Gönderen Konu: SADECE VERTEXE MİNOX  (Okunma sayısı 673 defa)

terrible

• Yeni üye
  • *
SADECE VERTEXE MİNOX
« : 30 Temmuz 2021, 23:01:18 »
Merhaba arkadaşlar 1,5 yıldır finas kullanıyorum çok büyük etki etmese de yağlanma biraz azaldı ve renk koyulaşması oldu saçlarda sorum şu sadece tepe bölgesine vertex ve crown denen en üst kısma minox uygulasam bütün kafaya etki eder mi önlerden ve orta bölümden memnunum minox bütün kafaya etki ederse ön ve orta kısımların minox döngüsünden etkilenmesini istemiyorum bu yüzden sadece tepeye kullanmak istiyorum sadece vertex ve crown bölgesini bölgesel bir kullanımla güçlendirmek mümkün mü bu konu hakkında önerileriniz ve fikriniz nedir

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: SADECE VERTEXE MİNOX
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2021, 11:13:29 »
Döngü kullandığınız bölgeye etki eder, tüm saçlarınıza etki etmez. Tepeye istikrarlı kullanırsanız faydasını görürsünüz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Temmuz 2021, 13:12:35 »
Döngü kullandığınız bölgeye etki eder, tüm saçlarınıza etki etmez. Tepeye istikrarlı kullanırsanız faydasını görürsünüz.

Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #3 : 31 Temmuz 2021, 13:59:25 »
 "
Akşamları 10 fıs minoxidil-(Başlangıç 26 Eylül 2019)

Sawpoo Şampuan
Konazol Şampuan (haftada 2 gün)

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2021, 04:46:49 »
++

nickless

• Full Member
« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2021, 13:00:59 »
Hocam bu renk koyulaşması olayını çok diyorlar yabancı forumlarda da. Bu koyulaşma nasıl oluyor? Normalde kahverengi/sarı saçınız varsa siyaha mı döndürüyor?

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #6 : 05 Ağustos 2021, 17:53:30 »
Hocam bu renk koyulaşması olayını çok diyorlar yabancı forumlarda da. Bu koyulaşma nasıl oluyor? Normalde kahverengi/sarı saçınız varsa siyaha mı döndürüyor?

matlaşıyor kararıyor ama sarı saç ve ya kahverengi saç siyaha dönmez.
Rogaine Foam Minoxidil %5 - Akşamları
Finasterid 1MG - Günlük
Dermaroller 1 MM - Haftada 1
Vitamin Takviyeleri- Günlük
Life Changing

terrible

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2021, 04:42:07 »

Hocam şöyle söyliyim saç açık kahveyse orta kahve rengine dönüyor yani ışık vurduğunda önceki gibi fazla parlamıyor biraz daha koyu gözüküyor o kadar fazla renk tonu farkı olmuyor

Facebook Twitter Instagram