Gönderen Konu: Yaş 21 ve şakaklarda açılma  (Okunma sayısı 2340 defa)

abidingub

• Full Member
Yaş 21 ve şakaklarda açılma
« : 10 Aralık 2020, 01:37:32 »
Erken yaşta saç dökülmesiyle karşı karşıyayım çok şükür vertexte bir sıkıntı yok ama şakaklar açık ekim yaptırmayı düşündüm ama yaşım genç sanırım(21) ne önerirsiniz?
Nw kaçım?

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Yaş 21 ve şakaklarda açılma
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2020, 03:58:26 »
Vertex acilmadigi surece beklemeni oneirim. Ne kadar gec ekim yaptirirsan o kadar yararina olur
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2020, 09:27:40 »
 erken ekimlerde saçın minyaturleşmesi goz onunde bulundurularak yapılmalı.gencken saç olsun istiyor insan once saç dokulmeni frenle ufak bir ekim olursun.genclikte bunu takmazsın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2020, 10:45:25 »
Vertex acilmadigi surece beklemeni oneirim. Ne kadar gec ekim yaptirirsan o kadar yararina olur
Hocam neden beklenilmesi gerekiyor?Genç yaşta ekimin tutmama ihtimali mi var yoksa dökülmenin nasıl olacağını nereye kadar olacağını kavrayıp ona göre ekim yapabilmek için mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2020, 11:37:45 »
İleriye dönük dökülmen devam edebilir çok rahatsız ediyor ise düşük bir sayı ile kaybettiğiniz ön çizginizi tamamlayıp daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz ya da bekleyip sonraki yaşlarınızda düşünebilirsiniz.
Global Moderator

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2020, 12:29:05 »
İleriye dönük dökülmen devam edebilir çok rahatsız ediyor ise düşük bir sayı ile kaybettiğiniz ön çizginizi tamamlayıp daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz ya da bekleyip sonraki yaşlarınızda düşünebilirsiniz.
En erken kaç yaşında yapmamı önerirsiniz?Bir de dökülmenin aşırı yavaşladığı(artık 10 yıl bu civarda gider diyeceğim dönemi) dönemi nerden anlayabilirim

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2020, 12:55:23 »
erken ekimlerde saçın minyaturleşmesi goz onunde bulundurularak yapılmalı.gencken saç olsun istiyor insan once saç dokulmeni frenle ufak bir ekim olursun.genclikte bunu takmazsın.
Saç dökülmesini nasıl frenleyebilirim?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Aralık 2020, 11:34:49 »
 finasterid olur ama yasın musait değil.dısardan surulen dht bloker losyonları arastır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2020, 16:04:34 »
2-3 yıl daha beklemelisin, benim saç dökülmeme benziyor, öndeki saçlarda zayıflayacak, vertexte gidecek zamanla. 2-3 yıl motivasyonunu yüksek tut 23-24’ünde güzel bir ekim ile hallolur.
Tabii bazen böyle dökülen saçlarda da bu şakak açıklığı oldultan sonra saçlar uzun süre dökülmüyor böyle kalabiliyor o yüzden biraz sabret duruma bak, şu an zaten kalan saçlar sağlıklı, iyi bir tarama ile sorun yaşamıyorsundur.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2020, 16:36:03 »
Üst tarafta gidici görünüyor senin yandan bakınca dikkat et.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Aralık 2020, 16:42:56 »
2-3 yıl daha beklemelisin, benim saç dökülmeme benziyor, öndeki saçlarda zayıflayacak, vertexte gidecek zamanla. 2-3 yıl motivasyonunu yüksek tut 23-24’ünde güzel bir ekim ile hallolur.
Tabii bazen böyle dökülen saçlarda da bu şakak açıklığı oldultan sonra saçlar uzun süre dökülmüyor böyle kalabiliyor o yüzden biraz sabret duruma bak, şu an zaten kalan saçlar sağlıklı, iyi bir tarama ile sorun yaşamıyorsundur.

İyi bir taramayla sakaklarinda saç mi çıkacak mı nasıl sorun yasamasin? Taramak taramaktir yani basit bir şey iyisi kötüsü olmaz

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #11 : 13 Aralık 2020, 11:49:39 »
Babamda da aynı dökülme tipi var hocam erken yaşta şakaklar açılıyor şu an 50 yaşında vertex hala var ama önler çok yavaş bir şekilde gitmiş gidiyor 30 yılda vertex açılmaz o yüzden

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #12 : 13 Aralık 2020, 11:53:44 »
Üst tarafta gidici görünüyor senin yandan bakınca dikkat et.
Yok hocam açıdan ve saç dağınıklığından öyle gözükmüş açıklık yok üstte

Facebook Twitter Instagram