Gönderen Konu: Saç ekiminin Messi'si kim arkadaşlar?  (Okunma sayısı 531 defa)

Murating

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminin Messi'si kim arkadaşlar?
« : 25 Şubat 2023, 05:08:10 »
Şimdi bana bir işlemi 200 bine yapacak yerleri söyleyeceksiniz biliyorum ama bu seferlik Messi'yi 20-30 bin arası maliyetle eken hekimler arasından seçelim lütfen :) Gerekirse ki bana kesin gerekir 1 sene sonra ikinci ekimi de yaptırırım. Donör bölgem iyiye yakın. Ekim bölgem ise neredeyse kel gibi. Sadece Medeks ile görüştüm. Ama sadece oraya odaklandığımdan diğer firmalar konusunda biraz bilgisiz kaldım. 20-30 bin arasına bu işi en iyi yapan yer bunca yıllık tecrübeler doğrultusunda hala belli değil mi gerçekten. Lütfen yardımcı olun.

Anchar

• Sr. Member
Ynt: Bu işin Messi'si kim arkadaşlar?
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2023, 15:26:02 »
Bu işin messi’si bence forumda en az 5,6 ekim merkezi var ama kendin araştırmalısın .ayrıca belki sana forvet değilde defans lazımdır  :) bu messilerin bazen yetenekleride farklı oluyor.geniş alanda başarılı olanı var ,sıklaştırmada yada dhi de başarışı olanı var gibi düşün.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2023, 15:31:39 »
Messiyi 20,30 bütçeye göre seçeceksek  :) şahin çelik ,ahmet tosun ,medeks ilk planda benim aklıma gelenler.Serkan aygının fiyatını tam bilmiyorum o da bu aralıklardaysa listeye dahil edilebilir .

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2023, 16:02:12 »
üçe beşe bakma ,serkan aygın, hakan doğanay, asuman hair,  vb merkezlerden şaşma 
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2023, 16:15:04 Gönderen: Hintell »

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2023, 16:19:20 »
Bu işin messi diye bir durum yok
Parana göre gidebileceğin kaliteli merkezler var.

Parana göre alabileceğin en iyi hizmeti sunma olayı var forum bunu sağlıyor genel olarak

Misal 30 bine saç eken 500 saç ekim merkezi var
Ama 30 bine saç eken merkezlerin hangisi en iyisi bunu bilemezsin bu forum olmazsa.

İşte olay burada bu.

Ha illa ben messi arıyorum diyorsan

Real Madrid CF Transfer olacaksın Dr koray erdogana gideceksin.

Sinsinati

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekiminin Messi'si kim arkadaşlar?
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2023, 16:28:24 »
Dostum şimdi bu işin messi’si kim diyorsun 20/30 bin tl bütçem var diyorsun. O zaman soruyu yanlış soruyorsun. Ve de araştırma yapmadan işin kolayına kaçmak istiyorsun.

Önce saç ekimi hakkında gerekli donanım ve bilgiye sahipmisin ? Her ne kadar buradaki insanlar gerçekten parana göre gidebileceğin en iyi merkeze yönlendirecek olsada  bu konuda sonsuz bu forumun her üyesine güvenebilirsin çünkü standard oluşturmuş kuralları koymuş Hintell herkes de bu mantık üzerinden doğruyu görmüş öğrenmiş. seninde bu işi az çok öğrenmen gerekir. En azından konuları incelemen lazım saç ektiren insanların konularına yorum yazıp zamanla bilgi edinmen lazım foruma ne kadar yorum yazarsan o kadar çok gelişir öğrenir doğru kararlar verirsin.
Kısaca toparliyim: en iyi kim bu öğrendim tamam hadi  eyvallah ile!! olmuyor o işler çünkü ununutma o iyi senin parana göre iyi.
Paraya göre şahin marka araba serçeden iyi. Anladın mı? Sen ne istiyorsun kardeşim belki parana göre senin istediklerin uymayacak sana ? Belki kafanda farklı durum? Belki örnek: paran reno clio ya yetiyor ama sen mercedese binicen sanıyorsun?

O yüzden öğren bak kabullen ona göre istekte bulun.

Ama senin isteklerinin dışında kişinin şartlarına göre bu forum asla kimseyi yanıltmaz.

Bu forum binlerce insanı belki 100 binlerce yabancı yerli kişiyi madur olmaktan kurtarmıştır.
Fark edersin ki açılan her konunun başlığında Foruma vefa borcumu ödemeye geldim yazar bir çok insan. Bu durum dünyanın hiç bir meselesinde yok keşke olsa hiç bir konuda yanılmazdık tabi araştıran akıllı insanlar olarak bazıları var bato kafa nato mermer forumu 3 senedir araştırıyorum ama evimin yanında ki merkeze saç ektirdim mesafe yakın diye ve mekez hakkında çok olumsuz yorum olduğunu bile bile gittim diyor ve madur oluyor. Bunlar hayatın hiç bir alanının da kurtaramayacağın insanlar ayrı konu.

Ve şunuda söylemek gerekir bu forumdaki bir çok üye bir saç ekimi merkezinden ve saç eken kişiden ya da doktordan daha çok bilgili vr bu işi daha çoo iyi biliyor kim ne derse desin ben buna inanırım. Hadi ordan diyenede şunu derim: seni madur eden saç ekim merkezleri. Bu forum kimi madur etmiş bu forumu dinleyenlerden ? Cevap veremezler.
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2023, 16:41:02 Gönderen: Sinsinati »

Murating

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2023, 17:06:54 »
Medeks için son kararımı vermiştim ama son zamanlarda gördüğüm bazı sonuçlar beni soğuttu. Şimdi bir de başıma dhı ekim tekniği çıktı. Bu teknikle eken yeremi gitmeliyim ne yapayım bilemedim.

Sinsinati

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2023, 17:12:24 »
Medeks için son kararımı vermiştim ama son zamanlarda gördüğüm bazı sonuçlar beni soğuttu. Şimdi bir de başıma dhı ekim tekniği çıktı. Bu teknikle eken yeremi gitmeliyim ne yapayım bilemedim.

Medeks iyi bir saç ekim merkezi fiyatına göre dhı ya da slit bu başarı getirmez ekimi yapan başarıyı sağlar son zamanlar da medeks in ekimleri değişmedi standart başarısı tabi her saç ekimi süper olmuyor açık alan saç cinsi değişir kısaca bunlarıda ayırt etmek için saç ekiminden anlaman gerekir.

Facebook Twitter Instagram