Gönderen Konu: İbrahim Erayhan  (Okunma sayısı 3396 defa)

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İbrahim Erayhan
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2021, 14:44:26 »
Mekanın büyüsüne kaptırma kendini iyi araştır derim ben ilk defa duydum bu arada

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2021, 17:02:27 »
Lüks? Lüks parayla olur başarı yetenek ile olur güzel araştır forumu
Global Moderator

SaçekimUzmnİbrahimErayhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2022, 19:08:37 »
Merhabalar

Zamanla çalışmalarımı yayınladıkça ve YouTube videolarımla daha iyi tanıyacaksınız. Saçekiminde profesyonellik ve doğal estetik saçekim sonuçlarımla karşınızda ve her zaman destek için yanınızda olmaya gayret göstereceğim.

Sağlıkla kalın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2022, 12:49:47 »
Merhabalar

Zamanla çalışmalarımı yayınladıkça ve YouTube videolarımla daha iyi tanıyacaksınız. Saçekiminde profesyonellik ve doğal estetik saçekim sonuçlarımla karşınızda ve her zaman destek için yanınızda olmaya gayret göstereceğim.

Sağlıkla kalın

Youtube videolarınız da ki sonuçlar forum için bir şey ifade etmez
Global Moderator

SaçekimUzmnİbrahimErayhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2022, 22:01:32 »
Youtube videolarınız da ki sonuçlar forum için bir şey ifade etmez

Merhabalar Hintel

Çalışmalarım sadece forum için değil , saç ekim yaptırmayı düşünenler için çok iyi ve detaylı bir yol gösterici niteliktedir. Sizi anlıyorum, sadece süper vakaları yayınlayan birisi değilim. Başarı oranı biraz daha düşük kalmış yada seyrekliği hala devam eden vakalarımı da paylaşmaktayım. Sadece reklam olarak değil, yalın ve saçekiminde beklentilerin neler olması, donör alanına göre saçlanma miktarlarının ne olması gerektiğinide anlatmaktayım.

Her saçekim sonucu harika olacak diye bir kural yoktur. Ama belirtmeliyim ki saç ekim hizmetini yüksek seviyelerde başarılıkla sunan birisiyim. Zamanla bu durumu daha iyi gözlemleyebileceksiniz. Olumsuz diyebileceğimiz vakalarım olursa gönül rahatlığıylada burada konuşabilecek düşünce ve öz eleştiriye açık birisiyimdir.

Memnuniyetle ve yaptığım işin her zaman arkasında olarak, sizlerle buradan yorumlayacağız. Birçok insana yol haritası sunacağız. Bu forumun öncelik amaçlarından birisinin de bu olduğunu düşünüyorum! Tek taraflı yanıltıcı yada eksik bilgilerle kimsenin mağdur edilmemesi gerekli. Sizlerinde bu konuda çok yüksek hassasiyet içerisinde olacağınızdan eminim. Farklı bir düşüncede olacağınızı sanmıyorum.

Hep birlikte daha iyi saç ekimleri değerlendirebileceğiz. Eksik olmayın diyerek Sağlıkla kalın  |-onayisareti-|

SOMALI35

• Full Member
« Yanıtla #6 : 01 Temmuz 2022, 19:26:05 »
Sizin bir sey yayinlamaniza gerek yok yapturan arkadaslar olursa duzenli paylasinlarini yaptiklari taktirde bizde izler bilgi sahibi oluruz forum takipcileri oldukca konuya hakimler
  • Ekim Tarihi: 22.042021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 44

Facebook Twitter Instagram