Gönderen Konu: Saç ekiminin guccisi kim ?  (Okunma sayısı 1543 defa)

kelimkel

• Yeni üye
  • *
Saç ekiminin guccisi kim ?
« : 18 Temmuz 2021, 19:46:47 »
Herkese selam arkadaşlar uzun süredir saç ektirmeyi düşünüp bazı korkularımdan dolayı bugüne kadar erteledim ama artık ektirmek istiyorum çünkü kendimi pskolojik olarak iyi hissetmemeye başladım. Aranıza yeni katıldım öncellikle böyle bir forum oluşturulduğu için yöneticileri ve siz değerli kullanıcılara teşekkür ederim.

Saç ekimine uygunuyum nerde yaptırmalıyım çok kararsızım bir çok konuyu tek tek okudum. Aynı doktorun elinden iyi çıkan işte var kötü çıkan işte. Bu yüzden korkum büyük . Kel kafamı kime emanet edebilirim saç ekimine uygunmuyum bilmiyorum. Burayı keşfetmeden önce  Now hair ile online görüşme sağladım. Global çapta çalışıyorlar ama foruma girdikten sonra asmed i tercih eden kısım daha fazla o yüzden iyice kafam karıştı. Beni bu konuda  yeşillendirip yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Edit: yaş 30 - 1 senedir olan saçlarım pek dökülmüyor gibi hissediyorum. En azınndan yastıkta vs yıkanırken denk gelmedim.

Salvador

• Hero Member
Ynt: Bu işin guccisi kim ?
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2021, 20:05:26 »
Herkese selam arkadaşlar uzun süredir saç ektirmeyi düşünüp bazı korkularımdan dolayı bugüne kadar erteledim ama artık ektirmek istiyorum çünkü kendimi pskolojik olarak iyi hissetmemeye başladım. Aranıza yeni katıldım öncellikle böyle bir forum oluşturulduğu için yöneticileri ve siz değerli kullanıcılara teşekkür ederim.

Saç ekimine uygunuyum nerde yaptırmalıyım çok kararsızım bir çok konuyu tek tek okudum. Aynı doktorun elinden iyi çıkan işte var kötü çıkan işte. Bu yüzden korkum büyük . Kel kafamı kime emanet edebilirim saç ekimine uygunmuyum bilmiyorum. Burayı keşfetmeden önce  Now hair ile online görüşme sağladım. Global çapta çalışıyorlar ama foruma girdikten sonra asmed i tercih eden kısım daha fazla o yüzden iyice kafam karıştı. Beni bu konuda  yeşillendirip yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Edit: yaş 30 - 1 senedir olan saçlarım pek dökülmüyor gibi hissediyorum. En azınndan yastıkta vs yıkanırken denk gelmedim.
Asmede maddi gücün yetiyorsa hic düşünme git tabi ekim öncesinde 4 5 ay finastreid kullanıp saçlarıni güçlendir
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Fikret Öztürk

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2021, 22:00:56 »
Tam saç ekilmelik bir kafan var Asuman hanım ustesinden gelir paraya kıy oraya ektir ucaza ektirme

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2021, 22:20:34 »
Asmed,asuman hair,serkan aygın,hakan doğanay öncelikle bunları araştırmakla başla.

Vio

• Full Member
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2021, 22:31:20 »

Gucci- Koray Erdoğan/Muttalip Keser
Burberry- Asuman hair , Serkan Aygın , Şahin çelik
Adidas- Medeks Bilgehan Aydın, Arenamed
Nixe-Clinik expert vs.
Kardeşler kundura- Herhangi bi şehirde herhangi bi hastaneye git saç ektirmek istiyorum de 😂😂
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

fearofthedark

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2021, 22:41:59 »
Nixe-Clinik expert vs.
Kardeşler kundura- Herhangi bi şehirde herhangi bi hastaneye git saç ektirmek istiyorum de 😂😂

Nixe  :D :D :D tahtakale saç ekim :)
  • Ekim Tarihi: 09.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hairtransplant
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Alpecin Black şampuan, Hairforte sprey x2, Xpecia x2, 3 günde 1 dermaroller, Alfa Lipoik Asit x1

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2021, 22:46:10 »
 her ekimci guccide olabiliyor mahalle kundurada
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelimkel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 19 Temmuz 2021, 00:43:08 »
Cevaplar için teşekkür ederim Asuman hanımın işlerini beğendim. İnşallah güzel haberlerle geleceğim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2021, 17:00:13 »
Nixe-Clinik expert vs.

-Clinik expert nike mi? Do re mi marka donlar bile daha kaliteli
Global Moderator

kelimkel

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekiminin guccisi kim ?
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2021, 17:24:48 »
@hintell hocam saç ekimine uygunmuyum sizce

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2021, 17:28:48 »
Gayet uygunsunuz

Çizilen alanın dışına çıkmayın ön çizgi benzer bir tasarım olsun yaptığım gibi
Tepeyi ilaçla güçlendirin.
Global Moderator

kelimkel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2021, 17:39:49 »
Gayet uygunsunuz

Çizilen alanın dışına çıkmayın ön çizgi benzer bir tasarım olsun yaptığım gibi
Tepeyi ilaçla güçlendirin.

Teşekkür ederim .
Bitkisel yağ tavsiye edermisin farklı bir ilaç mı kullanmam gerek.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 22 Temmuz 2021, 17:43:27 »
Etmem. Finasterid ya da xpecia düşüne bilirsin doktoruna sorup
Global Moderator

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 23 Temmuz 2021, 13:41:58 »
Cevaplar için teşekkür ederim Asuman hanımın işlerini beğendim. İnşallah güzel haberlerle geleceğim

İsabetli bir tercih olur.senin gibi açıklığı olanlarda çok güzel sonuç aldı orda ektiren arkadaşlar.

Vio

• Full Member
« Yanıtla #14 : 23 Temmuz 2021, 14:13:19 »
-Clinik expert nike mi? Do re mi marka donlar bile daha kaliteli
Nike değil abi nixe nixe
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Facebook Twitter Instagram