Gönderen Konu: Sizce ne kadar grift gider bu saça  (Okunma sayısı 772 defa)

denizf1999

• Yeni üye
  • *
Sizce ne kadar grift gider bu saça
« : 15 Aralık 2018, 01:30:36 »
Merhaba dostlar. Saçlar yas ilerledıkce dokuldu, halen dokulmeye de devam etmekte. Şuan ki durumuyla ekim düşünuyorum. ismini vermeyecegım bir merkez 6000 fiyat verdi.

Sizce kaç bin grefte ihtiyacım var

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce ne kadar grift gider bu saça
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2018, 09:42:12 »
5 bin greft yeterli olacaktır efendim.
Dökülmeniz bundan sonra çok az olabilir

Donör kaliteli  ve yeterli

6 bin TL teklif eden merkez sizi mutmain eder mi bilmem.
1 yıllık ve elli kişilik sonuçları inceleyin

Geçmiş olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2018, 12:18:38 »
donör deki saçlarını sağlıklı duruyor dinodin arkadaşımızın söylediği gibi 5000  ama ileride bir sıklastırma ekimi daha gerebılır donör izin verir ise  ya da 2 operasyon seklinde önce ön sonra tepe bölgesine operasyon yaptırabilirsiniz
Global Moderator

denizf1999

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2018, 00:26:55 »
Selam. Cevaplarınız için teşekkur ederım . Ben de buraya yenı gelen çoğu kişi gibi ektırmeyı kafada netlestirdım ve arastırma sürecindeyim ama çoğu ekim merkezi doktor ismi ne kadar önplandaysa da gıttıgımızde hemsıre veya saglık memuru ya da doktor dışındaki görevliler ekıyor. Bir merkezden mutlak memnun olan yok mutlak kotuleyen de. Sanki işimiz biraz şansa kalıyor. İnternet ortamında da bazı merkezlerın paralı elemanları merkezlerı hakkında müspet yorum yazmaktalar. Haliyle kafalar ıyıce karısıyor.  Hülasa tavsıye edecegınız birden fazla merkez var mıdır arsstırmak isterım. Özellıkle moderator arkadaslardan

Facebook Twitter Instagram