Gönderen Konu: 2.EKİM İÇİN TAVSİYE  (Okunma sayısı 563 defa)

SeyrekX

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2.EKİM İÇİN TAVSİYE
« : 10 Eylül 2021, 14:47:44 »
Merhabalar

Bundan 4-5 Yıl önce Dr.Sibel Ulusan tarafından ekim yapıldı. 3620 kök saç ekildi  foruma 10 dan fazla kez konu açtım ama konu silindi.Daha sonra tekrar resim atmam istendi mailleri filanda duruyor ne hikmetse ekim çok çok kötü olduğu için konunun başına işler geldi tutunamadı ekim 2016 sonu yapıldı 2017 yılının sonuna kadarda sürekli Lütfiye hanımla iletişim halindeydim.Kendisi de durumun iyi olmadığını bekleneni veremediği söylemişti ama.Sibel hanımın hatasını kabul edecek bir karakter olmadığını 2.ekim için 3500 dolar ödersem durumun düzeltileceğini belirtmişti.Tabi du noktaya gelene kadar 1 yıl beni çeşitli prp ve ilaçlar ile oyaladılar olmadı ara ekim yaparız dediler. Daha sonra Lütfiye hanım oradan ayrıldı Sibel hanımda bana saç ekimi yaptığını kabul etmedi bir daha telefonlarıma çıkmadı.Kendisi ile yüz yüze görüştüğümde Ben izmirin en iyisiyim en iyisinin sonucu bu dedi.Kendisi ile son görüşmem olarak kaldı.

Neyse şimdi ki konuya gelirsek saçlarımı uzun kullanıyordum ama artık kestirmek istedim.Uzun kullanırken kamufle etmek kolaydı tabi kısalınca çok sıkıntılı gözüktü.Özellikle ekimin seyrekliği baya kötü insanlar hala saç mı ektirdin kaç ay oldu diye soruyor.O gün aynı bu nokta da paylaşım yapmıştım gene aynı nokta da flashlı çekim yapıyorum 2.bir ekim yaptırmak istiyorum. Başıma talihsizlik gelince tekrar sormak istedim İzmir-İstanbul olarak nerede kime ekim yaptırmalıyım ? Ekimden ziyade sıklaştırma olacağı için bu işte kim daha iyi ve yaptığı işin arkasında duruyor onu öğrenmek istiyorum.

Benzer sıkıntı çeken yada sıklaştırma ekimi yaptıran yakın zaman da oldu mu ? .Bir diğer fikrim de saç simülasyonu yaptırsam yaş 31 malum 3-4 yıl o şekilde idare ederek daha sonra mı ekim yaptırmak daha doğru olur ? Şuan mutlaka bir şey yaptırmak lazım ekim kısa rezalet duruyor 0 ra vursam donör bölgesi ameliyat izi direk çıkıyor. Fikirlerinizi bekliyorum.

tesla1757

• Full Member
Ynt: 2.EKİM İÇİN TAVSİYE
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2021, 16:10:33 »
hocam gecmis olsun, saclarini full kisa kesince ustler ve arkalar komple, yine de belli oluyor mu ?  ekimden once herhangi bir takviye kullanmismiyidniz donor nasildi ? ekim cok mu uzun surmustur?

bunun yaninda bende egeliyim ve arastirdim, sibel hoca disinda duymadim bile iyi sonuc icin. ondan dolayi istanbul derim ben ve basari orani gayet yuksek diye gouruyorum forumda , ankara da var bir kac ama izmir aralarinda yine en az kaliyor , egeden biri olarak bunu soyluyorum bende mesafeyi goze alip istanbulda yaptiracam

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2021, 16:52:58 »
Merhaba geçmiş olsun. Donör fena durmuyor rahat 2 bin kök daha alınır. Sakaldanda 800-1000 arası bir sıklaştırma işini halleder gibi.Şehir önemli değil bence sıklaştırmayı Hakan Doğanay veya Şahin Çelik de başarılılar ekimlerini incelemeni tavsiye ederim. Maddi durumun iyiyse İstanbul'da adres belli Asmed.

SeyrekX

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2021, 20:01:15 »
hocam gecmis olsun, saclarini full kisa kesince ustler ve arkalar komple, yine de belli oluyor mu ?  ekimden once herhangi bir takviye kullanmismiyidniz donor nasildi ? ekim cok mu uzun surmustur?

bunun yaninda bende egeliyim ve arastirdim, sibel hoca disinda duymadim bile iyi sonuc icin. ondan dolayi istanbul derim ben ve basari orani gayet yuksek diye gouruyorum forumda , ankara da var bir kac ama izmir aralarinda yine en az kaliyor , egeden biri olarak bunu soyluyorum bende mesafeyi goze alip istanbulda yaptiracam

Ne yazık ki dostum resim aradım ama telefon değiştirdim çok yakın bir zamanda geçmemiş fotolar var.Bulabildiğim bu oldu arka tarafta ki iz çok belirgin bildiğin geniş bir V harfi var.Ekim 9 saat kadar sürmüştü bir ara bir sıkıntı oldu gibi geliyor bana çünkü 2 saat kadar ara verdiler yemek filan yediler diye düşünüyorum.Sonra tekrar eksik alındı diye kök alındı 400-500 adet.Bu araya girmeden önce ilk ön taraf yapılmıştı. Ekim den önce 2 ay biotin kullandırmıştı doktor hanım daha sonra gene prp yapmamız lazım dedi 3 kez de onu yaptırdım.Vitaminleri de hiç bırakmadım hatta hala kullanıyorum.Donör bölge şuan ki resmin 3 katı kadar dı hatta ben 3620 kök alınmamıştır daha fazladır diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2021, 20:19:25 Gönderen: SeyrekX »

SeyrekX

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2021, 20:14:20 »
Merhaba geçmiş olsun. Donör fena durmuyor rahat 2 bin kök daha alınır. Sakaldanda 800-1000 arası bir sıklaştırma işini halleder gibi.Şehir önemli değil bence sıklaştırmayı Hakan Doğanay veya Şahin Çelik de başarılılar ekimlerini incelemeni tavsiye ederim. Maddi durumun iyiyse İstanbul'da adres belli Asmed.

Koray bey ile zamanında görüşmüştüm o zaman bile oldukça yüksek maliyetleri vardı şuan ne söyler kim bilir.Onun haricinde diğer seçenekleri değerlendireyim yorum için teşekkürler .Ankara-İstanbul-İzmir benim için uygun bütçe de aslında sıkıntı değil ama bu işin bir yerden sonra pahalı olmasının bir numarası yok gibi geliyor bir kere kötü tecrübe yaşayınca insan geriliyor haliyle.Pazartesi günü İzmirde halletmem gereken işler mevcut gitmişken aslında Sibel Hanıma uğramak istiyorum.Bakalım hatırlayacak mı yorumu ne olacak yoksa hala eskisi gibi yaptım oldu olmadıysa bana ne triplerin de mi görmek istiyorum. 

Verdiğiniz 2 isminde paylaştığı resimler güzel örnekler ama asıl olay kötüleri bence.Kötü sonuçlarda naptı nasıl bir yol izledi o önemli.Forumu talan ettiğimde eskisi gibi kötü ekimlere ulaşamadım bu durum konmadığı için mi yoksa artık herkes belli bir çıtaya yaklaştı mı bunu merak ediyorum. Genel olarak 10-15k bir bütçe sırf saç için ayıra bilirim malum sadece saç ile de bitmiyor bu işlemler.

Kaiba

• Full Member
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2021, 20:29:28 »
Hocam geçmiş olsun Sibel hanım mevzusunda eksik ifa olabilir bence bu konuyu mutlaka avukatla görüşün çünkü Ekim merkezleri ile bir eser sözleşmesi yapılıyor bu kadar kolay şekilde kaçamayacaklarını düzenli davalara maruz kalarak görürlerse daha iyi işler çıkacağı kesin. 2. Ekim için de donör bölgeniz çok uygun gözükmüyor istanbulda belli 3-4 merkezle görüşüp sizi canlı görüp en ikna edeniyle anlaşın

Facebook Twitter Instagram