Gönderen Konu: Yaş 25 tepe bölgesi iyice açıldı ektirmeliyim  (Okunma sayısı 1260 defa)

Atby

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 25 tepe bölgesi iyice açıldı ektirmeliyim
« : 08 Ağustos 2023, 23:50:52 »
Merhabalar
Uzun süredir forumu takipteyim 16 yaşında başlayan dökülmem bu noktaya kadar geldi Şuan yaş 25 (fotoğrafları yükledim) son 2 senedir tepe bölgemde ilerleme yavaşlasa da bu sefer 2 sene içersinde ön çizgim yanlardan açılmaya başladı. Önlem olarak 18 yaşında iken İstanbulda “lafta en güzide, en eski yerde” PRP yaptırmıştım. Hatta bana 4 seans önerdikleri halde ben 6 istemiştim fakat hiç bi faydasını görmedim dökülme aynı hızda devam etti. Artık ektirmenin zamanımıdır siz deneyimli abilerimden, arkadaşlarımdan görüşlerinizi bekliyorum ektirmeli miyim yoksa biraz daha mı dökülmesini bekleyeyim. Bi kaç gün sonra bedelli askere teslim olucam ve 1 ay sonrasında dönücem. Döndüğümde işe başlamak için 12 gün izinim varken bu fırsatı değerlendirip randevu alarak görüşme fikrindeyim.
Zekeriya hoca ve Asuman hanım arasında kararsızım. Sanırsam Zekeriya hoca tepe bölgesinde daha başarılı.

Görüşlerinizi bekliyorum

Dr.hair

• Hero Member
Ynt: Yaş 25 tepe bölgesi iyice açıldı ektirmeliyim
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2023, 00:33:04 »
Dökülmen daha yeni başlamış . Bana kalırsa ilk ekimde  vertex yapılması hatadır . Öndeki saçların dökülecek ve öne saçın kalmayacak . Donör bölgende çok sağlıklı görünmüyor . Ön hattın biraz daha geriye çekilmesini bekle derim

Facebook Twitter Instagram