Gönderen Konu: COSMEDICA Dr. Acar  (Okunma sayısı 2446 defa)

Parzival

• Full Member
COSMEDICA Dr. Acar
« : 22 Temmuz 2021, 14:52:23 »
İyi forumlar , forumda hiç konusunu göremedim ama ekimleri cok iyi coğu yabancı ünlüye ekim yapmış biri Dr. Levent Acar ı instagramda gördüm sonucları mükemmel diyebilirim ama forumda araştırdım göremedim kendisini tanıyan  ve ya ekim yaptıran var mı ve neden hiç konusu yok bu kadar iyiyse ? Yorumlarınızı bekliyorum .

Üstteki linkten bakabilirsiniz ekimlerine

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: COSMEDICA Dr. Acar
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2021, 16:56:52 »
Forum kimsenin instagram sonuçlarıyla ilgilenmez
Canlı sonuç takip edip karar verir siz instagram sonuçlarına göre karar verecekseniz burada kendinizi boşa yormayın sonra gelirsiniz ekimden sonra ikinci düzeltme ekimi için.
Global Moderator

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2021, 17:04:21 »
Forum kimsenin instagram sonuçlarıyla ilgilenmez
Canlı sonuç takip edip karar verir siz instagram sonuçlarına göre karar verecekseniz burada kendinizi boşa yormayın sonra gelirsiniz ekimden sonra ikinci düzeltme ekimi için.
Zaten kimse kötü sonuçlanmış ekimi paylaşmaz inatagramında benim anlamadığım kötüde olsa neden kimsenin ekimle ilgisi yok bu kişiye ait olan
  • Yaşınız 24

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2021, 17:10:21 »
E bunu biliyorsan sorun yok bilemem demekki gerçek anlamda bir başarı yok
Global Moderator

jesus

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2021, 16:33:40 »
merhaba ben yaklaşık 110 gün önce orada saç ekimimi yaptırdım. ön çizgi doğallığı konusunda tatmin edici geldi diğer birçok yerde saç çıksa bile çim adama benziyor ektirenler hemen anlaşılıyor ben bunu istemedim. çim adam olmaktansa kel olmayı tercih ederim bunu doktora dahi söyledim bu yüzden tercih ettiğimi kendisini. Üçlü, ikili, tekli, hatta tekli-bebek saçlarını bile ayırıp ekim yapıyorlar, ön çizgiyi mikro irregularite yöntemiyle belirliyorlar, yön ve açı konusunda gayet başarılılar, yanlardaki seyrekliğe güzel müdahale ediyorlar. dhi kalem ve safir bıçak kullandılar. 0.7 mm mikromotorla greftleri aldılar. traşsız ekim yaptılar. kullandıkları ilaçlar ve yöntem tatmin edici geldi bana. doktor levent beye türkler çok geliyor mu dediğimde pek gelmiyorlar fiyatı belki diğer yerlere göre biraz fazla geliyor olabilir demişti. ben biraz mükemmeliyetçiyim. bişey yaptıracaksam en iyi yerde yaptırmak isterim. o yüzden imkan bulmuşken orada yaptırdım ekimimi. inşallah güzel sonuçlar alacağım. şimdilik düzensiz tüylenme var arada makasla kesiyorum. fiyat hariç sorularınız olursa da cevaplarım.
  • Ekim Tarihi: 10.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Cosmedica Dr.Acar
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 34

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2021, 18:02:08 »
Ben yerinizde olsam sonuçları gözlemleyebileceğim merkezlere yönelirdim. Saç ekiminde burada sonuç paylaşan üyelerde dahi ışık farkları çok fazla görsele etki ediyor gibi görünüyor. Merkezi bende ilk kez duyduğum için kötüdür demiyorum ama sonuçta instagram referans alınarak ekim yaptırmak bana göre çok büyük bir risk. Böyle bir forum varken ve sonuçları takip edebileceğiniz bir çok konu varken bence alınamaması gereken bir risk.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 30 Temmuz 2021, 11:34:21 »
merhaba ben yaklaşık 110 gün önce orada saç ekimimi yaptırdım. ön çizgi doğallığı konusunda tatmin edici geldi diğer birçok yerde saç çıksa bile çim adama benziyor ektirenler hemen anlaşılıyor ben bunu istemedim. çim adam olmaktansa kel olmayı tercih ederim bunu doktora dahi söyledim bu yüzden tercih ettiğimi kendisini. Üçlü, ikili, tekli, hatta tekli-bebek saçlarını bile ayırıp ekim yapıyorlar, ön çizgiyi mikro irregularite yöntemiyle belirliyorlar, yön ve açı konusunda gayet başarılılar, yanlardaki seyrekliğe güzel müdahale ediyorlar. dhi kalem ve safir bıçak kullandılar. 0.7 mm mikromotorla greftleri aldılar. traşsız ekim yaptılar. kullandıkları ilaçlar ve yöntem tatmin edici geldi bana. doktor levent beye türkler çok geliyor mu dediğimde pek gelmiyorlar fiyatı belki diğer yerlere göre biraz fazla geliyor olabilir demişti. ben biraz mükemmeliyetçiyim. bişey yaptıracaksam en iyi yerde yaptırmak isterim. o yüzden imkan bulmuşken orada yaptırdım ekimimi. inşallah güzel sonuçlar alacağım. şimdilik düzensiz tüylenme var arada makasla kesiyorum. fiyat hariç sorularınız olursa da cevaplarım.

Lafla yürümez burada işler dostum.

Konu açarsan detaylı paylaşımını yaparsın görürüz ekimini paylaşımın güven verirse süreci takibe alır paylaşıma izin veririz. Bunların dışında
Ben gittim şu bu .. bunlar boş iş.. merkezin adamı bile olabilirsin anlatabildim mi:)
Global Moderator

jesus

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2021, 23:19:50 »
Neden bu kadar sertsiniz moderatör hocam klinikle ilgili paylaşım için site yapılmış konu başlığı açılmış ben de yardımcı olmak için bilgilendirme yaptım boş iş filan hoş laflar değil kimsenin adamı da değilim. Sürecim tamamlansın keyfim eserse paylaşımımı yaparım bunun için de bir zorunluluk yoktur umarım.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 34

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 05 Ağustos 2021, 11:24:49 »
Neden bu kadar sertsiniz moderatör hocam klinikle ilgili paylaşım için site yapılmış konu başlığı açılmış ben de yardımcı olmak için bilgilendirme yaptım boş iş filan hoş laflar değil kimsenin adamı da değilim. Sürecim tamamlansın keyfim eserse paylaşımımı yaparım bunun için de bir zorunluluk yoktur umarım.

sürecin tamamlanınca keyfin isterse de paylaşamazsın bu forumun kuralları var

ne yapsın adam ne desin ? tabı ki sert olacak o sert olmasa burada kaç bin insan mağdur olmuştu
bak bakalım forumun işleyiş tarzına senin gibi kaç kisi gittim süper ektirdim diye konuşuyor ?
insanlar ilk günden son güne kadar ay ay ekimi paylaşıp sonra iyi diyor

kısaca yok öyle bedavadan gelip iyi süper

merkez ile ilgili konu açılıyor lank hemen yeni üye olup merkezi övüyorsun bence merkezin adamısın bu benim fikrim

jesus

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 05 Ağustos 2021, 17:21:19 »

sürecin tamamlanınca keyfin isterse de paylaşamazsın bu forumun kuralları var

ne yapsın adam ne desin ? tabı ki sert olacak o sert olmasa burada kaç bin insan mağdur olmuştu
bak bakalım forumun işleyiş tarzına senin gibi kaç kisi gittim süper ektirdim diye konuşuyor ?
insanlar ilk günden son güne kadar ay ay ekimi paylaşıp sonra iyi diyor

kısaca yok öyle bedavadan gelip iyi süper

merkez ile ilgili konu açılıyor lank hemen yeni üye olup merkezi övüyorsun bence merkezin adamısın bu benim fikrim

nerede iyi süper demişim? sadece instada gördüm yabancı ünlülere ekim yapmışlar, before afterları güzel göründü, ön çizgi hoşuma gitti, bu da beni ikna etti. ayrıca kliniğin ucuz olmadığı için de vatandaşlar tarafından pek tercih edilmediğini belirtmiştim. belki iyi olmaz sonuç bilmiyorum 115. günümdeyim. kliniğin adamı değilim. kaç bin insan çim adam gibi olmuş ben de bunu söyleyeyim. hintel de dahil. ekim olduğu belli oluyor.
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 34

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2021, 12:47:44 »
İnstagram bizi ilgilendirmiyor kardeşim instagramdan değerlendirirsek her merkezin ekimi süper

Kaç sonucunu takip etmişiz kaç mutlu hastasını görmüşüz hiç? Ancak laf  bu forumun amacına işleyiş tarzına bak ondan sonra konuş.

Ki zaten bu forumu dandik instagram sayfaları ile karıştırmayın başka yerlerde reklam yapın

Mesala su an sırf şu ileti yüzünden bu forumdan bir allahın kulu bu merkeze gitmez gidilmesine de izin verilmez.

Facebook Twitter Instagram