Gönderen Konu: 2000 greftlik bir ekim için hangi yöntem?  (Okunma sayısı 431 defa)

Blnt34

• Yeni üye
  • *
2000 greftlik bir ekim için hangi yöntem?
« : 30 Temmuz 2021, 17:21:04 »
Sadece ön bölgemde gerileme var ve hesapladım 2000 greft işimi görüyor, ön çizgim 2,2.5cm falan ileri alınması gerekiyor ve şakak kısmı da açık
10bin bütçem var ama bunu 12bine zorlayacağım. Böyle dar alan için acaba DHI yöntemini mi seçmeliyim sizce?

Hakan Doğanay hocanın ekibi benim bütçeme uyuyor sanırım. Siz bu greft ile ekim yaptırsanız hangi yöntemi seçerdiniz?

Blnt34

• Yeni üye
  • *
Ynt: 2000 greftlik bir ekim için hangi yöntem?
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2021, 22:58:50 »
DHI yöntemi ile dar alanda daha sık çalışıldığı gibi birşey var mı?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2021, 23:06:01 »
DHi yani implanter pen direkt kökü yerleştirdiği için dar alanda ve özellikle sıkılaştırmalarda tercih ediliyor. Öbür türlü daha geniş bir çapla kanal açılıyor ve ikinci kere aynı bölge kök yerleştirilirken irite ediliyor. Dhi de ise daha dar bir çapta bir kerede hedef bölgeye kök yerleştiriliyor ve mevcut saçlar kanal açılımına göre daha az etkileniyor.

Burada karar sizin olmakla beraber ben saç ekimi için implanter pen ve ahd ekibini tercih ederdim. Diğer dhi ekimi yapan klinikleri takip edip iyice özümseyip ona göre karar veriniz ki bence saçlı kafaya saç ekimi kel alana ekimden çok çok daha zor
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Blnt34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2021, 23:08:44 »
Sağol hocam anladım

Aslında ön çizgi öne alınacağı için boş alana ekilecek çoğu ama kararımı veriyorum artık

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2021, 23:32:58 »
Sağol hocam anladım

Aslında ön çizgi öne alınacağı için boş alana ekilecek çoğu ama kararımı veriyorum artık
İşte mevcut ön çizgini düşününce orası boş alan olmuyor :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Facebook Twitter Instagram