Gönderen Konu: Traş Süreci Yorumlarsanız sevinirim .  (Okunma sayısı 1030 defa)

kahraman432

• Jr. Member
  • **
Traş Süreci Yorumlarsanız sevinirim .
« : 04 Eylül 2021, 07:17:02 »
Herkese merhaba öncelikle abiler kardeşler yaşım 25 ben ekim yaptırmayı düşünüyorum 15 gün sonra ekim yaptırdıktan 1 ay sonra askerde olacağım 4 ay bir sıkıntı falan olurmu ? süreci orda devam ettirirsem herhangi bir problem olmaz değilmi ? çünkü bere kep takma olayı var bilen varsa yazarsa çok sevinirim

subutai

• Sr. Member
Ynt: Traş Süreci Yorumlarsanız sevinirim .
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2021, 08:00:36 »
Herkese merhaba öncelikle abiler kardeşler yaşım 25 ben ekim yaptırmayı düşünüyorum 15 gün sonra ekim yaptırdıktan 1 ay sonra askerde olacağım 4 ay bir sıkıntı falan olurmu ? süreci orda devam ettirirsem herhangi bir problem olmaz değilmi ? çünkü bere kep takma olayı var bilen varsa yazarsa çok sevinirim

terlememen ve ağır hareket etmemen lazım. komutan şınav çek dediğinde ne diyeceksin.

bence iyi bi karar değil
  • Ekim Tarihi: 19.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi antibiyotik, ağrı kesici, merhem

kahraman432

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2021, 10:57:52 »
hocam yanıtınız için teşekkürler öncelikle bazı konu açan arkadaşlarda gördüm ekimi yaptıktan sonra 30 gün den sonra apor orta ağırlığa başlayan arkadaşlar da olmuş

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2021, 16:01:56 »
Saç Ekim’den bir ay sonraYanları ensenize traş edebilirsiniz ama çok dökülme devam ettiği için bir süre daha beklemeniz daha iyi olur şok dökülme sonlanınca traş yapmanız bence daha mantıklı
Global Moderator

takobango

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2021, 22:17:48 »
sağlıklı olmaz sanırım ya. ben de ekim yaptırdıktan 1 ay sonra boneyle gezsem olur mu diye sormuştum kliniğime hava almasını söylediler boneyi pek tavsiye etmediler.askerde de sürekli şapka takman zarar verebilir
  • Ekim Tarihi: 20.08.2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram