Gönderen Konu: Saç boyası saç dökermi yoksa genetikmi  (Okunma sayısı 486 defa)

hızlıbarmen

• Yeni üye
  • *
Saç boyası saç dökermi yoksa genetikmi
« : 29 Temmuz 2021, 01:41:47 »
Arkadaşlar saçıma meç yaptırdım o günden beri aşırı saçım dökülüyor .Ayrıca boyamadan öncede çok dökülüyordu ama çok umursamıyordum .Babam kel amcalarımda aynı şekilde yaşım 25 bu gidişle kel kalmaktan korkuyorum her gün yastıkta deli gibi saçla uyanıyorum tek tesellim saç boyası dökülmeyi hızlandırmış olma ihtimali .boyadan değil ise kafayı duvarlara vurasım geliyor.
Ayrıca şu sıra rus kıslar rahat bırakmıyor acaba diyorum aşırı sekste dökülmeyi hızlandırıyor olabilirmi.
Ne yapmak lazım tedavi konularını inceliyorum ama kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç boyası saç dökermi yoksa genetikmi
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2021, 06:53:44 »
 kaliteli marka değilse döker fazla sexste hızlandırır.genetik harici dokulmelerde saç geri gelir.dra git tehşis koysun genetikse saçı dokmeden tedaviye baslarsın.önler iyide tepelerde incelme olabilir.saçında ufalma varmı incelme minyaturleşip kuculme cansızlaşma matlaşma.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2021, 09:46:03 »
kaliteli marka değilse döker fazla sexste hızlandırır.genetik harici dokulmelerde saç geri gelir.dra git tehşis koysun genetikse saçı dokmeden tedaviye baslarsın.önler iyide tepelerde incelme olabilir.saçında ufalma varmı incelme minyaturleşip kuculme cansızlaşma matlaşma.

Fazla sex.. jonny sins… haaaa şimdi anladım 💡

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2021, 09:57:34 »
Saçların güzel daha ne olsun barmen kardeş

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2021, 01:35:26 »
Nerde azgın teke tanıdığım varsa hepsi kel  ;D saç dökülmesinin libido ile alakası yok diyorlar ama bal gibi var.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2021, 16:00:08 »
Nerde azgın teke tanıdığım varsa hepsi kel  ;D saç dökülmesinin libido ile alakası yok diyorlar ama bal gibi var.
kafa hep oraya çalışıyor beyin ameliyatı gerekse kuştan yapılcak azgın tekelerin.saldıray abi tiplemesi bile keldi bir demet tiyatrodaki keşiş keli varya hovarda kelide var
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram