Gönderen Konu: Aşılı Saç Ekimi 2850 Greft/NW6 Emirali H. EsteWorld Altunizade 18 KASIM 2015  (Okunma sayısı 30585 defa)

filinta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar Merhaba

41 yasimda sac ektirdim. Saclarin 24 yasinda azalmaya basladi, 30 yasimda ise nw 6 seviyesine geldi. Hicbir ilac kullanmadim o tarihlerde minox, finasteride vb.
18 Aralık 2015 de NW 6 hastası olarak ekim yaptırdım. Klinik bu aciklik icin 2 seans yapmaları gerektiğini ve saç aşısı ile ekim önerdiğini söyledi. Ekim sırasında alımı yapan ekip 3000-3500 kök arası bir alım yaptık dedi ancak daha sonra bunu 2850 kök olarak revize ettiler. Amerikadan geldigi soylenen saç aşısı ile birlikte ekim yaptırdım. 

Arkadaslar. dönör bölgesinin zamanla toplanacağı söyleniyor.
Dönor bölgemin gerçekten toplayıp toplayamayacağı hakkında tecrubeli arkadaslarin görüşüne ihtiyacım var. 4 ay gecmesine ragmen donor bolgemin hala oyuk olmasi normal mi?

FUE yöntemini seçmemin sebebi Ekim sonrası saclarımı kısada kestirebileceğimi ve iz kalmayacağını söylemiş olmaları. Ancak su an 4 ay gecmesine ragmen hala basimda gorunur bir oyuk var. Saclarimi Kisa Kestirdigimde bu oyuk cok bariz belli oluyor.

Resimleri ekliyorum. Deneyimli arkadaslarin görüşlerini bekliyorum.

Kuruma ve Doktoruma (Emirali Hamiloglu'na) hala guvenim var ancak tarafsiz 3.kisilerinde fikirlerini de almak istiyorum.

kemalbora

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Aşılı Saç Ekimi 2850 Graft
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2016, 21:56:18 »
Hocam inşallah iyi sonuç alırsın ama bence yanlış seçim yapmışsın ekim yeri açısından.

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Aşılı Saç Ekimi 2850 Graft
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2016, 22:26:56 »
saç aşısımı ? ilk defa duyuyorum

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Aşılı Saç Ekimi 2850 Graft 18 Aralik 2015
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2016, 13:42:16 »
Döndürüp döndürüp aynı palavraları satıyorlar önce saç mezoterapisiydi sonra prp şimdide saç aşısı bu şuna benziyor tüpte sarelle kavanozda sarelle kutuda sarelle :))hocam saç aşısı yerine kafana sarelle sür daha iyi ben daha bu yöntemlerin bir işe yaradığını söyleyenini duymadım.
Saçına gelirsek saç ekimin yanlış planlanmış eğer iki seans ekim olacaksa ilki 2850 ekilen greft ön tarafa ekilir tüm alana yapılmaz ikinci seanstada kalan tepe bölgesine uygulanır bunu biz bile biliyruz saç ekimciler bilmiyor mu bende bunu anlamıyorum ense bölgenin 4 ayda iyileşmesi gerekiyor ama normalde 1 yıldır iyileşme kişiden kişiye değişiyo o yüzden bekle bence iyileşir size tavsiyem şu an için saç alınmayan bölgeyi makinayla 1 numara ve ya makinaya göre 2 numara olabilir saç alınan bölgeyi ise 3 ve ya 4 numarayla traş etmeniz böylelikle o iz belli olmaz 5 günde bir yapsan yeter

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2016, 13:53:39 »
Banada yapacaklardi sac asisi amarikadan getirmisler yarali Askerler yapiyorlarmis kopan kulagi bille cikariyormus hücreler yenileniyormus bilmem ne ,dedim kalzin allah göstermesin kanserfalan yapar diye.Fiyati 6000tl di

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2016, 13:56:11 »
Doner bölge öyle kaliyor toparlamiyor benim arkadaslar var yaptiran aradan 3 sene gecti hallen belli oluyor malesef sac olmayan yer kendini nazil toparlasin.

filinta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Mart 2016, 14:09:47 »
Döndürüp döndürüp aynı palavraları satıyorlar önce saç mezoterapisiydi sonra prp şimdide saç aşısı bu şuna benziyor tüpte sarelle kavanozda sarelle kutuda sarelle :))hocam saç aşısı yerine kafana sarelle sür daha iyi ben daha bu yöntemlerin bir işe yaradığını söyleyenini duymadım.
Saçına gelirsek saç ekimin yanlış planlanmış eğer iki seans ekim olacaksa ilki 2850 ekilen greft ön tarafa ekilir tüm alana yapılmaz ikinci seanstada kalan tepe bölgesine uygulanır bunu biz bile biliyruz saç ekimciler bilmiyor mu bende bunu anlamıyorum ense bölgenin 4 ayda iyileşmesi gerekiyor ama normalde 1 yıldır iyileşme kişiden kişiye değişiyo o yüzden bekle bence iyileşir size tavsiyem şu an için saç alınmayan bölgeyi makinayla 1 numara ve ya makinaya göre 2 numara olabilir saç alınan bölgeyi ise 3 ve ya 4 numarayla traş etmeniz böylelikle o iz belli olmaz 5 günde bir yapsan yeter
Staple kardes cok tesekkur ederim. Bekleyip goricez dedigin gibi.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Mart 2016, 14:15:06 »
Ayni şeyi ben de görüştüğümde söylediler ve 5000 lira artı para istediler araştırdım sac asisinin sacla ne ilgisi var hücreleri cok hızlı iyileştiriyor deniliyor burda saçta hücrelerin hızlı yenilenmesi sac çıkarmaz veya dökmez döken zaten senin bünyende olan bisey fda tarafından kanıtlanmış 2 ilaç var minoxil ve pro.pecia bunlar dışında bisey saclari hormonal dökülmeyi veya sac çıkarmayı yapamaz
Bu kafaya Nasıl dağınık 2850 greft Eker'ler anlamıyorum ben 3800 greft ektirdim ve mevcut saclarim vardı o bile şuan seyrek ins guzel sonuç alırsın abi ne diyelim bazen kotu giderken iyi iyi giderken kotu oluyor

filinta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Mart 2016, 14:27:43 »
Halacboy Kardesim, Cok tesekkur ederim samimi tavsiyelerin icin. Ulkemiz insanlarina, hekimlerine guvenmek istiyoruz ve bir kredi veriyoruz. Bu krediyi iyiye kullanan kurumlar ve doktorlar uzun vadede hem kar ediyorlar hemde saygi ile yad ediliyorlar. Uckagitcilar ise bir ruzgar gibi gelip geciyorlar. Insan bir defa kandirilir ancak sonuclari 1 yil icinde gormeden kimseyi henuz itham etmek yada kandirildigimi ima etmek istemiyorum. Foruma girme sebebim ise ben bu surecten ilk defa geciyorum ve saniyorum benden once bu surecten sizler gectiniz ve attan dusen ancak attan dusenin halinden anlar misali soruyorum sizlere. Sagolun varolun.

filinta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Mart 2016, 14:42:12 »
Sevgili Staple,

Kardes gordugun gibi kisada kesemiyoruz, yoksa durum boyle oluyor
« Son Düzenleme: 13 Mart 2016, 15:09:08 Gönderen: filinta »

iksavyir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Aşılı Saç Ekimi 2850 Graft EsteWrld 18 Aralik 2015
« Yanıtla #10 : 13 Mart 2016, 17:11:32 »
18 aralıkta ektirdiyseniz henuz 3. ayı doldurmamıssınız, ense bölgesi toparlamazsa uzun kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

filinta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Aşılı Saç Ekimi 2850 Graft EsteWrld 18 KASIM 2015
« Yanıtla #11 : 13 Mart 2016, 17:26:39 »
IKSAVYR Uyariniz Icin Tesekkurler. 18 Aralik Degil, 18 Kasim olacakti. Yanlis Yazmisim. Tskr. Umarim toparlar.. Birde Donor Tamiri ile ugrasmayalim. Kar edelim derken ana sermaye gitmesin..:)
« Son Düzenleme: 13 Mart 2016, 17:28:50 Gönderen: filinta »

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2016, 09:19:00 »
Öncelikle geçmiş olsun. Sanırım gerçekten 2850 greft ekilmemiş adetsel olarak bir sıkıntı var enseden 2850 adet çiftli greftler alınıp ekilseydi 4 ay sonunda en azından bir karartı oluşmaya başlardı bence takipçisi olup düzeltilmesi için bastırabilirsin ama güvenilir bir yer olmadığına göre para iadesi talep etmen daha doğru olur.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Mart 2016, 10:39:36 »
usta git paranı iste seni üzmek istemem ama resmen katletmiş.paranı aldıktan sonra elin belge varsa veya olmayada bilir şuç duyurusunda bulun

filinta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Aşılı Saç Ekimi 2850 Graft EsteWorld 18 KASIM 2015
« Yanıtla #14 : 14 Mart 2016, 12:34:10 »
Mutsuz ve Kuthan_S Kardesler,

Hocam Basta ekledigim resimlerde 3.resimde bugun itibari ile dediginiz gibi bir kararti var. (4.ay diyen resim). Esteworld'e guvenerek bir dostumun vesilesi ile gittim ve 1 yil beklememi soyluyorlar. Bende bekliycem. Doktor Bey'de cok hos bir insandi.

Esteworld ekim oncesi sabah size birkac sayfa alelacele birseyler imzalatiyor ve bir nushasini bana vermediler onun icin ne imzaladigimi bilmiyorum. Ayrica 2850 graft ektiklerine dair bir sertifika vereceklerini soylediler. Bunu da vermediler.

Hukuki olarak bir hakkim varmi acikcasi bilmiyorum ama iyi bir avukata gerekirse danisacagim.

Bazi arkadaslar 2 seans yapilacaksa 2850'nin on bolgeye ekilmesini, 2.seansta ise arka bolgeye ekilmesini onermis. Acikcasi esteworld de o sekilde yapilmis bircok hasta vardi, benimkini neden boyle yaptilar bunu tabi bilmiyorum.

Facebook Twitter Instagram