Gönderen Konu: Saç ekiminden sonra terleme  (Okunma sayısı 518 defa)

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminden sonra terleme
« : 28 Ağustos 2021, 09:22:54 »
Zırıl zırıl terleme değil kastım, böyle ufak ufak mikro düzeyde nemlenme/terleme zarar verir mi? Google'a baktığımda bazıları aman ha sakın terlemeyin çok zararlı demiş, bazıları ise ağır sporlar yapıp aşırı terlemedikçe sorun olmaz demiş. Yazın saç ektirip terleyen ve çok iyi sonuçlar alan arkadaşlar da gördüm burada. Gündüz dışarı çıkmıyorum, güneş altında kalmıyorum. Ekimim 23 Ağustos günü DHI yöntemi ile oldu. İlerleyen süreçte baştan sona paylaşım yapıcam. Terleme konusunda ne dersiniz?
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

explosen

• Hero Member
Ynt: Saç ekiminden sonra terleme
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2021, 09:44:44 »
selpak kağıd  havlu bulundur yanında günlük yıkamalarını düzenli yap aksatma tabi tampon yapar gibi kurulayın sürterek değil
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Vio

• Full Member
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2021, 15:43:05 »
Zırıl zırıl terleme değil kastım, böyle ufak ufak mikro düzeyde nemlenme/terleme zarar verir mi? Google'a baktığımda bazıları aman ha sakın terlemeyin çok zararlı demiş, bazıları ise ağır sporlar yapıp aşırı terlemedikçe sorun olmaz demiş. Yazın saç ektirip terleyen ve çok iyi sonuçlar alan arkadaşlar da gördüm burada. Gündüz dışarı çıkmıyorum, güneş altında kalmıyorum. Ekimim 23 Ağustos günü DHI yöntemi ile oldu. İlerleyen süreçte baştan sona paylaşım yapıcam. Terleme konusunda ne dersiniz?
Kabukları dökene kadar çok terlememek istirahat etmek önemli terleme olayına enfeksiyon olmaması için dikkat edilmeli deniyor ağır spor vs zaten minimum 2 ay yasak
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2021, 20:01:42 »
ekim günü istanbuldan ankaraya uçakla gittim yolda terlediğim zamanlar olmuştu. bence bi sıkıntı olmaz. enfeksiyon kapmadığı sürece sıkıntı yok
  • Ekim Tarihi: 19.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi antibiyotik, ağrı kesici, merhem

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2021, 09:58:11 »
Kabukları dökene kadar çok terlememek istirahat etmek önemli terleme olayına enfeksiyon olmaması için dikkat edilmeli deniyor ağır spor vs zaten minimum 2 ay yasak

Hocam kimi yerde terlemek saç köklerini öldürür yazıyo kimi yerde de önemli değil terlemede sorun yok, yeter ki fazla efor sarfedip çok fazla terlemeyin diyo. Ekimin 10. gününde daha revize ekim düşünüyorum o derece taktım kafaya. :( 10 gün sonra ektirsem hiç sorun olmucakmış, havalar serinledi ne güzel. İlk günler sıcaktan otururken hafif hafif terledim biraz. Bilen birileri aydınlatabilir mi arkadaşlar moralim çok bozuk? :/
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Facebook Twitter Instagram