Gönderen Konu: Yanlış ekilen kısım nasıl düzeltilir ?  (Okunma sayısı 1020 defa)

Kim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yanlış ekilen kısım nasıl düzeltilir ?
« : 30 Eylül 2021, 23:39:38 »
Cümleten selamün aleyküm arkadaşlar. 2yıl önce kadar saç ekimi yaptırdım. Genel itibariyle memnunum. Sadece alnımın yan taraflarına ekilen küçük kısımlar var ve beni bıktırdı artık. Hem dik uzuyor hem orjinal saçımla arasında boşluk var.uzayınca biraz uclarından kesiyorum ama yan taraflar gibi durmuyor.  Direk başkalarının dikkatini çekiyor ve beni usandırdı artık 😊
 Buraları için ne yapabilirim? İlk aklıma lazer epilasyon geliyor ama ne önerirsiniz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Yanlış ekilen kısım nasıl düzeltilir ?
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2021, 23:46:02 »
 aldırıp baska yere ektirebilirsin.ekim düzelttirenler var.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2021, 23:55:13 »
bence bunu bir ekim merkeziyle konuş lazer filan ile uğrasma neden dersen lazer kaç seans sürer bilmem  bunun yerine çok uygun sana fiyat verebilicek bir ekim merkezine aldır burayı eksik gördüğün bir yere kullan
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2021, 10:35:24 »
İğneli epilasyon lazere göre daha efektif deniyor. Ama iyi yapan bir yer olması lazımmış. Bu da bir seçenek olabilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2021, 10:58:22 »
Asmed ile bir görüş derim
Global Moderator

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2021, 14:22:45 »
Orayi aldirip donöründe acik kalan yere geri ektirebilirsin belki. Ama iyi alan yere yaptir ki, fazla iz kalmasin.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2021, 21:41:40 »
Çaresi iğneli epilasyon lazer olmaz o bölgeye .
O bölgedeki saçları aldırnaktansa ikinci bir ekimle sıklaştırıp daha düzenli hale getirirsen bence çok dikkat çekmez .Ayrıca o bölgedeki ekim sınırlarıda çok yanlış yapılmış biraz daha genişletilip doğal şekli verilirse seni rahatsız etmeyecek hatta hoşuna gidecek bir hale sokulabilir bence.

Kim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2021, 22:56:14 »
Asmed ile bir görüş derim

Çaresi iğneli epilasyon lazer olmaz o bölgeye .
O bölgedeki saçları aldırnaktansa ikinci bir ekimle sıklaştırıp daha düzenli hale getirirsen bence çok dikkat çekmez .Ayrıca o bölgedeki ekim sınırlarıda çok yanlış yapılmış biraz daha genişletilip doğal şekli verilirse seni rahatsız etmeyecek hatta hoşuna gidecek bir hale sokulabilir bence.

aldırıp baska yere ektirebilirsin.ekim düzelttirenler var.

bence bunu bir ekim merkeziyle konuş lazer filan ile uğrasma neden dersen lazer kaç seans sürer bilmem  bunun yerine çok uygun sana fiyat verebilicek bir ekim merkezine aldır burayı eksik gördüğün bir yere kullan

Orayi aldirip donöründe acik kalan yere geri ektirebilirsin belki. Ama iyi alan yere yaptir ki, fazla iz kalmasin.

Hepinize çok teşekkür ederim. Dediğiniz yöntemleri araştıracağım.
Peki bu aldırma işleminde orada iz kalır mı ?

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2021, 19:58:28 »
Söyle bir durum var aldirirken. Alim aleti Punch ince olmasi gerekiyor. En önemlisi ordaki greftler alinirken yanyana alinmaması gerekiyor, çünkü delikler çok yanyana yakınsa onlar birleşip iz büyük olabilir. Koray Hocayla irtibata geç, ya da Ankarada HLC. Onlar bu işi yapabilir belki.

Bu düzeltme işleri Internette gördüğüm kadarıyla pek belli olmuyor. Belki tenden tene değişebilir.

Youtube ta eugenix hairrepair verin, orda böyle bir düzeltme gördüm.

SS06SS

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Ağustos 2022, 16:34:35 »
 :)  konuyu hortlatalım

aynı sorun aynı saç bölgesinde ben de de var. nasıl çözüm buldunuz_?

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 26 Ağustos 2022, 17:25:14 »
:)  konuyu hortlatalım

aynı sorun aynı saç bölgesinde ben de de var. nasıl çözüm buldunuz_?

ordaki saçları alıp tekar eken yerler var hocam ama sayılı yerler yapıyor bunu asmed ve ahd gibi.

Facebook Twitter Instagram