Gönderen Konu: BU KAFAYA KAÇ GREFT GİDER ? KİME EKTİRMELİYİM ?  (Okunma sayısı 3302 defa)

ringo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dostlar saçım ince ve sık. çizgi çizdim kendimi daha rahat ifade edebilmek için. küçüklükten beri saçım böyle. tararken yanlar açılıyor millet döküldü zannediyor ve çok rahatsız oluyorum. 34 yaşımdayım beyaz saçım da yok. artık canıma tak dedi. saçlarımı kaldırıp yanlarına salmaktan bıktım. 2 numara kesip şekil veremiyorum ve saçlarımla uğraşmaktan nefret ediyorum. saçlarımı kısalttığımda herkes döküldü zannediyor. yazın saç uzatmaktan nefret ediyorum ama kesemiyorum da. saçlarım gerçekten çok kaliteli ve çok korkuyorum ekimden. başka çarem de yok. bu forumu 2 aydır takip ediyorum. çizgi uzunluğu 14 cm çizgiden ön kısma 2 cm çizgi ucundan şakağa 4 cm şakak arası 4 cm boyuna 2 cm. saçlarımın çok sık olmasını istiyorum a dostlar bi akıl verin param var. Allah herkese sağlık sıhhat versin.

ringo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: BU KAFAYA KAÇ GREFT GİDER ? KİME EKTİRMELİYİM ?
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2017, 20:34:44 »
2

ringo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2017, 20:35:07 »
3

ringo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2017, 20:35:29 »
4

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2017, 20:39:07 »
Saclarin cok iyi gorunuyor ama cizdigim on cizgi cok asagida paran varsa asmedle gorus derim tahmini 2000 greft falan gider

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Temmuz 2017, 21:42:26 »
ön ekimi dandik yere gitme koray erdoğan veya muttalip keser çizgini sen çizemezsin plastik cerrah yuzle uyumlu en iyi saç çizgisini çizecektir sana
saçları ekmeydi dersin

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Temmuz 2017, 21:49:13 »
Asmed 2000 greft demisin de koray hoca bubalana en az 3000 greft der bence

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Temmuz 2017, 22:27:15 »
bu kadar aşağı kimse çekmez ayrıca o kısımda kas dokusu var kaşlarını kaldır kırışık olmayan kısımdan başlar.. önü 2 cm alman yeterli ve sıklık açısından da kendi saçına benzer olur...ayrıca dediğim gibi kas dokusu olan bölgede saç ekimi olmaz..olsa bile mimiklerinle çok kötü görüntü oluşur..bunu es geçme

ringo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Temmuz 2017, 22:54:20 »
bu kadar aşağı kimse çekmez ayrıca o kısımda kas dokusu var kaşlarını kaldır kırışık olmayan kısımdan başlar.. önü 2 cm alman yeterli ve sıklık açısından da kendi saçına benzer olur...ayrıca dediğim gibi kas dokusu olan bölgede saç ekimi olmaz..olsa bile mimiklerinle çok kötü görüntü oluşur..bunu es geçme

dostum önü 2 cm aldım. ayrıca saçın öne düşmesini pek mümkün görmüyorum çünkü yağ enjekte edicem alnım düz olacak. tam çıkıntıya koydum çizgiyi bu arada alnımın eğriliği de kalkar diye düşünüyorum. ayrıca ekilen yerde 2 küçük yara izi var siz görmüyorsunuz asıl sebep onlar. ne bilim kendimce yorumladım. siz daha iyi bilirsiniz. 30 santimetrekareye ekim olacağını düşünüyorum  acaba sıklık açısından koray hoca cm ye kaç tane ekebiliyor ? ioh daha mı sık ekiyor ne yapmalıyım. en azından belli olmayacak kadar birinci ekim olsa ikincisine de yatarım. zaman bol.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Temmuz 2017, 23:17:04 »
koray erdoğana git derim paran varsa istediğin gibi dizayn eder ön kısmı ..boşuna  risk alma..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Temmuz 2017, 23:28:22 »
öm cizgi oraya kadar gelmez ...
Global Moderator

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Temmuz 2017, 23:41:09 »
Hocam şakak çizginin bittiği yerden çizmen lazım doğal vi görüntü olsun istiyorsan. Inan ordan çok komik olur. Anında sırıtır. Saçlarına gelince çok kaliteli ve sağlıklı. Böyle saçlar avantaj gibi gözükse de bence çok iyi bi doktora yapılmazsa eğreti durabilir

Facebook Twitter Instagram