Gönderen Konu: Bu kafaya neler gider 😀  (Okunma sayısı 664 defa)

Kadir Öztürk

• Yeni üye
  • *
Bu kafaya neler gider 😀
« : 16 Aralık 2020, 19:00:35 »
25 yaşındayım saclarım cok gücsüz  10 gün önce   Ekim yaptırdım.kalan sacları ve ekilen sacları nasıl ne ile güclendiririm yan etki felan cok önemsemiyorum benim icin hangi kombinasyonlar uygun olur fiyat konusunada takılmıyorum en iyileri benimle paylaşırmısınız

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu kafaya neler gider 😀
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2020, 19:02:05 »
kafanızın ust kısmı  benımkıyle aynı nerdeyse hocam kafa yapınız seklınız o ınce uzunlar varya onlar dokulecek malesef acıklık benımkıyle aynı  duruyoır
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2020, 19:03:01 »
ekımıme bakarsanız anlarsınız dokulmemız aynısı 1 sene 2 seneye kadar  o ıncelerde gıder  fınasterıd felan kullanın fakat donor ıcın kullanın  ust tarafa ekımdenbaska hıc bsey care degıl malesef

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Kadir Öztürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2020, 19:14:24 »
10 gün önce ekim yaptırdım şimdi kalanları nasıl  koruyabilirim  hangi takviyeler daha dogru olur en iylerini arıyorum finasteried bu ilacla cok fazla karşılaştım bunu kullanmayı planlıyorum yanında başka hangi ilacları kullanmam lazım

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2020, 19:24:38 »
fınasterıd tek care  yanı oylem denılebılır bunun yanında takvıye olarak vıtamın gruplarından kullanbılırsınız baska yapcanız bsey yok malesef

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2020, 19:27:32 »
Finasterid kullan sadece yeterli olur 6.aydan sonra saçlar uzunken 10 günde bir dermastamp yap etkisi olur onunda. Haftada birde konazol şampuan kullanabilirsin az da olsa anti androjen özelliği var ama ekimden en az 1ay sonra mümkünse 2 ay sonra.
Minoxidilde kullanabilirsin ekimden sonra 20.gun başla ama saçında egzama vs varsa daha önceden sıkıntı olabilir bazı kişilerde dermatit filan olabiliyor.
Minoxidil çok zahmetli gelebilir günde 2 kere ya da 1 kere kullanmak.burada en etkili tedavide net bir şekilde finasterid. Kesin kullan eğer istiyorsanız

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2020, 10:58:01 »
 finasterid ve dermoller
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram