Gönderen Konu: Izmir Saç ekimi tavsiyesi  (Okunma sayısı 2458 defa)

degisim35

• Jr. Member
  • **
Izmir Saç ekimi tavsiyesi
« : 22 Ağustos 2021, 23:27:37 »
Merhaba. Ben 27 yaşındayım ve Izmir'de yaşıyorum. Saçlarım lise zamanından beri seyrek fakat son 1 2 yılda bu daha da barizleşerek beni rahatsız etmeye başladı. Yaklaşık 2 aydır Izmir içi ekim merkezlerini araştırıyorum ve bu siteyi bugün keşfedebildim. Yazılan yorumları ve sonucları okuyup takip etmeye çalışıyorum. Bu açıdan süreçlerini paylaşan ve yorumda bulunan tüm üyelere teşekkür ederim. Ekte kendi çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum. Saç ekimi için uygun muyum ve deneyimlemiş arkadaşlardan Izmir için tavsiyeler nelerdir gibi sorulara cevap bulabilirsem çok memnun olacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Izmir Saç ekimi tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 23 Ağustos 2021, 10:25:25 »
İzmir maalesef büyük şehir olmasına rağmen istikrarlı ekimciler  BENCE barındırmıyor.  Donör bölgeniz çok kısıtlı , ekim alanı büyük çok beklentiniz yoksa  İstanbuldaki ekimcilere bir danışın bence .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2021, 11:05:14 »
İzmir için Sibel ulasan hocayı araştırın
Global Moderator

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2021, 12:00:57 »

Konu açmıştım Ve sibel hocanın soyadını yanlış yazdığım için tepki gördüm demekki hintell de olsan ulusan ı ulasan yazabiliyorsun :)
  • Yaşınız 24

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2021, 12:11:03 »
Kardeşim donörde iş var, bende izmirdeydim, bu açıklık için İstanbul' ve Ankarayı' da da araştır, karar vermek için acele etme sakın, forumda 1-2 ay vakit geçir, olumlu olumsuz yorumları oku sonra karar verirsin.. |-onayisareti-|
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2021, 12:26:33 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2021, 12:14:43 »
Dostum merhaba bende kusadasinda ailem ona ragmen izmir i arastirdim ama istanbuldakiler 1 tik daha Iyi sonuclar gibi daha arastiriyorum ama istanbul da yaptiracagim gibi acikcasi ki yurtdisinda yasamama ragmen. Sacsiz adamin laneti de bana cok yardimci oluyor :) donorun Iyi acik alanin cok da olsa tepe disinda gayet toparlarlar Iyi ekimciler.

degisim35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 23 Ağustos 2021, 13:09:12 »

Sibel Hocayla görüştüm. Iki seans önerdi. Donör bölgesi verimliymiş. Ama fiyatı çok geldi. Benim de içimden geçen Sibel hoca ama diğer yerlerle fiyat farkı çok fazla.
  • Ekim Tarihi: 16.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Sibel ulusan
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Biotin, Proscar, Dalin Şampuan

degisim35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 23 Ağustos 2021, 13:18:17 »
Kardeşim donörde iş var, bende izmirdeydim, bu açıklık için İstanbul' ve Ankarayı' da da araştır, karar vermek için acele etme sakın, forumda 1-2 ay vakit geçir, olumlu olumsuz yorumları oku sonra karar verirsin.. |-onayisareti-|

Sanki yaşadığım yerde yaptırmak daha iyiymiş gibi bi düşünceye sahibim, kontroller için vs. Ama bu yanlış bi düşünce de olabilir tabi. Istanbul derya deniz saç ekiminde. Şimdiden araştırmaya başlasam seneye anca ektiririm heralde:) cevabın için teşekkür ederim.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 27

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Ağustos 2021, 13:24:11 »
Sanki yaşadığım yerde yaptırmak daha iyiymiş gibi bi düşünceye sahibim, kontroller için vs. Ama bu yanlış bi düşünce de olabilir tabi. Istanbul derya deniz saç ekiminde. Şimdiden araştırmaya başlasam seneye anca ektiririm heralde:) cevabın için teşekkür ederim.

Hocam hiç de öyle değil aslında. Forumda birkaç gün, birkaç hafta geçir. Saç ekimi sonuçların incele. Kafanda birşeyler canlanacaktır. Atıyorum İstanbulda 100-200 tane merkez varsa, ki sallıyorum, 5-10 anca dikkatini çeker. Instagram sayfalarını kaale alma, bir de bu var.

Bütçeni de zorlamayacaksan, 3e, 5e ekim yaptırayım diyorsanız hiç girmeyin bu topa. Bu halini bile arar duruma getirebilirler adamı.

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #9 : 23 Ağustos 2021, 13:25:06 »
Abi evet izmirin avantaji var o acidan Izmir de Iyi aynen arastir demek istedigin kendini sartlama atiyorum belki ankaradakini begeneceksin onu diyorum. Sonucta bir ucaklik is. Izmir icine sinerse orda yap

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #10 : 23 Ağustos 2021, 13:27:13 »
Hocam hiç de öyle değil aslında. Forumda birkaç gün, birkaç hafta geçir. Saç ekimi sonuçların incele. Kafanda birşeyler canlanacaktır. Atıyorum İstanbulda 100-200 tane merkez varsa, ki sallıyorum, 5-10 anca dikkatini çeker. Instagram sayfalarını kaale alma, bir de bu var.

Bütçeni de zorlamayacaksan, 3e, 5e ekim yaptırayım diyorsanız hiç girmeyin bu topa. Bu halini bile arar duruma getirebilirler adamı.

Aynen oyle ben acikcasi istanbulda 2-3 ankarada 1 Izmir de 1 e kadar dusurdum yani sonuclara gore en iyiler zaten 5-8 ekimci olarak one cikiyor.

Dedigin gibi 1 ay dolas forumda sonuclara gore ztn sende Benim dedigim yere geleceksin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Ağustos 2021, 13:34:19 »
Konu açmıştım Ve sibel hocanın soyadını yanlış yazdığım için tepki gördüm demekki hintell de olsan ulusan ı ulasan yazabiliyorsun :)

Yanlış yazmadım aslında telin otomatik düzeltmesi değiştirmiş:)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Ağustos 2021, 13:35:26 »
Sibel Hocayla görüştüm. Iki seans önerdi. Donör bölgesi verimliymiş. Ama fiyatı çok geldi. Benim de içimden geçen Sibel hoca ama diğer yerlerle fiyat farkı çok fazla.

Anladım 2 seans gerekli size bence hiç tepeye girmeyin
1 çizgi ya da 2 çizgiye kadar 2 Ekim ile mutlu olursunuz
Global Moderator

degisim35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 23 Ağustos 2021, 14:02:51 »

Bütçe konusu sıkıntı degil pek(tabi çok uçuk fiyatlar da olmaz). Size katılıyorum. 5e 6ya çok yer var ve hiç güven vermiyor. Sonradan pişman olunacaksa hiç yaptirmayayim diyorum o yüzden.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 27

degisim35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 23 Ağustos 2021, 14:04:30 »
Anladım 2 seans gerekli size bence hiç tepeye girmeyin
1 çizgi ya da 2 çizgiye kadar 2 Ekim ile mutlu olursunuz

Sibel hoca da sizin verdiğiniz sınırları çizdi. Ben de öyle olsun istiyorum. Zaten kendisi izmir de en güvenilir yer sanırım. Forumda da en çok onun ismini görüyorum izmir için.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 27

Facebook Twitter Instagram