Gönderen Konu: İzmir'de Saç Ekim Merkezi Tavsiyesi  (Okunma sayısı 92 defa)

ikarus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İzmir'de Saç Ekim Merkezi Tavsiyesi
« : 25 Mart 2024, 12:25:00 »

Merhabalar Değerli Forum Üyeleri

Yeni üyeyim ve bir süredir paylaşımları takip etmekteyim.

İzmir'de yaşıyorum ve bu çevrede saç ekimi yaptırma niyetindeyim. Fakat yaptığım araştırmalar ve ön görüşmeler sonucunda İzmir'de saç ekimi konusunda ikna olamadım.

İzmir için Sibel Ulusan tavsiye ediliyor fakat ücreti 3.000 euro,  günümüz ekonomik koşullarında çok yüksek bir rakam.

Denizli- Özgür Nalbant ve Muğla- Büşra Can Hanım hakkında forumda güzel değerlendirmelerinizi okudum.

İzmir ve çevresinde benim gibi orta gelirli biri için kimleri tavsiye edersiniz?

americano

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İzmir'de Saç Ekim Merkezi Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2024, 23:41:44 »
medicalhair Dr Zafer Ulusan ve ekibi konularini inceleyebilirsin, sibel hocanin teknigini ve ekibini Zafer hoca yonetiyor gibi anlatiliyor. Usenmezsen Ulusan klinige ve bahsettigin kliniklere arabayla git gor tanis canli canli yorum alabilirsin

ikarus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2024, 09:03:47 »
Merhaba

Yanıtınız için teşekkür ederim. İzmir'de Sibel Hanım ile geçen yıl görüşmüştüm. Maddiyat sorun olmasa kesinlikle orada yaptırırdım.
Gaçtimiz ay içinde ise İzmir'de 4 ayrı yer ile görüştüm.(Gazi Hastanesi, Serena, Ento, Clinichair) açıkcası hiçbiri içime sinmedi. Kötülemek için değil asla, ben biraz hassasım %100 emin olmadan işlem yaptırmak istemiyorum.
  • Yaşınız 30

americano

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Mart 2024, 10:14:58 »
hocam içine sinmiyorsa bence de yaptırma. donor alandaki saçlarımız değerli. forumdan güven veren, ekiminin arkasında olan yerlerden içine sinen olur belki zamanla

ikarus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Mart 2024, 14:31:36 »

Sağolasın hocam. Büyük ihtimalle bayramdan sonra Büsra Can Hair Transplant Muğla'da ekim yaptıracağım. Şuan aklıma yatan tek yer orası. Ekim yaptırırsam başlık açıp tüm süreci paylaşacağım.
  • Yaşınız 30

Facebook Twitter Instagram