Gönderen Konu: Kışın ekime kadar 6 ayda 28 kilo vermek?  (Okunma sayısı 523 defa)

-Hakann-

• Yeni üye
  • *
Kışın ekime kadar 6 ayda 28 kilo vermek?
« : 27 Temmuz 2021, 18:49:01 »
Selam. Kışın ekim yaptırmak istiyorum ve uzun zamandır merkez arayışındayım ve radarımda hakan doğanay ekip, asmed ekip, asuman hair var.
Şuanda ekim yaptırmak istemiyorum çünkü havalar çok sıcak ve kilonunda etkisiyle biraz fazla terliyorum

1 yıldır fin kullanıyorum, artık dökülmem yok. Fin çok çok incelmiş belirli noktadaki saçlarımı hala kurtaramadı ama oralar ekimlik zaten artık ayrıcana finin şakaklarımdada pek etkili olduğunu söyleyemem zaten bunu okumuştum sanırım ve ekimle çözücem oraları. Onun dışında saçım biraz siyahlaştı sanırım ve dökülme bitti gibi gözüküyor yanılmıyorsam. Yan etki de görmedim sanırım bu yüzden fini sorun çıkmazsa inşallah uzun yıllar kullanırım diye umuyorum. Aslında ekime saç güçlendirme hazırlık açısından hazırım ama kilo sorun

Aralık-Ocak'a kadar ayda 6şar kilodan şu 28 kilo fazlamı versem sizce saçımı olumsuz etkiler mi? Dediğim gibi şuanda dökülme yok genetik saç dökülme sorunum olmasına rağmen çünkü fin kullanıyorum
Birde kolajen+biotin+multivitamin aldım ekim sürecinde, düzenli bir diyet yapmayı düşünüyorum

Geçmişte de kilo verme deneyimim var ve saçımı etkilememişti yanılmıyorsam ama işi ciddiye alayım ekimi olumsuz etkilemesin

Vio

• Full Member
Ynt: Kışın ekime kadar 6 ayda 28 kilo vermek?
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2021, 20:12:33 »
Selam. Kışın ekim yaptırmak istiyorum ve uzun zamandır merkez arayışındayım ve radarımda hakan doğanay ekip, asmed ekip, asuman hair var.
Şuanda ekim yaptırmak istemiyorum çünkü havalar çok sıcak ve kilonunda etkisiyle biraz fazla terliyorum

1 yıldır fin kullanıyorum, artık dökülmem yok. Fin çok çok incelmiş belirli noktadaki saçlarımı hala kurtaramadı ama oralar ekimlik zaten artık ayrıcana finin şakaklarımdada pek etkili olduğunu söyleyemem zaten bunu okumuştum sanırım ve ekimle çözücem oraları. Onun dışında saçım biraz siyahlaştı sanırım ve dökülme bitti gibi gözüküyor yanılmıyorsam. Yan etki de görmedim sanırım bu yüzden fini sorun çıkmazsa inşallah uzun yıllar kullanırım diye umuyorum. Aslında ekime saç güçlendirme hazırlık açısından hazırım ama kilo sorun

Aralık-Ocak'a kadar ayda 6şar kilodan şu 28 kilo fazlamı versem sizce saçımı olumsuz etkiler mi? Dediğim gibi şuanda dökülme yok genetik saç dökülme sorunum olmasına rağmen çünkü fin kullanıyorum
Birde kolajen+biotin+multivitamin aldım ekim sürecinde, düzenli bir diyet yapmayı düşünüyorum

Geçmişte de kilo verme deneyimim var ve saçımı etkilememişti yanılmıyorsam ama işi ciddiye alayım ekimi olumsuz etkilemesin
Karbonhidrat azaltarak protein arttırarak spor destekli ayda maksimum %4 kilo vermeni öneririm ki zamanında 3 ayda 22 kilo vermiş biri olarak söylüyorum bunu. İnsan vücudu makine değil bi anda deviri yükseltip hızlanıyım kilo veriyim olayına girme. Saç ile kan değerleri direkt bağlantılı o kadar hızlı kilo kaybı kan değerlerini alt üst edecek takviye vs kurtarmaz yani ama yine de ısrarcıysan önce doktor kontrolünde sonra solgar vm 2000 gibi bi takviyeyle diyet+spor yapabilirsin.
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2021, 21:15:09 »
Finası ne zamandır kullanıyorsunuz ve önce sonraki halini var mı ?
  • Yaşınız 24

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2021, 22:03:46 »
Ben katı diyetin ekimi etkileyeceğini sanmıyorum .günlük yeterli vitamin ve minarel takviyesi aldıktan sonra diyet vız gelir tırıs gider.çok fazla karbonhidratın,proteinin ,yağın,şekerin ne faydası var allah aşkına.bunlara vücudun günlük ihtiyaç duyduğu miktar çoğumuzun aldığı miktarın onda biri bile değil.çöp tenekesi gibi kullanıyoruz vücudumuzu.
Dostum diyetini yap ekimine zararı olmaz emin ol sen.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2021, 01:59:02 »
Bir sorun olmaz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

keltos23

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2021, 04:20:50 »
Bence günde 2000kcal

Vio dedigi gibi
Karbonhidrat azalt (spordan 1.5 saat önce azicik ye)
Protein sebze ve günde 1 2 meyve ye
Ve hergün spor yap 1 saat
Haftada 1 kilo verirsin

Facebook Twitter Instagram