Gönderen Konu: Sadece tepe bolgesinde (vertexte) aciklik var. Nasil kapatabilirim yardim!  (Okunma sayısı 4073 defa)

Atakan Y?lmaz

• Yeni üye
  • *
Yaklasik 45 gundur proscar 4/1 kullaniyorum ve dokulme devam ediyor. Ne zaman sonuc alirim kullanmaya devam edeyim mi? Minox kullanmak istemiyorum proscarin yaninda baska urun kullanabilir miyim yoksa beklemeli miyim? Saclarim onden bakinca cok iyi hic dokulmemis gibi ama vertex seyreldi baya ve bariz belli oluyo. Yardim eder misiniz lutfen?

Atakan Y?lmaz

• Yeni üye
  • *
Saclar bu sekilde

nickmickyok

• Sr. Member
Her bünye farklı ama saç kalitesine olan farkı anlamak için bildiğim kadarıyla 4-6 ay geçmesi gerekiyor hocam.

Siddhartha

• Hero Member
Gozle gorunur bir fark icin en az 6-8 ay gerekir
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Atakan Y?lmaz

• Yeni üye
  • *
Tesekkur ederim yorumlariniz icin kullanmaya devam edicem ilaci yapacak bisy yok.
Bu arada sacim 5 senedir dokuluyo ve hic durmadi insallah proscar durdurabilir

nickmickyok

• Sr. Member
Tesekkur ederim yorumlariniz icin kullanmaya devam edicem ilaci yapacak bisy yok.
Bu arada sacim 5 senedir dokuluyo ve hic durmadi insallah proscar durdurabilir
Yaş kaç hocam bu arada. Evet şanslıysan dökülmeni durdurur ve avantaj olarak bu finas tepe bölgesinde senin açılan yerde baya etkili.

Eun-Wo

• Full Member
Yaklasik 45 gundur proscar 4/1 kullaniyorum ve dokulme devam ediyor. Ne zaman sonuc alirim kullanmaya devam edeyim mi? Minox kullanmak istemiyorum proscarin yaninda baska urun kullanabilir miyim yoksa beklemeli miyim? Saclarim onden bakinca cok iyi hic dokulmemis gibi ama vertex seyreldi baya ve bariz belli oluyo. Yardim eder misiniz lutfen?
Vertexte kanlanma azdır bu yüzden, her gün 5-10 dakika masaj yapabilirsin,her gün bir miktar keçi boynuzu pekmezi tüketebilirsin,kırmızı et tüketimini eğer arttırabiliyorsan bir miktar arttırabilirsin. Eğer dökülmelerin devam ederse direk uğra siteye yardımcı olmaya çalışırız.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

KaiserSS

• Hero Member
Tepeyi kapatmak zor, ilaç vs hikaye, ileri zamanda genele bakıp ekim düşünülebilir.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Atakan Y?lmaz

• Yeni üye
  • *
Yas 25 bu arada sitede tepesi kapanan insanlar gordugum icin bende paylasim yapmak istedim.

KaiserSS

• Hero Member
Yas 25 bu arada sitede tepesi kapanan insanlar gordugum icin bende paylasim yapmak istedim.
Dökülmen bitmiştir sanırım erken yaştasın, ekim merkezlerine attınızmı resim?
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Eun-Wo

• Full Member
Tepeyi kapatmak zor, ilaç vs hikaye, ileri zamanda genele bakıp ekim düşünülebilir.
Bazıları da tam aksini söylüyor. Vertex zaten zor bir bölge ekim de de tutması en zor bölgedir tedavi önemli.
Rogaine Foam (Akşam 5 fıs )(Ömür boyu kullanılacak)

Her gün 10-20 dk masaj

K2,D Vitaminleri ve Magnezyum alımı

Şakaklara dermastamp

Bir miktar keçiboynuzu pekmezi

Hedef:Stabil ve giderek iyileşeyn saç yapısı sağlamak

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

İlaç vs hikaye derken forumda  yeni oldugunuzu sandim .Neler gorduk forumda ki gormussunuzdur neden böyle bişi dediniz anlamadım. şimdi yan etki olayına girmeyelim çünkü orası ayrı konu .Ayrica forumda yıllarini veren kişilerin hála belli tedaviler kullanarak tepelerini önlerini koruduklarını biliyorsunuz dur heralde.Ustelik arkadaşın saçları tam tedavilik bir durum bence.

hyperKel

• Hero Member
yaş kaç ?

KaiserSS

• Hero Member
25 yazdı.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Atakan Y?lmaz

• Yeni üye
  • *
Kaiser kardesim dokulmem henuz durmadi. Ve su an bu saca ekim dusunmuyorum cnku ileri derecede acilma yok sadece syrelmis olan vertexe care ariyorum.

Facebook Twitter Instagram