Gönderen Konu: 2850 Greft ekim  (Okunma sayısı 10715 defa)

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2850 Greft ekim
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2015, 20:35:41 »
Nerede ektirdiniz ?

Aslanfener

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2015, 20:41:25 »
Daha önce transmed tarafından 2 kez ekim yapıldı şimdi ise Mecidiyeköy'de bir arkadaşım ekim yaptı .

Aslanfener

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2015, 20:44:51 »
Arka taraf toparlandı fut izi görünmüyor şimdi

admin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2015, 21:11:56 »
Arkadaşlar lütfen konunun başlığına ekim yaptırdığınız yeri yazınız ve konu içeriğinde saç ekimi operasyonunuzla ilgili kısada olsa biraz bir şeyler yazınız , ancak bu şekilde paylaşımlarınız faydalı olmuş olur.yoksa bu haliyle kimsenin dikkatini çekmez bu konuda olduğu gibi,sonuçta nette saç ekimiyle ilgili bu tarz çok fotoğraf var , merak eden onlara bakar,bu konunun extra getirdiği bir şey ne yazıkki yok,zaten o yüzden doğru dürüst kimse konuya açıp bakmamış bile,lütfen konunuzu önerilerim doğrultusunda düzeltin faydalı bir paylaşım olması açısından...

Aslanfener

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2015, 19:00:19 »
Pardon admin siteyi yeni keşfettim acemiyim biraz kusura bakma . Ben gelişmeleri fotoğraflarla paylaşacağım. Ben aslında fut izini çok kafaya takıyordum kısa kestirince belli oluyorsu sanırım bu benim son saç ekimim bir daha mümkün olmaz diye düşünüyorum. Sizin yorumlarınızı ve sorularınız varsa cevaplayabilirim. Operasyon yaklaşık 9 saat sürdü benim donör bölge çok kısıtlıymış ancak 2850 Greft çıkmış ve 1500 Greft arkaya kalanlar ön tarafa ekildi. Umarım sonuç iyi olur..

admin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2015, 19:08:26 »
Ekiminiz şu an iyi görünüyor,şakaklarada ekim yapılmış kolay iş değil sonuçta,umarım sonrasıda güzel olur..
Fut izinden şikayetçiyim demişsin,fut izinede ekim yapılabiliyor aslında ,artık o şansın yok belki ama hair pigmentasyon yani saç dövmesi yaptırabilirsin fut izinin üzerine,çok güzel sonuç alırsın..
Mecidiyeköyde bir arkadaşım yaptı saç ekimimi diye yazmışsın,yapan kişinin adını yada merkez ise oranın adını yazarsan başlığa ekleyelim...

Aslanfener

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2850 Greft ekim estehair
« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2015, 20:27:33 »
Fut izine ekim yaparsak en az 400 Greft gider dediler ve ekim sırasında ve sonrasında çok sancılı bir dönem geçireceğimi belirttiler bunu ön tarafta kullanırsak daha iyi olur dediler sonuçta arka taraftaki saçları uzun tutarak kamufle edebileceğimi söylediler. Ok başlıkta yer ismi belirttim . Bir de saç dövmesi soradan düşünüyorum ancak Amerika'da sanırım bu dövme işi ilerlemiş burada pek yaygındeğil gibi internette Fatih Serdaroğlu diye bir yer gördüm ama bana pek kurumsal güvenilir gelmedi açıkçası teşekkürler yorumunuz için ilerleyen aylarda fotoları paylaşmaya devamedeceğim...

Aslanfener

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Ekim 2015, 20:40:02 »
Bir de transmed işe ilgili bir bilgi paylaşacağım. Ben orada iki kez fut operasyonu yaptırmıştım.Aslında öncesinde fue saç ekimi için görüşmeye gitmiştim. Bana yerin sahibi hanımefendi ve oradaki bir doktor saçlarımı inceledikten sonra yeni ekiminizi fut + fue şeklinde yapalım dedi. Bu durumu plastik cerraha anlattım ve bana 2 kez fut yapılmış yere 3. Kez fut uygulamanın çok saçma olduğunu ve ticari kaygılarla söylendiğini belirtti . Ben de zaten bunlar tekrar fut dedikten sonra tamam bilgi için dedim ve ayrıldım

Aslanfener

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2015, 20:53:40 »
40.gün şok dökülme ilk başlarda oldu şimdi pek dökülmüyor.Rogaine foam köpük ve Biotin kullanmaya devam ediyorum.

Aslanfener

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Kasım 2015, 20:46:21 »
70. Gün rogaine ile devam ediyorum Biotin sivilce yapıyor bıraktım

Aslanfener

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Ocak 2016, 20:01:42 »
130 gun oldu

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Ocak 2016, 20:08:22 »
üsten isik altindam ve flasli olarak gørebilirmiYiz?

Aslanfener

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 24 Ocak 2016, 20:15:07 »
Rogaine ve revita şampuan kullanmaya devam ediyorum.sabah ve akşam saçları yıkayıp rogaine sprey kullanıyorum çok zahmetli uğraştırıyor ama 10. Aya kadar bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum. Arka bölgede bayağı kapandı. Şimdiden memnunum bakalım yeni saç çıkacak mı bekleyip göreceğim. biotin kullanmayı 2 ay önce bıraktım cildi çok yağlandırıyor.Plastik cerrah bir arkadaşım var kendisi donör bölgede alınan kökler kalın ise ekim başarılı oluyor dedi. Bir de tekli greftler öne ekilirse ikili üçlü olanlar arka taraflara ekilirse ekim daha doğal oluyormuş. Sorunuz yardımcı olacağım birşey varsa sorabilirsiniz

Aslanfener

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Ocak 2016, 20:24:35 »
Ekte

Facebook Twitter Instagram