Gönderen Konu: Yaş 21 Önlerde Açılma Ekim Tavsiyesi  (Okunma sayısı 2334 defa)

Mehmet Alkan

• Yeni üye
  • *
Yaş 21 Önlerde Açılma Ekim Tavsiyesi
« : 08 Aralık 2020, 22:16:40 »
Dökülme Tipi: yavaş (günlük 50 - 100tel civarı saçım dökülüyor,seyrelmeyi ve geri çekilmeyi farkedebiliyorum)
İlaç kullanmıyorum.
Dökülme Yeri: Ön çizgide bozulma var

İyi aksamlar öncellikle
21 yaşındayım son 2 yıldır dökülme var forumu 7-8 aydır ara ara girip takip ediyorum bir çok sorumun cevabini öğrendim fakat bu konuda sizin görüşünüzü yorumunuzu almak istiyorum.

Önce buraya danışmak istedim henüz hiçbir Ekim merkezi ile konuşmadım.Babamin saçları ortadan seyrek on çizgi ve vertekste problem yok
Dayım,dedem ve anne tarafının %80 nw7
Amcamin saçı tabiri caizse orman gibi

1-)Baya araştırdım eğer Ekim yaptırirsam mevcut saçlarımın zarar göreceğini öğrendim fakat aralara girmeden sadece şakak ve ön çizgi ekimi yaptırsam bu mevcut saçlarıma zarar verir mi ?
2-)Nw kaçım ?
3-)Donor alanım sizce nasıl ekime uygun mu ve 1000-1500 civarı Ekim yapildiginda bu Ekimden sonra ileride 2.bir Ekim çıkarır mı ?
[

Mehmet Alkan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Yaş 21 Önlerde Açılma Ekim Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2020, 22:20:26 »
Fotoğrafların devamı

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2020, 22:52:23 »
Şahsen Yaşın itibariyle finasterid kullanmanı pek önermem. Destekleyici olarak Xpecia veya kerozan kullanabilirsin. Ekimi 25 yaşından sonra düşünmelisin. Şuan Saçların gayet iyi gözüküyor. İleride ekime ihtiyaç duyarsan ektirirsin. Şuanda ekime gerek yok ve riskli olur

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2020, 22:56:08 »
21 yaşında ekim mantıkli değil dökülmen zamanla devam edecektir sana tavsiyem finasterid baslaman yan etkilerine filan bak ama psikolojik olarak etkilenmemeye çalış yurtdışında millet 18-19 yaşında başlıyor ilaca bu kadar korkulacak birşey değil. Saçlarının dökülmesini belli bir süre stabil olduğunu düşündüğün zaman mümkünse 25 ve sonrası ekim aklına gelsin

Mehmet Alkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2020, 23:07:04 »
Şahsen Yaşın itibariyle finasterid kullanmanı pek önermem. Destekleyici olarak Xpecia veya kerozan kullanabilirsin. Ekimi 25 yaşından sonra düşünmelisin. Şuan Saçların gayet iyi gözüküyor. İleride ekime ihtiyaç duyarsan ektirirsin. Şuanda ekime gerek yok ve riskli olur

Xpecia'nin tam olarak etkisi nedir ? Var olan saçları mi güçlendiriyor, açıklıklari kapatıyor mu biraz ?

21 yaşında ekim mantıkli değil dökülmen zamanla devam edecektir sana tavsiyem finasterid baslaman yan etkilerine filan bak ama psikolojik olarak etkilenmemeye çalış yurtdışında millet 18-19 yaşında başlıyor ilaca bu kadar korkulacak birşey değil. Saçlarının dökülmesini belli bir süre stabil olduğunu düşündüğün zaman mümkünse 25 ve sonrası ekim aklına gelsin

İyi aksamlar
7-8 aydır takip ettiğim kadarıyla Finansterid yan etkileri biraz daha ağır olan bir ilacmis Xpecia da sanırım onun muaidili,Finansterid yerine Xpecia kullanmaya başlasam olur mu

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 09 Aralık 2020, 01:21:44 »
Finasterid DHT blocker. Xpecia veya Kerozan ın içinde saw palmetto var. Saw palmetto ,doğal dht baskılayıcı bitki. Hiç yan etki yok gibi. Finasterit de %2-3 cinsel yanetki muhtemel. Senin yerinde olsaydım kullanmazdım ama yine de sen bilirsin. Kerozan 5+5 saw palmetto içerikli olandan yanına da kabak çekirdeği kapsülü ekleyip doğal olarak dht baskılayabilirsin. Karar senin

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2020, 02:07:21 »
Nw2A gibi geldin bana

Mehmet Alkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2020, 10:08:00 »
Teşekkür ederim herkese,diğer arkadaşların da yorumunu bekliyorum.

Bugün Xpecia alip yarın başlıyorum ay ay güncel fotoğraf atıcam bu durum ile ile ilgili.

Son 3-4 ayda giden saçlari geri kazanabilir miyim Xpecia ile ?

Kemal Aydın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Aralık 2020, 10:44:19 »
Kesinlikle saç ekimi yapılacak bir durum yok çünkü normal görünüm olarak.
Tavsiyem ise biotin ve kollajen desteği almak ve gün içinde bol su tüketmek.
Saçların eskisinden daha güçlü ve gür olacak böylelikle.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 09 Aralık 2020, 10:45:56 »
 dermoller uygula.baska ne olabilir xpecia kalınlaştırır ama önlerde genetik dökülme ile mücadele ediceğini sanmam.minoxidil deneyebilirsin ama ondada devamlılk sart.saçlar bir iyi bir kötü olur genelde tepede etkili bırakıncada saç mahvoluyor.sende önlerde etkili olabilir.son 1 senede içersinde giden saçlar kolay gelir derler kökler ölmemiştir falan derler.ama ilaçlar işe yarıcaksa 5 yıllık dokulmeyide hallediyor.genc bir arkadas var onde minoxla sonuc almış onun konusuna bak ornek olsun sana link atayım.dermollerde kullanabilirsin.xpecia dermoller yapabilirsin.şu konuyu incele
 https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17730.0
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mehmet Alkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 09 Aralık 2020, 20:22:22 »
Kesinlikle saç ekimi yapılacak bir durum yok çünkü normal görünüm olarak.
Tavsiyem ise biotin ve kollajen desteği almak ve gün içinde bol su tüketmek.
Saçların eskisinden daha güçlü ve gür olacak böylelikle.

Teşekkürler yarın xpeciaya başlıyorum

dermoller uygula.baska ne olabilir xpecia kalınlaştırır ama önlerde genetik dökülme ile mücadele ediceğini sanmam.minoxidil deneyebilirsin ama ondada devamlılk sart.saçlar bir iyi bir kötü olur genelde tepede etkili bırakıncada saç mahvoluyor.sende önlerde etkili olabilir.son 1 senede içersinde giden saçlar kolay gelir derler kökler ölmemiştir falan derler.ama ilaçlar işe yarıcaksa 5 yıllık dokulmeyide hallediyor.genc bir arkadas var onde minoxla sonuc almış onun konusuna bak ornek olsun sana link atayım.dermollerde kullanabilirsin.xpecia dermoller yapabilirsin.şu konuyu incele
 https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17730.0

Konuyu inceledim evet gelişim göstermiş bende yarın xpeciaya başlıyorum Finansterid daha sonraki aşama olarak düşünüyorum minoxil ise sacda yağlı bı görünüm verdiği için kullanmayı düşünmedim hiç
Dermoller tam olarak nedir

Today

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 09 Aralık 2020, 21:01:30 »
Xpecia yerine kerozan 5+5 cüce palmiye içerikli olan takviyeyi tavsiye ederim. İçerik olarak daha zengin ve üreticisi daha kaliteli.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Aralık 2020, 22:51:29 »
  dermoller tırmık gibi bişi.googleye yaz çıkar.gozenekleri açar kan dolaşımına faydası vardır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 10 Aralık 2020, 00:27:41 »
ön tarafa 1500 greft attırırsan beş sene saç problemsiz gidersin bence bakma burda sen ektirme diyenlere .ektirmeyip turşunumu kuracaksın hayret bir şey.
asuman haire bir bak istersen hem şakak geçişlerini güzel  yapıyorlar hemde ön bölgeyi sık ekebiliyorlar bir incele istersen.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 10 Aralık 2020, 00:47:09 »
ön tarafa 1500 greft attırırsan beş sene saç problemsiz gidersin bence bakma burda sen ektirme diyenlere .ektirmeyip turşunumu kuracaksın hayret bir şey.
asuman haire bir bak istersen hem şakak geçişlerini güzel  yapıyorlar hemde ön bölgeyi sık ekebiliyorlar bir incele istersen.
Dökülme seviyesi nereye gelecek bilemeyiz ileride olan bir on çizgi ilerde nw5-6 olunca istediği sıklıkta saça sahip olamayacağını ortaya çıkarır.

Facebook Twitter Instagram