Gönderen Konu: mevsimsel dökülme  (Okunma sayısı 473 defa)

dejavuu86

• Sr. Member
mevsimsel dökülme
« : 26 Ağustos 2021, 11:45:10 »
son 1 aydır saçım  daha fazla dökülüyor  bugün saçımı silkeledim 40 tel dökülme oldu  çoğu kalın telli sağlıklı saçlar acaba normal dökülme döngüsü mü bu birde tto şampuan kullanıyorum 20-25 gündür oda daha fazla dökülme yaptı gibi  çay ağacı içerdiği için söküp atıyor saçı  ve biraz kuruttu saçımı  onunda etkisi varmı diye düşünüyorum . Benim gibi dökülmesi çoğalan kişiler varmı? mevsimsel olarak kendimi kandırayam mı ?  :)

slade23

• Hero Member
Ynt: mevsimsel dökülme
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2021, 12:50:37 »
benimki de bir aydır aşırı yoğun dökülüyor kesin mevsimsel benimki başka ihtimal yok :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Xliarm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2021, 14:28:06 »
Mevsimsel derken nasıl bir mevsim geçişi yılda 4 mevsim geçişi var 3 ayda bir saçımızı dökeceksek
kafamızda saç kalmayacak :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2021, 14:40:51 »
 mevsimler girdi birbirine
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2021, 16:34:11 »
Bende anlamadım hava çok sıcak evde klima soğuk bir hava saçlarda şaşırdı ne yapacağını  klima çarptı zaten hapşırık ve burun akıntısı dan duramıyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2021, 20:26:13 »
  yıllar yılı klima takıntım var saçlar değişik havayı saçlar algılayacak diye klimalı yerlerde bulunmuyorum.evim çok sıcak ama klimayı calıstırmıyorum.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 26 Ağustos 2021, 20:56:57 »
  yıllar yılı klima takıntım var saçlar değişik havayı saçlar algılayacak diye klimalı yerlerde bulunmuyorum.evim çok sıcak ama klimayı calıstırmıyorum.
İzmir gibi yerde klimasız yasanamiyor maalesef  gece bile sıcak

Facebook Twitter Instagram