Gönderen Konu: Dr. Serkan Aygın, 4200 Greft, Yaş:28  (Okunma sayısı 4019 defa)

Leto

• Yeni üye
  • *
Dr. Serkan Aygın, 4200 Greft, Yaş:28
« : 09 Eylül 2021, 20:16:53 »
Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ve buradaki sonuçlardan yola çıkarak Dr. Serkan Aygın'ı tercih ettim. 4200 greftlik bir ekim planlandı. Tepe bölgesinde fazla açıklık olmadığı için oraya 50-60 greftlik bir ekim yapıldı diğer saçlara da zarar vermemesi için. Önlerdeki saçlar da yok sayıldı ileride dökülme ihtimaline karşı. Tekli greft 300, 4'lü greft 400. Kalanı da 2'li ve 3'lü greftler. Yorumlarınız bekliyorum.

hyperKel

• Hero Member
Ynt: Dr. Serkan Aygın, 4200 Greft, Yaş:28
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2021, 00:05:30 »
Dostum ekimin koyduğun resimlerden gayet iyi planlandığı ve şu an için sağlıklı bir görüntüsü olduğunu söyleyebiliriz.
Hayırlı olsun umarım hayalindeki saçlara kavuşursun.
Bu arada merak ettim çizgi yaklaşık olarak kaç cm öne alındı acaba? Tahmini seçebiliyormusun şu anki durumdan.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2021, 00:16:40 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz hatrı sayılır derecede kendi saçınız var ekilenler de sorunsuz çıkarsa sonuç güzel olur planlamanız ekim sıklığı ve ön çizginiz güzel kendi saçlarınızı da medikal tedavi ile güçlendirirseniz güzel olur. Umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

Leto

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2021, 00:48:57 »
Dostum ekimin koyduğun resimlerden gayet iyi planlandığı ve şu an için sağlıklı bir görüntüsü olduğunu söyleyebiliriz.
Hayırlı olsun umarım hayalindeki saçlara kavuşursun.
Bu arada merak ettim çizgi yaklaşık olarak kaç cm öne alındı acaba? Tahmini seçebiliyormusun şu anki durumdan.

Teşekkürler dostum. Aslında pek öne alındığı söylenemez. Fotoğraflarda pek belli olmuyor ama ortada birkaç saç teli vardı onlar esas alınarak çizildi. Fotoğrafa göre bir şey söyleyeceksem aşağı yukarı 0.5 cm - 1 cm arası öne çekilmiş diyebilirim.
  • Ekim Tarihi: 05.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Propecia, Xpecia

Leto

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2021, 00:55:52 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz hatrı sayılır derecede kendi saçınız var ekilenler de sorunsuz çıkarsa sonuç güzel olur planlamanız ekim sıklığı ve ön çizginiz güzel kendi saçlarınızı da medikal tedavi ile güçlendirirseniz güzel olur. Umarım güzel sonuç alırsınız

Çok teşekkürler Hintell. Takviye olarak xpecia ve biotin kullanmayı düşünüyorum yeterli olur mu? Ekstra olarak da en azından ilk 6 ay prp. Mezoterapi de yaptırmam gerekir mi?
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2021, 14:04:15 »
Çok teşekkürler Hintell. Takviye olarak xpecia ve biotin kullanmayı düşünüyorum yeterli olur mu? Ekstra olarak da en azından ilk 6 ay prp. Mezoterapi de yaptırmam gerekir mi?
İlk 6 ay kan akışı yüksek seviyede zaten, gerek yok yaptırmayın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2021, 14:05:30 »

Finasterid alsan daha iyi olur tabi sen bilirsin
Global Moderator

Leto

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2021, 19:14:24 »
İlk 6 ay kan akışı yüksek seviyede zaten, gerek yok yaptırmayın.

En azından 2-3 hafta arayla 3 seans prp öneriliyor saçların daha hızlı toparlanması için vs. Siz ekimden sonda prp yaptırmadınız mı?
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Leto

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Eylül 2021, 19:16:17 »
Finasterid alsan daha iyi olur tabi sen bilirsin

Açıkçası yan etkilerinden dolayı finasterid takviyesi düşünmüyorum. Çok ciddi açıklık ve diğer saçlarda seyreklik olsaydı belki kullanabilirdim ama şu an için gerek yok gibi
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 10 Eylül 2021, 19:45:32 »
En azından 2-3 hafta arayla 3 seans prp öneriliyor saçların daha hızlı toparlanması için vs. Siz ekimden sonda prp yaptırmadınız mı?
Yaptırmadım.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 11 Eylül 2021, 11:11:48 »
Finasteridin ekilenlere faydası olmaz ama kendi saçlarını korumak adına başlayabilirsin.Tabiki burda ilaçla ilgili ciddi bilgilere sahip olmadab başlamak sağlıklı olmaz.
Ekilen saçlara fayda edebilecek tek destek ise minoxil sprey olabilir .Kanlanmayı arttırarak ekilen grefrlerin sağ kalımına ve çıkışlarına destek olabilir .Bırakıncada ekilen saçlar dökülür diye bir saçma tez varki orasıda ayrı bir saçmalık.Minoxili bırakınca ekilen saçlar dökülmez yalnız kendi saçlarında elde ettiğin kazanımları kaybedebilirsiniz.

Leto

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 18 Eylül 2021, 16:38:58 »
Finasteridin ekilenlere faydası olmaz ama kendi saçlarını korumak adına başlayabilirsin.Tabiki burda ilaçla ilgili ciddi bilgilere sahip olmadab başlamak sağlıklı olmaz.
Ekilen saçlara fayda edebilecek tek destek ise minoxil sprey olabilir .Kanlanmayı arttırarak ekilen grefrlerin sağ kalımına ve çıkışlarına destek olabilir .Bırakıncada ekilen saçlar dökülür diye bir saçma tez varki orasıda ayrı bir saçmalık.Minoxili bırakınca ekilen saçlar dökülmez yalnız kendi saçlarında elde ettiğin kazanımları kaybedebilirsiniz.

Hangi minoxil spreyi önerirsin rogaine dışında?
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Leto

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 18 Eylül 2021, 16:46:26 »
Kabuk dökümü sonrası
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Eylül 2021, 19:35:39 »

Finasterid ekilen saçların çıkışlarına da baya destek olur
Global Moderator

Leto

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 11 Kasım 2021, 14:28:06 »
Ekimden sonraki 2. Ay. Ekim alanı ve donör bölge bu şekilde. Ön bölge hariç 1 sefer tıraş oldum fotoğraflar da tıraş sonrasına ait. Saçlarımı bu kadar kısa kestirdiğimde donör bölge böyle mi gözükecek yoksa zamanla toparlar mı? Kabuk dökümü sonrası günde 2 tablet xpecia dışında başka bir takviye kullanmadım. Ekim alanında tek tük sivilceler çıkıyor onun dışında da zaman zaman hafif kaşıntılar oluyor. Sizce süreç nasıl ilerliyor?
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28

Facebook Twitter Instagram