Gönderen Konu: proscar mı xpecia mı  (Okunma sayısı 687 defa)

Tulyaret

• Jr. Member
  • **
  • erman keleş saç ekimi
proscar mı xpecia mı
« : 25 Eylül 2021, 21:52:18 »
Merhaba bir sure proscar kullandim kasiklarim da agridan duramayacak duruma gelene kadar direndim en son urologa gittim kisirlik degerlerin var dedi.. Bu yuzden acil birak dedi çoo istiyorsan xpecia kullan dedi yan etkisi yok dedi..

Kisada proscar mı xpecia mı daha etkili

Yardımsever

• Sr. Member
Ynt: proscar mı xpecia mı
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2021, 22:43:55 »
Merhaba bir sure proscar kullandim kasiklarim da agridan duramayacak duruma gelene kadar direndim en son urologa gittim kisirlik degerlerin var dedi.. Bu yuzden acil birak dedi çoo istiyorsan xpecia kullan dedi yan etkisi yok dedi..

Kisada proscar mı xpecia mı daha etkili
Abi doktor kısırlık değerleri var demiş bi rahat bırak hormonları bu kadar mı önemli senin için saç

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2021, 16:31:44 »
Proscarı nasıl kullandın ? Umarım 5mglik bi hapı yutmamışsındır.  Ben dörde bölün diyolardı öyle kullandım da son zamanlarda sekize bölüp kullanıyorum.
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2021, 16:47:14 »
xpecia denmeden proscara giriş yapman hata olmuş bence
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

BlackPill©

• Full Member
« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2021, 17:55:09 »
Bro iletilerini okudum da bence birak ya dassak > saç
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2021, 19:04:45 »
Finasterid geçici kısırlık yapabiliyor. Mesela çoğu kişide hafif testis ağrısı oluyor ama aşırı şekilde olması sıkıntılı bence. 12 ay sonra tekrar test yap derim. Hormonlarını baskılayacak bir ilaç kullanma. Sana tavsiyem sabah akşam minoxidil kullanmak olurdu. Yapacak bir şey yok kullanmalısın. Eğer kaşıntı kepek yaparsa H&S clinical strenght kullanırsın 3 günde 1.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

BlackPill©

• Full Member
« Yanıtla #6 : 11 Ekim 2021, 20:21:44 »
Finasterid geçici kısırlık yapabiliyor. Mesela çoğu kişide hafif testis ağrısı oluyor ama aşırı şekilde olması sıkıntılı bence. 12 ay sonra tekrar test yap derim. Hormonlarını baskılayacak bir ilaç kullanma. Sana tavsiyem sabah akşam minoxidil kullanmak olurdu. Yapacak bir şey yok kullanmalısın. Eğer kaşıntı kepek yaparsa H&S clinical strenght kullanırsın 3 günde 1.
Aga bıraksa spor falan yapsa düzeltmez mi ? Benim de kafamı karıştırdı.
  • Yaşınız 20

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Ekim 2021, 20:31:04 »
Aga bıraksa spor falan yapsa düzeltmez mi ? Benim de kafamı karıştırdı.
Hormonlar rahat bıraktığında zaman içinde başladığın yere dönüyorsun. Çok büyük oranda tabii ki.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Facebook Twitter Instagram