Gönderen Konu: 6 ay düzenli masaj yapılırsa ne olur ?  (Okunma sayısı 1269 defa)

orientis

• Hero Member
6 ay düzenli masaj yapılırsa ne olur ?
« : 12 Nisan 2022, 04:00:46 »
cevabını merak eden arkadaşları 6 ay sonra bu konuda bekliyorum.masaj ile alakalı çok duyum aldım olumlu yönde

fakat bazıları boş iş falan diyor ama bunu düzenli yapanı da görmedim.çoğu 5-10 gün yapıp bırakıyor.

ben de henüz tedavi uygulamıyorken masaj yapmaya karar verdim.boş durmaktan iyidir

her gün 15er dakikalık 2 tekrar yapacağım.önceki konumda fotoğraflar mevcut

bol şans herkese

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Ynt: 6 ay düzenli masaj yapılırsa ne olur ?
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2022, 04:31:16 »
cevabını merak eden arkadaşları 6 ay sonra bu konuda bekliyorum.masaj ile alakalı çok duyum aldım olumlu yönde

fakat bazıları boş iş falan diyor ama bunu düzenli yapanı da görmedim.çoğu 5-10 gün yapıp bırakıyor.

ben de henüz tedavi uygulamıyorken masaj yapmaya karar verdim.boş durmaktan iyidir

bol şans herkese
Kardeşim Her konuna atlıyorum ama kusura bakma 2 yıldır düzenli olarak yapıyorum dökülmeyen yani genetik dökülmeye maruz kalmayan saçları gerçekten canlandırıyor lakin dökülme olan kısımlara bir etkisini görmedim
  • Yaşınız 25

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2022, 04:41:54 »
Kardeşim Her konuna atlıyorum ama kusura bakma 2 yıldır düzenli olarak yapıyorum dökülmeyen yani genetik dökülmeye maruz kalmayan saçları gerçekten canlandırıyor lakin dökülme olan kısımlara bir etkisini görmedim

usta saçların hangi durumdayken başladığın da önemli.kötü durumdayken başladıysan tabii ki pek etkisi olmaz

ya da saçların daha da kötü olabilirdi belki bunu masaj engellemiştir

sen nasıl ve kaç dakika yapıyorsun masajı

• Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2022, 07:44:12 »

bol şans herkese

6 ay belirlemeye gerek yok ben burdan yazayım.. 6 sonra iyi anlamda hiç bir fark görmeyeceksin.. aynı ışık ve açıda… saçını uzatıp arkana ışığı verirsen loş ışıkta baya baya farkeder o ayrı konu

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2022, 12:13:56 »
Peki ekimden sonra cikis surecinde faydasi olurmu?
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Nisan 2022, 14:02:58 »
6 ay belirlemeye gerek yok ben burdan yazayım.. 6 sonra iyi anlamda hiç bir fark görmeyeceksin.. aynı ışık ve açıda… saçını uzatıp arkana ışığı verirsen loş ışıkta baya baya farkeder o ayrı konu

su an tedavi uygulamiyorum o yuzden denemekten zarar gelmez.önceki konumda fotograflar mevcut ayni isik altinda paylasacagim
  • Yaşınız 20

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2022, 14:24:35 »
Siyaset yapmayalim mudur herkesin kendine gore siyasi gorusu var
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2022, 14:49:12 »
Ben yapıyorum sonuç aynı :D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2022, 15:42:23 »
hayirli isler :)
  • Yaşınız 20

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Nisan 2022, 08:41:14 »
Masaj mantıken kalsifikasyonu azaltabilir hatta önüne geçebilir. Ancak saçlar açısından anlamlı bir fark oluşturmuyor.
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 16 Nisan 2022, 21:29:30 »
maddi bir götürüsü olmadığı için denemeye başladım.kan akışı hızlandığı için saçlar da kalınlaşır diyenler var bakalım 6 ay sonra güncelleyeceğim
  • Yaşınız 20

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 16 Nisan 2022, 21:56:08 »
 dolasımı hızlandırıcı hersey fayda eder.2 yontem var bir hormonu baskılamak diğeri saçı hormona karsı güçlü hale getirmek.saçı bir tek damardaki kan besler gerisi cart curt.minoxidilde damarları açar .masajda o kadar etkili olmasa kanlanmaya iyi gelir.bazı urunlerde kara üzüm cekirdeği kullanılır saç uuurunlerinde.eskiden alıp yenirdi cekirdeği ağızda ezerek oda damarları açar.ara sıra kara üzüm çekirdeği yiyebilirsin masajı abartma yuksek beklentin olmasın.ama ihmalde etme.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 16 Nisan 2022, 22:06:38 »
dolasımı hızlandırıcı hersey fayda eder.2 yontem var bir hormonu baskılamak diğeri saçı hormona karsı güçlü hale getirmek.saçı bir tek damardaki kan besler gerisi cart curt.minoxidilde damarları açar .masajda o kadar etkili olmasa kanlanmaya iyi gelir.bazı urunlerde kara üzüm cekirdeği kullanılır saç uuurunlerinde.eskiden alıp yenirdi cekirdeği ağızda ezerek oda damarları açar.ara sıra kara üzüm çekirdeği yiyebilirsin masajı abartma yuksek beklentin olmasın.ama ihmalde etme.

Kanallar kapalı olduğu ve saçlar beslenmediği için saçlar dökülüyorsa, arkadan alınıp öne ekilen ve sağlam dediğimiz saçlarda dökülmeye mahkum diyebilir miyiz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 16 Nisan 2022, 22:21:08 »
 arkadaki ömrü kadar yasar diyorlar.öndekiler dhtye duyarlıymıi arkadakiler pek değil diyorlar.genetikte damarlar buzusur saç beslenemez ama bunlar dhtye duyarsızmış falan yani reseptorler dhtyi koke bağlamıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 17 Nisan 2022, 04:02:13 »
arkadaki ömrü kadar yasar diyorlar.öndekiler dhtye duyarlıymıi arkadakiler pek değil diyorlar.genetikte damarlar buzusur saç beslenemez ama bunlar dhtye duyarsızmış falan yani reseptorler dhtyi koke bağlamıyor
Bir başka yaklaşım.
Umut ettiğimiz yaklaşım.
İnşallah böyledir dediğim yaklaşım hocam

Facebook Twitter Instagram