Gönderen Konu: 26 Yasında Bu Durumda Saç Ekmeli Miyim Değerli Dostlar?  (Okunma sayısı 548 defa)

Cagrock

• Yeni üye
  • *
Merhabalar. 26 yaşındayım. Önceden çok yoğun olan saçlarım 2018 senesinde aniden dökülmeye başladı. Bu seviyeye geldi. Kafaya çok takıyorum. Görselliği çok önemsediğimden dolayı. İstanbul Yeşilköy tıp merkezine başvurdum. Bir sıklaştırma işlemi yaparız. İleri de de saçların seyrelirse bir seans daha yaparız dendi. Sizce ne yapmalıyım. Değerli yorumlarınız benim için çok önemli

sneijder

• Yeni üye
  • *
Ynt: 26 Yasında Bu Durumda Saç Ekmeli Miyim Değerli Dostlar?
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2021, 22:37:08 »
benim görüşüm hemen ektirmen saç bu yaşlarda lazım.

Cagrock

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2021, 22:44:17 »
benim görüşüm hemen ektirmen saç bu yaşlarda lazım.

Doktor da ileri yaşı beklemene gerek yok. Köklerin sağlıklı iken sıklaştıralım. Seyrelirse 2. Seansı yaparız dedi. Şuan yaptıracağım gibi görünüyor.
  • Yaşınız 25

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2021, 23:00:27 »
saç ekimine uygunsun kardeşim yalnız daha ciddi ve kendini kanıtlamış ekim merkezlerini tercih et yaparız ederiz dökülürse şöyle önlem alırız vs diye boş karın doyurmayan söylemlere çok aldanma derim .forumu çok iyi araştır bir ton ekim merkezi var her önüne gelene sırf güzel koşuyor diye saç ektirilmez.

Cagrock

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2021, 23:54:32 »
Teşekkür ederim efendim 😊
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2021, 00:23:36 »
1 konu daha açmışsın kaldırıldı aynı konuya gerek yok 1 konudan devam edin

Saç ekim merkezinin 1 ekimini görmüştüm pek planlamaları hoşuma gitmedi bence forumu iyice araştırıp daha iyi bir merkez düşünün

Saç ekimi yaptırabilirsin ama resimlerin daha net olsaydı daha iyi olurdu donörü tam seçemedim

Kendi saçlarında incelme var dökülmen devam edecek öncelik olarak medikal teviye karar ver ve öyle ekim yaptır bu durumda saç ekimi tek başına bir çözüm değil
Global Moderator

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2021, 17:30:03 »
Bencede Hintel Baskan gibi düsünüyorum. Önce medical tedaviye bak, öylece sac dökülmesini durdurursun bir nevi, belki de canlanir. Tabi ki yan etkilerini de düsünürek bak. Yasin genc, sac dökülmesi devam eder, ileride bir ekim daha gerekecek.
Sonra bakarsin. Doktora bakarsan tabi ki ekelim diyecek, cünkü cebini düsünüyor.

Facebook Twitter Instagram