Gönderen Konu: saç ekimi Acill tavsiye beyler… 😊  (Okunma sayısı 653 defa)

R.H.D

• Yeni üye
  • *
saç ekimi Acill tavsiye beyler… 😊
« : 23 Ağustos 2021, 21:43:53 »
Merhaba dostlar saç ektirmek istiyorum,araştırmalar yapıyorum fakat karar veremiyorum ve burada çok tercübeli arkadaşlar olduğunu biliyorum ben saçımı be son halinin fotoğrafını ekliyorum sizden görüş ve öneriler bekliyorum..
ve ekte olan resmimde oldugu gibi bu dönörle başarı elde etmek mümkünmüdür şimdiden çok teşekkürediyorum öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.. ;)

Qur

• Full Member
Ynt: Acill tavsiye beyler… 😊
« Yanıtla #1 : 23 Ağustos 2021, 22:31:30 »
Ensenin uzun hali ve üstten de bir foto atabilir misiniz.

R.H.D

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2021, 22:39:54 »
Bu saçı ekecek bir babayiğit yokmudur beyler  :D
  • Yaşınız 30

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2021, 22:58:40 »
çizdiğim iki çizgi arasına saç sakal kullanılabilir donör idare eder ama güçlüde değil
ön çizginizde çizdiğim tarz olmalı bu sekılde planlama ıle bır ekim düşünebılırsınız
Global Moderator

hyperKel

• Hero Member
Ynt: saç ekimi Acill tavsiye beyler… 😊
« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2021, 23:42:05 »
bence saç ekimi için iyi bir adaysınız ,kafa yapısı küçük görünüyor ve tamamen kel sayılmazsınız ,kafanızda çok sayıda saç var ama çoğu incelmiş.bunları güçlenlendirmek için tedavi görürseniz ve üstüne iyi bir yerde saç ekimi yaptırırsanız çok iyi bir sonuç alabilirsiniz.
kafa yapınız resimler yanıltmıyorsa küçük görünüyor buda önemli bir avantaj.
kafanızda belirlediğiniz yerler varsa yazarsanız yardımcı olmak kolaylaşır ayrıca ayırdığınız bütçeyide belirt ona göre tavsiyede bulunmak daha mantıklı olur dostum.

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2021, 00:50:49 »
Hocam Benim kafa ve aciklikta cok benziyor 2 ekimle baya bi kapatabilirsin arkayi suanlik umut ama belki ileride teknoloji gelisir orada ni sekil kapanir

KırmızıKara

• Full Member
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2021, 11:13:10 »
Babayiğit deyince aklıma pala geldi 😆 hintelin planlaması güzel bende onunla aynı fikirdeyim hyper arkadaşımız da güzelce yazmış.. bana kalırsa finastreid e başlayın ve ekim sonrasında en az 1 yıl kadar devam edin, tatmin edici bir sonuç alırsınız diye düşünüyorum
  • Ekim Tarihi: 02.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 30

R.H.D

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2021, 12:28:29 »
çizdiğim iki çizgi arasına saç sakal kullanılabilir donör idare eder ama güçlüde değil
ön çizginizde çizdiğim tarz olmalı bu sekılde planlama ıle bır ekim düşünebılırsınız

Siz bu işi biliyorsunuz çok teşekkürler benim için hangi doktoru tavsiye edebilirsin.?
  • Yaşınız 30

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2021, 12:30:27 »
Dostum bence finasterid başla, yanetki görmezsen 6 ay devam ettir, ekime öle gir. Ekim sonrası da devam etmen gerekli.

Kimse seni 16 yaşındaki haline getiremez ama biraz seyrek de olsa saç olması, seni mutlu eder diye düşünüyorum.

Seni mutlu edecek seviye nedir mesela?

R.H.D

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 24 Ağustos 2021, 12:33:10 »
bence saç ekimi için iyi bir adaysınız ,kafa yapısı küçük görünüyor ve tamamen kel sayılmazsınız ,kafanızda çok sayıda saç var ama çoğu incelmiş.bunları güçlenlendirmek için tedavi görürseniz ve üstüne iyi bir yerde saç ekimi yaptırırsanız çok iyi bir sonuç alabilirsiniz.
kafa yapınız resimler yanıltmıyorsa küçük görünüyor buda önemli bir avantaj.
kafanızda belirlediğiniz yerler varsa yazarsanız yardımcı olmak kolaylaşır ayrıca ayırdığınız bütçeyide belirt ona göre tavsiyede bulunmak daha mantıklı olur dostum.
öncelikle çok teşekkürler evet kafa yapım kücük, yanı belirledigim yerler üst ve mümkünse birde kafa arkası tabiki bütce olarakta valla hiç farketmez yeterki güvenli ve sonuç alabileyim bana tavsiye edeceğin doktorlarıda paylaşırsan sevinirim..
  • Yaşınız 30

R.H.D

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 24 Ağustos 2021, 12:44:33 »
Dostum bence finasterid başla, yanetki görmezsen 6 ay devam ettir, ekime öle gir. Ekim sonrası da devam etmen gerekli.

Kimse seni 16 yaşındaki haline getiremez ama biraz seyrek de olsa saç olması, seni mutlu eder diye düşünüyorum.

Seni mutlu edecek seviye nedir mesela?
Teşekkürler, bu finasteridin yan etikileri oluyor diye biliyorum o yüzden hiç kullanmadım hani saç çıkarayım derken gözden olmayalım bu ilaçtan başka yan etkisi olmayan başka biley yokmudur burdan japon bilim adamlarına seslenmek istiyorum nerde bu takaşi nerde bu makoti şu saça bir çare bulamadılar :D şaka bir yana valla beni mutlu edecek seviye hani benden gürül gürül saç olmaz anlaşılan en azından şık bir seviye ve göze kel gelmeyen mutlu eder yani taramalık bir saç :D :D
  • Yaşınız 30

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #11 : 24 Ağustos 2021, 16:36:57 »
Teşekkürler, bu finasteridin yan etikileri oluyor diye biliyorum o yüzden hiç kullanmadım hani saç çıkarayım derken gözden olmayalım bu ilaçtan başka yan etkisi olmayan başka biley yokmudur burdan japon bilim adamlarına seslenmek istiyorum nerde bu takaşi nerde bu makoti şu saça bir çare bulamadılar :D şaka bir yana valla beni mutlu edecek seviye hani benden gürül gürül saç olmaz anlaşılan en azından şık bir seviye ve göze kel gelmeyen mutlu eder yani taramalık bir saç :D :D

Illa ki bulacaklar bundan 10 sene once ekim nasildi simdi nasil ama bu isler progresive ilerliyor zaman aliyor, forumda bir cok sonuc mevcut senin Benim gibi acigi olan ve kapatan. 2 ekim dusun sansini yukselt bence cunku ayar cekme sansin olur .

Facebook Twitter Instagram