Gönderen Konu: Kaç Greft SAÇ Ekilir ?  (Okunma sayısı 560 defa)

kahraman432

• Jr. Member
  • **
Kaç Greft SAÇ Ekilir ?
« : 25 Eylül 2021, 06:18:03 »
Herkese öncelikler merhabalar, abiler kardeşler yaşım 25 ve genetik dökülmem var. devam ediyor ben bu kelliği kaldıramam . saçlarıma şekil veremiyorum ,kendimi tanıyorsam bazı abiler yazabilir iyice dökülsün ileride ekim yap diye, hayır abi ben saçlarımı bu zamanımda kullanmak istiyorum ekim düşünüyorum. ekimden sonra finasterid kullanmayı düşünüyorum. uzun yıllar saçlarımı korumam için ,sizlere sormak istediklerim bu ön taraftaki çizgimde dökülme yok ,çizgi tamam yan taraflarında dökülme olmuş. sizce sıkı bir ekimle kaç greft ekilir? tecrübelerinize dayanarak soruyorum? cevaplarsanız çok sevinirim. siteyi 2-3 aydır keşfettim iyiki keşfettim diyorum. hintell hocam sağolsun o da cevaplarsa sevinirim .ve donör bölgeyi nasıl değerlendiriyorsunuz ? saç tipim kalınmı, ortamı, incemi yorumlarsanız çok mutlu olurum. sağlıcakla kalın

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Kaç Greft Ekilir ?
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2021, 09:12:02 »
Merhaba dostum benim ekim öncesi halimde seninle benzerdi. 1 seneyi geçti ekim yaptıralı, 2 bin greft ekim yapıldı ama kendi saçımla aynı sıklıkta olmadı. Şimdi 2. Bir ekim yaptırcam. Ekim merkezini iyi seç bu gerçekten zor bir iş
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2021, 10:30:36 »
 bende genclikte saçın tam olmasını dusunenlerdenim asıl genclikte saç tam lazım tabi donor sınırsız değil geleceği bilemeyiz ama finasteridle dokulmeyi yavaslatıp oyle ekim daha mantıklı.one ufak bir ekim olursun.yüz hattınla ilgili çizgiyi dr ceker sayı ona gore belirlenir.kabataslak atarız en fazla burdan 1000 deriz  falan.one inilcekmi suratına dahamı yakışır şu bu.ama ön çizgi yapılcak kotu olmayan ekim kellikten beter ona gore çok iyi bir yer ekmeli
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2021, 11:56:49 »
Üst kalite ekimcilere gidip ön hatta 1200-1700 civarı ekim yaptırabilirsin. Saçlı alana kesinlikle girmesinler. Üst kalite ekimci dememin sebebi bu zor bir ekim iyi bir sıklık olmalı . Tepe , üst vs ekim yapılacak bir yer yok zaten gayet sık
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

tudors

• Full Member
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2021, 16:08:00 »
Ön taraf seyrek sonuçlansa bile arka taraf kapatır gölge yapar bir nevi zaten çoğu saç ekimi bu yüzden iyi gözüküyor saçı böyle olupta iyi sonuç alan yok gibi bir şey .bir tek asuman ve serkan aygında ektirenlerde ön tarafta güzel sonuç alıyorlar diğerleri hep kamuflaj.

kahraman432

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2021, 18:49:29 »
cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum benim ekim yaptırmayı düşündüğüm yer memlekete yakın batman dünya hastanesi ömer uğur instagram da mevcut sizden ricam buraya bakıp ekimimi burda yapmamın bir sakıncası varmıdır ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2021, 19:36:48 »
 iyi bilinirdi orası ama son performanslarını bilmiyorum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kahraman432

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2021, 19:49:26 »
abim instagram da bayağı aktifler bi sana zahmet bakabilirmisin iyiler mi ben pek fazla anlayamam senin tecrübelerin vardır instahramları ömer uğur yazınca çıkıyor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 25 Eylül 2021, 19:58:30 »
 ben instagram kullanmıyorum anlamıyorum instagram facebook falan sanal hesabım yok.hintel tanır onları ona sor.

kahraman432

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2021, 21:42:24 »
tmdır tşkler hintell hocam bi görse paylaşımı iyi olur ya

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2021, 21:49:38 »
 Asuman hair 6 bin fazla ver gönlün rahat olsun  bence tabi yine sen bilirsin

kahraman432

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 25 Eylül 2021, 22:04:37 »
hocam asuman hair greft başınamı ücret alıyor yoksa sabit fiyat mı ?

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 26 Eylül 2021, 00:06:01 »
1500 maximum 2000.
Batman da güzel sonuçlar çıkarıyor her iki merkez de, forumda da başarılı sonuçlar var.

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #13 : 26 Eylül 2021, 01:01:34 »
 Yok hocam gref üzeri değil insegramdan al numarasını saçını at dönüş yaparlar 13 bin ile 15 bandında  fiyatladıydı değişmediyse

Facebook Twitter Instagram