Gönderen Konu: Hishaircenter de simulasyon yaptiranlar varmı?  (Okunma sayısı 14624 defa)

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hishaircenter de simulasyon yaptiranlar varmı?
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2021, 14:55:11 »
Çok fazla reklamı çıkıyor ve diğer simülasyonculardaki gibi renk bozması olmuyor diyorlar.

Yaptıran varsa mutlaka paylaşmasını rica ederiz, özellikle dönor bölgesi sorunların da ihtiyaç duyulabilir.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2021, 21:36:07 »
Çok fazla reklamı çıkıyor ve diğer simülasyonculardaki gibi renk bozması olmuyor diyorlar.

Yaptıran varsa mutlaka paylaşmasını rica ederiz, özellikle dönor bölgesi sorunların da ihtiyaç duyulabilir.
  Evet çok reklamı dönüyor sosyal medyada bende merak etmiyor değilim . 15 yıl kalıcı deyince şaşırdım

Tulyaret

• Jr. Member
  • **
  • erman keleş saç ekimi
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2022, 23:51:43 »
  Evet çok reklamı dönüyor sosyal medyada bende merak etmiyor değilim . 15 yıl kalıcı deyince şaşırdım

975 tl seans basi 4 seans 15 yil kalici dediler bende arastiriyorum yaptiran bulamadim
  • Ekim Tarihi: 11 Temmuz 2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Yok

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2022, 22:17:01 »
Kime yaptircagmizi sasirdik.ya bir kac yil sonra boya renk degistirirse diye korkuyorum

Qur

• Full Member
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2022, 13:36:18 »
Valla ben de bir araştırdım. Çok güzel sonuçlar var. Şikayet de göremedim. Bir süre daha araştıracam.

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2022, 01:03:32 »
Hishairimi kastediyorsun

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2022, 21:20:05 »
İkinci şubeyi açtılar Ankara'da günde çok fazla işlem yapıyorlar ama hiç sonuç paylaşan gerçek kişi bulamıyoruz. Keşke birileri çıkıp paylaşsa..

Bir de simulasyon da ilk işlem sonrası değil de bir iki sene sonra nasıl göründüğünü görmek önemli. Merkezler reklam yapıyor ama anlık işlemlerini paylaşıyorlar, ilerleyen süreçteki görünümün ne hale geldiğini paylaşan yok, bu yüzden de tam güven sağlayamıyorlar.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Mart 2022, 00:59:30 »
1 2 yildir varlar galiba.Internette bunla ilgili bir sikayet goremedim.islem sonrasi paylastifi resimler var sadece

Qur

• Full Member
« Yanıtla #9 : 08 Mart 2022, 15:34:23 »
3 yıl mı kalıcıdır. Yoksa 30 yıl mı önemli değil benim için. Asıl herkesin kafasındaki soru, zaman geçtikçe renk değişimi olacak mı sorusu galiba. Keşke bulabilsek canlı bir örnek. Yıllar geçtikten sonra nasıl göründüğü ile ilgili. Fotalarda çok güzel duruyor. Kafamdaki bu soru bir cevaplansa yaptırmayı düşünürüm. Fiyatı uygun geldi bana. Seans başı 900 tl felandı. 3 seans yeterli oluyor. Hatta bakınca tek seanstan memnunsan, diğer seansları yaptırmamak gibi birşey de olabilir.

dexterrrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 14 Mart 2022, 10:26:10 »
Evet bende sahibiyle konustum , güneşin altında kalmadığın vakit hiç birşey olmaz diye garanti veriyor..Adamın kendi sacıda aynısı..
Tabi bunlar yetmiyor , keşke yaptırıp en az 3-4 yıllık olan bir kişiyi görebilsek..
Niyeti olan varsa , istanbulda merkezine gidip beraber bakabiliriz. |-onayisareti-|

dexterrrr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 14 Mart 2022, 11:41:47 »
3 yıl mı kalıcıdır. Yoksa 30 yıl mı önemli değil benim için. Asıl herkesin kafasındaki soru, zaman geçtikçe renk değişimi olacak mı sorusu galiba. Keşke bulabilsek canlı bir örnek. Yıllar geçtikten sonra nasıl göründüğü ile ilgili. Fotalarda çok güzel duruyor. Kafamdaki bu soru bir cevaplansa yaptırmayı düşünürüm. Fiyatı uygun geldi bana. Seans başı 900 tl felandı. 3 seans yeterli oluyor. Hatta bakınca tek seanstan memnunsan, diğer seansları yaptırmamak gibi birşey de olabilir.
Tek seans da bilerek tamamlamazlar sonuçta kar etmeleri lazım , en az 3 seans yapıp para kazanırlar. Sac ektirenlere 4 seans zorunlu bildiğim kadarıyla..

pratos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2022, 22:37:10 »
Ben 1 senelik takipten sonra yaptırmaya karar verdim ve yaptırdım.
Şu an itibariyle 2. seans bitmiş durumda ve şu anlık durumdan memnunum.
Hani saç tarama veya saçlarınızı rüzgarda sağa sola savurmak gibi fantezileriniz yoksa  tatmin edebileceğini düşünüyorum.
Kalıcılık ve renk değiştirme mevzunu zamanla göreceğiz, hayat risksiz yaşanmıyor :))
Şöyle fotoğrafları da paylaşıyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #13 : 14 Mart 2022, 22:43:19 »
Ben 1 senelik takipten sonra yaptırmaya karar verdim ve yaptırdım.
Şu an itibariyle 2. seans bitmiş durumda ve şu anlık durumdan memnunum.
Hani saç tarama veya saçlarınızı rüzgarda sağa sola savurmak gibi fantezileriniz yoksa  tatmin edebileceğini düşünüyorum.
Kalıcılık ve renk değiştirme mevzunu zamanla göreceğiz, hayat risksiz yaşanmıyor :))
Şöyle fotoğrafları da paylaşıyorum.
Harika olmuş harika
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

pratos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 14 Mart 2022, 22:48:20 »
Harika olmuş harika
Teşekkür ederim hocam bende çok beğendim, özgüveni bir iki tık yükseltti yani.
Saçlar uzadıktan sonra duruma göre bakacağım, çok sırıtırsa eğer 3 numaradan devam yapacak bişe yok.

Facebook Twitter Instagram