Gönderen Konu: Saçım seyrekleşiyor ve şakaklarım açıldı ne yapmalıyım ? yaş 21  (Okunma sayısı 2175 defa)

kelkalmakistemeyen

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, konuyu yanlış yere mi açtım tam bilmiyorum ama ustalar saçım 2 senede çok kötü döküldü 2017-18 yıllarında hafif hafif başladı son iki senedede çok hızlı dökülüverdi. Elimi saçıma her attığımda banko 2 tane tel geliyor bazen sabahları 30-40 tele yakın saç topluyorum dikkatli baktığımda. Ben sizlere fotoğrafları bırakıyorum bana öneride yardımda bulunabilirseniz sevinirim. Bu arada Dr. Serkan Aygın'a fotoğraflarımı gönderdim yaklaşık 3000-3200 greftlik ekim yapılabilir dendi. Tek korkum diyelim ektirdim 1 sene sonrada tepe kısımlarının dökülmesi.

kelkalmakistemeyen

• Yeni üye
  • *
bu fotoğrafıda bilgisayarı kurcalarken buldum 2018den kalma vesikalık

beaocoup

• Jr. Member
  • **
Bence ekim yaptıracağına minoxil finasteride başla derim.Muhtemelen önceki haline döndürebilirsin.

kelkalmakistemeyen

• Yeni üye
  • *
Dediğin ilaçlarlardan sadece minoxil kullandım 4-5 ay kadar ufak ufak tüylenmelere olmuştu fakat saçım çok yağlanıyordu ve o ilacı sanırım uzun vadeli kullanmak gerekiyormuş. Benide o iş bayağı üşendiriyordu varsa farklı bir düşünceniz mutlaka duymak isterim.

baskan123

• Hero Member
Emek olmadan ekmek olmuyor. herkes ister kolay yoldan saçları kurtarmayı

Romanadam

• Sr. Member
AGA böyle bir şey işte 18 - 22 yaş aralığında malesef en büyük kayıplar veriliyor.

Siddhartha

• Hero Member
Yas kc
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

kelkalmakistemeyen

• Yeni üye
  • *
başlıkta belirttim hocam 21 @siddhartha , arkadaşlar ekim yaptırsam donör bölgeden kaç kez daha ekim için saç çıkar ortalama ?

Siddhartha

• Hero Member
Donore gore degisir ama iyi saglikli bir donorden 6-7k greft cikar
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

kelaynak3636

• Sr. Member
Saçının dökülmemesi gereken yan kısımları da dökülmüş gibi duruyor başka bir sıkıntı da olabilir
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

emekli kel

• Hero Member
 finasterid kullancan ektircen açılırsa gene ektircen finasteride devam edicen yas erken şimdilik sorun o
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Kardeşim, saçlar belirgin bir şekilde gidiyor, tepe bölgesi de zayıflamaya başlamış görünüyor, ama öyle hemen acil Ekim yaptırman gerekecek kadar Kötü değil, yaşın genç, bu saç yine götürür seni biraz daha, şuan Ekim harici yapabileceğin, ilaç takviye şeklinde süreci uzatıp, 3-5 sene sonra ilk ekimini yaptırmak ki 2. Ekimde gerekecek ilerde çok yüksek ihtimalle, ama kellik artık şuanki saç ekiminin geldiği teknoloji için dert değil, her türlü çözülür, sana bol şans dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

kelkalmakistemeyen

• Yeni üye
  • *
@kelaynak3636 nasıl yani hocam ?

kelkalmakistemeyen

• Yeni üye
  • *
@SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D valla kışın serkan aygın hocaya gitmeyi düşünüyorum ne yalan söyleyeyim ama dediğin gibi belki oda bekle der bilemiyorum ayrıca kafanın üstü tamamen kel olan insanlarda sadece yanlar ve ensenin belli bir kısmı kalmış kişilere saç ekimi yapılabilir mi ? çünkü ileride kendimi öyle görüyorum sadece yanlar ve ense NW7 tipi

kelaynak3636

• Sr. Member
@kelaynak3636 nasıl yani hocam ?
Yani kulak üstü de dökülmüş gibi geldi bana erkek tipi dökülmede oralar dökülmuyor
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Facebook Twitter Instagram