Gönderen Konu: Antalyada saç ekimi yaptıracağım tavsiye yerler nerelerdir ve fiyatları nelerdir  (Okunma sayısı 1293 defa)

tolga90

• Yeni üye
  • *
Reisler selamın aleyküm antalyada saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum bi kaç ay içerisinde tavsiye edip önerebileceğiniz nereler var mecbur kalmadığım sürece istanbulda ektirmeyi düşünmüyorum değerli önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum herkese saygılar

slade23

• Hero Member
hakan doğanay var yanılmıyorsam esma-serkan tetik de antalyada araştırabilirsin ekimlerini forumdan
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

tolga90

• Yeni üye
  • *
@slade23 sağolasın reis hakan doğanayla görüştüm ekibine 13 bin istiyorlar biraz fazla geldi
  • Yaşınız 26

Leonidas

• Hero Member
Her iki merkez de başarılı merkezler. Fiyat konusunda tasarruf etmeye kalkıp adı sanı duyulmamış merkezlere gidip risk almanızı önermem sonuçta önemli bir operasyon bu.
Eğer ille de Antalya diyorsanız bence de bu iki merkezi araştırın forum da konuları var.

tolga90

• Yeni üye
  • *
@leonidas doğru söylüyorsun reiste istanbul çevresi aldığım fiyatlar 8-9 antalya 11.5-12.5
  • Yaşınız 26

Leonidas

• Hero Member
@leonidas doğru söylüyorsun reiste istanbul çevresi aldığım fiyatlar 8-9 antalya 11.5-12.5

O halde İstanbul’u seçmeniz gerekmez miydi ben mi yanlış anladım :)

8-9 civarında İstanbul da seçilebilecek merkez medeks, onun haricinde seçilir hangi merkez var bilmiyorum. Diğerleri pahalı 13-14+..

tolga90

• Yeni üye
  • *
O halde İstanbul’u seçmeniz gerekmez miydi ben mi yanlış anladım :)

8-9 civarında İstanbul da seçilebilecek merkez medeks, onun haricinde seçilir hangi merkez var bilmiyorum. Diğerleri pahalı 13-14+..

reis araştırma aşamasındayım medeks nasıl bilgin var mı iyimidir
  • Yaşınız 26

Leonidas

• Hero Member

Medeks fiyat/performans açısından oldukça iyi bir merkez , forum da da oldukça fazla konusu var. İncelersen görebilirsin, eğer kafana yatarsa burada yaptırırsın hocam karar senin.

emekli kel

• Hero Member
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2021, 21:10:07 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Antalya için Hakan doğanay düşünebilirsin ekibi ya da
13 bin altı ekim yerine zaten gidilmez

Şu an kaliteli ve ucuz sayılır artık zaten piyasaya göre

Hayatın boyunca kafanda taşıycaksın durumun yoksa bekle öyle ektir düzgün bir yere ucuz etin yahnisi yenmez sonra 50 bin verirsin düzeltmek için:)
Global Moderator

tolga90

• Yeni üye
  • *
Antalya için Hakan doğanay düşünebilirsin ekibi ya da
13 bin altı ekim yerine zaten gidilmez

Şu an kaliteli ve ucuz sayılır artık zaten piyasaya göre

Hayatın boyunca kafanda taşıycaksın durumun yoksa bekle öyle ektir düzgün bir yere ucuz etin yahnisi yenmez sonra 50 bin verirsin düzeltmek için:)

sağolasın kral yorumun için
  • Yaşınız 26

taner27

• Jr. Member
  • **

benim favori merkezim fiyat performans bende endekste ektirdim ama resim yükleseydiniz keşke
  • Ekim Tarihi: 16.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks hair center

Facebook Twitter Instagram