Gönderen Konu: Saç ekimi hakkında  (Okunma sayısı 918 defa)

HTK

• Full Member
Saç ekimi hakkında
« : 06 Ağustos 2021, 13:39:48 »
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bu sayfayı yaklaşık 1 aydır takip ediyorum. 29 yaşındayım ve uzun zamandır saç ektirmeyi düşünüyorum. İzmir'de yaşıyorum ama anladığım kadarıyla burada iyi bir saç ekim merkezi yok. Bu yüzden Medeks'i düşünüyorum ama öncesinde Estecapelli isminde bir yerle de görüştüm. Genelde yurt dışından gelenlere ekim yapıyorlar. Google yorumları çok iyi ama orada da para karşılığı yorum yapıldığını biliyorum ve bu sitede de adına hiç rastlamadım iyi ya da kötü. Öncelikle bu merkez hakkında bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi?
Ayrıca 20 gündür Xpecia sabah akşam kullanıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım. Bana before-after yolladı. Normalde bu tür şeylere pek inanan biri değilim ama yollayan arkadaşım yakın arkadaşım olunca başladım ben de. Açık tepe bölgesi yeniden kapanmıştı 4 ayda. Finasterid kullanmak istemiyorum açıkçası yan etkilerinden dolayı.
Sizin önerileriniz benim için oldukça önemli. Bu yüzden sizlerden yorum bekliyorum. İyi günler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi hakkında
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2021, 13:51:22 »
İzmir için sibel hanım

Ya da medeks bildiğimiz bir merkez orayı araştırsanız iyi olur

Global Moderator

HTK

• Full Member
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2021, 13:55:38 »
Medicalhair Sibel Ulusan hanım mı?
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

HTK

• Full Member
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2021, 19:09:11 »
Arkadaşlar medeks ile anlaştım ama beni korkutan bir durum var o da nekroz. Tabi böyle bir durumun olmasını kimse istemez ama bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim? Gerçekten çok kötü bir durum ve forumda daha önce Medeks'te saç ektirip nekroz olan bir üyeyi gördüm. Bu durum canımı oldukça sıktı. Ne tavsiye edersiniz?
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2021, 19:11:38 »
Arkadaşlar medeks ile anlaştım ama beni korkutan bir durum var o da nekroz. Tabi böyle bir durumun olmasını kimse istemez ama bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim? Gerçekten çok kötü bir durum ve forumda daha önce Medeks'te saç ektirip nekroz olan bir üyeyi gördüm. Bu durum canımı oldukça sıktı. Ne tavsiye edersiniz?

Nekroz her ekimde olabilir.
Bunlara kafanı yorma git hayırlısı olsun
Global Moderator

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2021, 21:41:22 »
bu ihtimal het zaman var kronik rahatsızlık var ise kişide daha f azla ihtimal bende medeks te ektirdim bu arada çok ta memnunum

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2021, 21:53:00 »
Cerrahi işlemler neticede nerede yaptırırsan yaptır bu ihtimal hep var olacak arını sanını duymadığın merkezleri aklından geçirme derim Medeks iyidir benim konumu da inceleyebilirsin ...

HTK

• Full Member
« Yanıtla #7 : 13 Ağustos 2021, 13:35:33 »
bu ihtimal het zaman var kronik rahatsızlık var ise kişide daha f azla ihtimal bende medeks te ektirdim bu arada çok ta memnunum

Hayırlı olsun, acı durumu nasıldı anestezi iğneleri yapılırken çok acıyor mu?
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

mdalmis

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 13 Ağustos 2021, 16:10:17 »
Hayırlı olsun, acı durumu nasıldı anestezi iğneleri yapılırken çok acıyor mu?

10-15 dakika ufak bi ağrı ve yanma  hissedersin , gerçi kişiden kişiye değişiyor ama bende çok ağrı sızı olmadı . Bende medekste ekim yaptım , benim tek sıkıntım,işlem 7-8 saat sürdüğünden dolayı sonlara doğru bi can sıkıntısı başlıyor :)
  • Ekim Tarihi: 12.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Solgar Biotin 5000mg

HTK

• Full Member
« Yanıtla #9 : 19 Ağustos 2021, 14:49:24 »
Arkadaşlar tekrardan merhaba yine bir sorum olucak ilgilenirseniz çok sevinirim. Prp en erken ne zaman yapılabilir? Zaman sıkıntım olduğu için soruyorum. Saç ekiminden hemen sonra yaptıranlar var, ilk yıkama sonunda yaptıranlar var. Yine aynı şekilde şok dökülme tamamlandıktan sonra yaptıran var. 2 prp'm var ve en erken ne zaman yaptırmamı tavsiye edersiniz?
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Ağustos 2021, 17:21:02 »
Arkadaşlar tekrardan merhaba yine bir sorum olucak ilgilenirseniz çok sevinirim. Prp en erken ne zaman yapılabilir? Zaman sıkıntım olduğu için soruyorum. Saç ekiminden hemen sonra yaptıranlar var, ilk yıkama sonunda yaptıranlar var. Yine aynı şekilde şok dökülme tamamlandıktan sonra yaptıran var. 2 prp'm var ve en erken ne zaman yaptırmamı tavsiye edersiniz?

Oto bin  saç ekimine çok fazla katkısı yok saçları döken hormon Dht bu hormonu baskılıyacak şekilde içinde kısaca içeriğinde herhangi bir şey bulunmadığı için çok işe yaramaz sadece saç ekiminden sonra saç ekiminden ya da sonraki gün veya saç ekimi bittiği gün yapılırsa yaraların daha hızlı iyileşmesine katkıda bulunur. Kısaca pek bir anlamı yok boşuna paranı harcama eğer ücretli ise
Global Moderator

HTK

• Full Member
« Yanıtla #11 : 19 Ağustos 2021, 18:04:43 »
teşekkürler hintell
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

Facebook Twitter Instagram