Gönderen Konu: Saç ektirdim abimin düğünü var, önerileriniz nelerdir ?  (Okunma sayısı 791 defa)

Octobe2

• Full Member
Selam arkadaşlar 1 ay önce saç ektirdim 15 ağustosta abimin düğünü var bütün yakınlar orada olacak malum. Saç ektirdiğimi de ayıkmasınlar istiyorum. sizce düğün ortamına uygun gidecek kıyafetin üstüne (takım elbise , gömlek vs) kafama ne gibi modelde bir şapka , kasket vs alayım var mı öneriniz çok sırıtmayacak ve şık duracak

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Ynt: Saç ektirdim abimin düğünü var, önerileriniz nelerdir ?
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2021, 02:06:40 »
Kardeşim zamanlama çok sakat denk gelmiş.. :D eskiden benimde çok kafama takılırdı, ben sana resimleri atayım, sen karar ver, çok fazla bi seçeneğin olmuyor, fötr şapka seçmelisin.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Octobe2

• Full Member
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2021, 02:13:46 »
evet ya öyle oldu. fötr veya bu tip kasket model düşünüyorum. zaten çokta bir seçeneğim yok ama sanki fötr buna göre daha kaba. böyle yapsam daha az dikkat çeker gibi

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2021, 02:17:53 »
Fotr siritir ortamda. Senin attigin kasket daha iyi olur. Zaten genelde yaslilar da takiyor. Pek dikkat cekmez.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2021, 02:18:48 »
Aynen, ince hafif bir yazlık kaskette görür işini kıyafetine göre.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2021, 03:33:06 »
Fötr birde yahudi işi gibi aynı akrabalar kınar fhdhdh
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2021, 12:19:17 »
 inceden topikleyip git
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2021, 12:31:48 »
Dugun telasindan bence kimse dikkat etmez kabuklari falan da doktuysen, kizarikliga gunes carpti dersin kral. Sunu farkettim ki sac ekimi ni yaptiranlar yaptiracaklar disinda diger insanlar pek anlamiyor bu olaylari ayirt falan cok edemiyorlar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2021, 13:17:33 »
 toplumda önüne gelen saç ektiriyor en fazla ektirdim dersin millet operasyondan çıkıyor kanlı kanlı kafa sehrin en işlek caddesinde oturup kahve içiyor toplum alıştı ekime artık
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2021, 17:06:20 »
Öncelikle hayırlı olsun.

Açıklık çok değilse toppik daha mantıklı bir seçenek gibi geliyor. Hatta şok olmadıysa estetik bir görüntü bile katabilir. Yoksa ağa modeli ( :) ) lengeli fötür şapka en mantıklı olanı. Ama bence şapka daha çok dikkat çeker. Mutlaka birisi sorar "neden şapka takıyorsun" diye.

Edit: Kasket tarzı şapkalar ekim alanına baskı uygulayabilir. Geniş bir şapka olması gerek ekim alanının etkilenmemesi için.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2021, 20:41:47 »
fötr takma ciguliye benzersin
  • Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

Octobe2

• Full Member
« Yanıtla #11 : 09 Ağustos 2021, 15:44:09 »
Aslında ektireli 1 ay oldu da şoktan benim orta kısmın ortasındaki saçlar da etkilendi daha toparlanmadı o yüzden garip görünüyor illa bir şey takmam lazım kafaya

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #12 : 09 Ağustos 2021, 16:18:45 »
Valla hocam ben senin yerinde olsam hic sallamam, bi kere kelli simetrik degil , heryerden ayri dokuluyor. tras ederken kaydirmissim dersin gecersin. bilmiyorum sahsi dusuncem yani dugunde sen evlenmiyorsun ki insanlar neden taksin, cok istiyorsan saclari daha da kisaltabilirsin orantilanir ama bence cok takilma. simdi sen sadecee tepeyi gosteriyorsun ama boydan gorununce o ekilen kisim o kadar kucuk bir alan olacak ki .

fotograflar icin diyorsan orda hakli olabililrsin , onun icin de profil olarak durmayi deneyebilirsin mesela saga veya sola bakarak boylelikle toparlar.

Ben olsam oyle yapardim :) ekimin hayirli olsun yine de

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 10 Ağustos 2021, 12:01:33 »
Böyle aptal olayların toplumda aşılması lazım güya geçmişe ilkel çaglara bakarken suan ki insanı modern olarak adlandırıyoruz ama hala gelişim sağlamamıştır

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 10 Ağustos 2021, 23:44:31 »
Böyle aptal olayların toplumda aşılması lazım güya geçmişe ilkel çaglara bakarken suan ki insanı modern olarak adlandırıyoruz ama hala gelişim sağlamamıştır

ne alaka  :)

Facebook Twitter Instagram