılı bir ekim olma şansı ne kadar ? yoksa biraz daha beklemeliyim . Tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa mutlu olurum . Teşekkürler

Lauri

• Hero Member
Ynt: Sizce ekim yapmalımıyım ?
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2021, 19:19:36 »
İlk foto biraz anormal çıkmış. Flaşlı çekmişsiniz ve flu da olduğu için pek anlaşılmıyor. Diğer fotolar da ters ışık.

Işığı karşınııza alıp karşıdan çekip atmanız gerekiyor. Ama anlaşıldığı kadarıyla, saç çizgisinde bi gerileme açılma yok gibi. Tepede biraz seyrelme zayıflama varz herhangi bir çıplak boş alan yok.

Bence medikal tedavi deneyin. Finasterid araştırabilirsiniz. İşe yararsa ekime bile ihtiyacınız kalmayabilir. Kendinize bi 8-10 ay süre tanıyın.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2021, 19:25:24 »
Tam medikallik kafa ön çizgi duruyor.Min ve fin ikilisi iş yapar.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Vio

• Full Member
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2021, 19:51:54 »
Merhaba yaş 31 sizce ekim yapmalı mıyım ? Yaparsam başarılı bir ekim olma şansı ne kadar ? yoksa biraz daha beklemeliyim . Tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa mutlu olurum . Teşekkürler
Ön çizgi bozulmamış orta alan zayıflamış şuan ekim yapılırsa orta kısımda çok kayıp olur. Bence önce 1 yıl kadar saçlarınızı güçlendirin.
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Fugari

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2021, 21:05:04 »
Yorumlarınız için teşekkür ederim . Fin araşrtırdım fakat yan etkileri biraz beni tedirgin ediyor . Açıkçası ekim daha kolay geliyor . Fakat ekersem başarılı bir sonuç alamamak da var .  Değişik bir psikoloji anlayacağınız dostlar

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Temmuz 2021, 22:24:53 »
Hocam sana bir kaç alternatif önereyim. İlki, Topikal olarak dene. Serkan Aygın klinik ekim sonrası jel şeklindeki halini tavsiye ediyor hastalarına örneğin. Bunu temin edebileceğin eczaneler de mevcut. Forumda eczaneler vs bilgiisi var. Tedavi başlıklarını biraz kurcalarsan bulursun.

İkincisi, gün aşırı kullanım. Yani haftada 3 gün 1mg gibi.

Günlük 1mg oral, genel olarak kabul görmüş bir tedavidir fakat yukarıdaki alternatifler de buna yakın bir sonuç verebilir. Yanetki ihtimali daha az olaaktır.

Ben olsam topikal ile başlardım.

Minoxil kullanımı insanlara zor geldiği için, hiç önermemiştim ben önceki mesajımda. Ayrıca bir de döngü meselesi oluyor, o da var.

Fakat tependeki o seyrekliği en hızlı ve etkin minoxil toparlar. Yanetkisi de çok daha nadirdir. Ama sürekli kullanım ister. Bunu da bi düşünebilirsin.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Temmuz 2021, 01:35:51 »
Fin dene yan etki ederse ekim dusunursun, bu sac iyi durumda fin toparlar bunu
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram