Gönderen Konu: 21 YAŞINDA SAÇTA İNCELME VE TEPE BÖLGESİNDE AÇILMA  (Okunma sayısı 1189 defa)

hERAng

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
 yaklaşık 1 yıl önce saçlarım dökülmeye başladı  6 ay önce doktoroa gittim   d ve b vitamini eksikliği var dedi hap yazdı hapları kullandım bir değişiklik olmadı geçen ayda kafamda kaşıntı sebebiyle cildiyeye  gittim egzama başlangıcı dedi ve ketoral şampuan ve psovate losyon yazdı  losyonu biraz kullandıktan sonra bıraktım şampuanı 2 günde bir hala kullanıyorum ama zaten ince olan  saçlarımdaha da  inceldı ve tepe bölgesindeki açıklık artık beni rahatsız  etmeye başladı bunun için ne yapabilirim ? tavsiyeniz nelerdir ?

mihtoreyn|

• Yeni üye
  • *
Ynt: 21 YAŞINDA SAÇTA İNCELME VE TEPE BÖLGESİNDE AÇILMA
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2022, 00:40:40 »
Ketoral şampuan saçları inceltir ve saç kalitesini oldukça kötü etkiler .Bunun yerine aynı oranda ketakonazol içeren ketoral krem kullanman çok daha mantıklı olur.Hem olukça kalitesiz ve içinde saç için zararlı maddeler barındıran bir şampuanla saçlarını yıkamak zorunda kalmazsın hemde çok daha etkili sonuç alırsın.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2022, 20:09:20 »
Ketorali kullanma sıklığını azalt o da saçları inceltebiliyor yoğun kullanımda, haftada 1 veya  2 haftada 1 falan olabilir

hERAng

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2022, 21:04:02 »
Peki ketoral yerine günlük hangi sampuanı kullansam saclarima iyi gelir

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2022, 18:09:15 »
Peki ketoral yerine günlük hangi sampuanı kullansam saclarima iyi gelir
Ya şampuanla sadece koparak dökülme denen şeyi kurtarabilirsin, şampuan saçına kötü geliyorsa saçlarını kuru,tarayınca kopacak hale getiriyordur.Onun dışındaki dökülmeler ya genetik ya vitamin vs eksiği şampuan çok da fark yapmaz

vidci1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2022, 22:51:49 »
Saç ekimi pazarlamayan adam gibi saç eken ve gerek yoksa ekmeyip medikal tedavi uygulayan bir saç ekim merkezinden ANDROJENİK ALOPESİ misin git bi öğren. Bu kesinse geriye bir tek yol var ya finasterit kullanırsın ya da saçların dökülmeye devam eder. Minoxa da bulaşma.

hERAng

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2022, 17:00:16 »
Cildiyeye gittim genetik dedi maalesef xpecia ve birkaç ampul ilaç ile yağlardan oluşan karışım verdi onları kullanıcam İnsallah iyi gelir en azindan dokülmeyi azaltir umarım yardımlarınız için teşekkürler.

Facebook Twitter Instagram