Gönderen Konu: Tepe Bölgesi Seyrelme ve Açılma Tavsiyesi ?  (Okunma sayısı 772 defa)

yılmaz5454

• Yeni üye
  • *
Tepe Bölgesi Seyrelme ve Açılma Tavsiyesi ?
« : 15 Nisan 2020, 16:27:38 »
Arkadaşlar merhaba,

Tepe bölgemde seyrelme ve yer yer açılma var. Bu yüzden bir hastaneye müracaat ettim. Kendileri bana, saç yapımın ince ve tepe bölgesi hariç saçlarımın sağlıklı olduğunu, bu bölgedeki açılmanın genetikte olabileceğini, vitamin desteği ve tıbbi tedavi ile bahse konu olan bölge için toparlanmanın sağlanabileceğini ve saçların o bölgede tekrardan çıkabileceğini ve ilgili bölge açısından saç ektirmenin gereksiz olduğunu, istenirse mezoterapi tekniğinin uygulanabileceğini,

Tıbbi tedavi konusunda ise, FİNASTERİDE ve MİNOXİDİL’ i bir arada kullanabileceğimi ve böylece hızlı bir sonuç alabileceğimi ve ilgili bölgede ortalama 6 aylık bir sürede tekrardan saç kazanımının olabileceğini, söylediler. 

Arkadaşlar sizin bu konudaki tecrübeleriniz ile bana önerebileceğiniz herhangi bir yol var mı ? Bu bölgede seyrelmenin azaltılması yanında tekrardan saç oluşumu sağlanabilir mi ? Tıbbi tedavimi yoksa mezoterapi siz olsanız ne yapardınız ?

İlginiz için teşekkürler.

(Yaş 27)

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
Ynt: Tepe Bölgesi Seyrelme ve Açılma Tavsiyesi ?
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2020, 16:34:23 »
Finasterid ile 1 senede sac sorunun kalmaz, minoxa bulasma bu sacla

yılmaz5454

• Yeni üye
  • *
Ynt: Tepe Bölgesi Seyrelme ve Açılma Tavsiyesi ?
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2020, 19:16:53 »
Finasterid ile 1 senede sac sorunun kalmaz, minoxa bulasma bu sacla

teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Facebook Twitter Instagram