Gönderen Konu: Yaş 23 , sakaklar acildi bile , tepe de pesinden geliyor (GUNCELLENDİ 3 YİL SONR  (Okunma sayısı 997 defa)

Ben bitmişim

• Yeni üye
  • *
Yaklasik 3 sene once sacin uzunken gene konus acmistim , o zamanlar da rezaletti sacim ama neyse ki saci kestirince toparladi , buraya gecen senenin linkini koyuyorum
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16839.msg340261#msg340261

Aradan 3 sene gecti ve ozellikle bu sene gecirdigim bi kaza sonrasi yaptigim asiri stresten dolayi var olan dokulmem asiri agresiflesmeye basladi , ne zaman berbere gitsem " senin saclar asiri dokulmus bu yasta " diyor , psikolojim bozuldu gidesim gelmiyor hatta ahahhahd ;  ozellikle sacin ust tarafi seyreldi baya , sakaklar gittikçe geriye aciliyor , saclarim inceliyor hatta dokulen sac tellerine baktigimda uclarinin baya ince oldugunu goruyorum , bugunden itibaren finasteride kullanmaya karar verdim ama goruslerinizi de almak istiyorum

Sacin ust tarafini bilerekten uzun birakiyorum cunku kisa kestigim anda butun seyreklik ortaya cikiyor , hele dustan ciktiktan sonra ortaya çıkan goruntu psikoloji bozmaya yeter , suan en azindan var olan saclari koruyacak dokulmesini engelleyecek bi oneriniz var mi?
(Babam kel , baba tarafi dokuluyo , dayi tarafinda sikinti yok )

karanlik

• Full Member
bro 3 yıl önceye göre iyi toparlanmış.gecikmeden finasteride başlayabilirsin
bir de saçı dökülenlerin böyle uzun,karmaşık saçla dolaşması çok kötü gözüküyor.saçları kısalt,toparlı dursun

Ben bitmişim

• Yeni üye
  • *
bro 3 yıl önceye göre iyi toparlanmış.gecikmeden finasteride başlayabilirsin
bir de saçı dökülenlerin böyle uzun,karmaşık saçla dolaşması çok kötü gözüküyor.saçları kısalt,toparlı dursun

Kankam normalde saci yikayip fonleyip cikarim disari , sabah uyandigim icin boyle duruyor
Dedigin gibi finasteride başlayacağım , beni gotursun en azindan

Ben bitmişim

• Yeni üye
  • *
Bu arada bir aydir kullandigim takviyeler
Balik yagi omega
Cinko
Bakir
Magnezyum
Biotin
Multivitamin

Sacima etkisi oldu mu bilmiyorum ama libidomu deli gibi etkiliyor ahhshsb