Gönderen Konu: 2-3 yıl düzenli masaj before after vertex  (Okunma sayısı 3189 defa)

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
Ynt: 2-3 yıl düzenli masaj before after vertex
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2021, 17:58:26 »
kücükken kafamın tam tepe bölgesi yarılmıştı onunda azcık bi payı var :D
  • Yaşınız 25

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2021, 18:06:27 »
Dostum tabi biraz ışık farkı da var gibi ama bence gelişme bile olmuş. Haa biraz daha sert daah agresif dökülmeler için yeterli gelmeyecektir tek başına, ama koruma amaçlı iş görebilir demek ki.

Ön kısımlar şakaklar zaten dhtye en çok duyarlı bölgedir belki. Yeri geliyor dutas kullananlar bile koruyamıyor. Gayet doğal yani ön kısımları efektif koruyamaması.

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2021, 18:15:45 »
perfecht hair healt de nasıl gelişim sağlıyolar masajla bukadar anlamış değilim sırf meraktan 2-3 sene denedim koruma amaclı iş görüyor ama ordaki before afterlar gibi imkansız yalan olduğunu düşünmeye başladım
  • Yaşınız 25

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2021, 18:17:23 »
Dostum tabi biraz ışık farkı da var gibi ama bence gelişme bile olmuş. Haa biraz daha sert daah agresif dökülmeler için yeterli gelmeyecektir tek başına, ama koruma amaçlı iş görebilir demek ki.

Ön kısımlar şakaklar zaten dhtye en çok duyarlı bölgedir belki. Yeri geliyor dutas kullananlar bile koruyamıyor. Gayet doğal yani ön kısımları efektif koruyamaması.
  ışık konusunda ışıklı açıdan çekmeye çalıştım ama bukadar oldu hemen hemen böyle zaten pek farkı yok
  • Yaşınız 25

TheDarkness41

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2021, 19:14:02 »
Hocam her gün mü yapıyordunuz ve günde kaç dakika yapıyordunuz?

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 22 Ağustos 2021, 20:03:33 »
Hocam her gün mü yapıyordunuz ve günde kaç dakika yapıyordunuz?
hergün duş esnasında 10-15 dk yapıyorum ayna karşısında yapabiliyorsan öyle yap daha verimli duştan önce yapmak en iyisi cünki yağlandırıyor kafayı
  • Yaşınız 25

Difo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 05 Eylül 2021, 00:46:41 »
hergün duş esnasında 10-15 dk yapıyorum ayna karşısında yapabiliyorsan öyle yap daha verimli duştan önce yapmak en iyisi cünki yağlandırıyor kafayı
Yaptığın masajın video linki varsa paylaşır mısın

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 05 Eylül 2021, 03:51:56 »
Yaptığın masajın video linki varsa paylaşır mısın
  • Yaşınız 25

hasan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 05 Eylül 2021, 11:28:07 »
 >:(

Bu masaj yapan adamın saçı çok iyi bunda genetik kellik olduğunu düşünmüyorum genetiğinde kellik olsa dahi  anladığım kadarıyla insandan insana o yaş aralığı farkediyor   emekli kel abinin yazılarından okuduğumda kimileri 30 da başlıyor kimileri 20 de bazılarıda 40 50de ama bu adamın  uzun yıllar kel kalacağını sanmam.....

daronmalakian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2021, 13:25:08 »
>:( Bu masaj yapan adamın saçı çok iyi bunda genetik kellik olduğunu düşünmüyorum genetiğinde kellik olsa dahi  anladığım kadarıyla insandan insana o yaş aralığı farkediyor   emekli kel abinin yazılarından okuduğumda kimileri 30 da başlıyor kimileri 20 de bazılarıda 40 50de ama bu adamın  uzun yıllar kel kalacağını sanmam.....
sitesinde eski fotoları var şaka tepe felan hafif gitmeye başlıyor fin felan kullanıyor zaten masaj dan mucize beklemeyin koruma amaçlı bir tedavi cokta korumuyo zaten illaki zayıflama oluyor
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram