Gönderen Konu: Minoxile kac tane fin atmaliyim ?  (Okunma sayısı 528 defa)

Cardozoo

• Hero Member
Ynt: Minoxile kac tane fin atmaliyim ?
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2021, 23:46:19 »
Topikal olarak kullansanız dahi oral olarak kullanıyormuş gibi sistematik hale geliyor. Bunu düşünerek hazırlayın derim.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2021, 07:33:20 »
Topikal olarak kullansanız dahi oral olarak kullanıyormuş gibi sistematik hale geliyor. Bunu düşünerek hazırlayın derim.
3 adet yani 15mg atmayı düşünüyorum topik kullanmak daha hızlı etki eder gibime geliyor ve yan etki daha az olmazmi sonuçta oral değil ciğeri zorlarmi topikte

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2021, 16:48:22 »
Minoxile fin tablet atmaktansa finasterid tozu temin edip atmak çok daha mantıklı olur.
Bir kaç arkadaş forumda bu şekilde kullanıyordu diye hatırlıyorum.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2021, 16:59:01 »
Minoxile fin tablet atmaktansa finasterid tozu temin edip atmak çok daha mantıklı olur.
Bir kaç arkadaş forumda bu şekilde kullanıyordu diye hatırlıyorum.
Hocam öyle zor olmaz mı?  Gramlık ölçümlerden bahsetmiyoruz. mg sini ayarlamak inanılmaz zor olur. Yine haplarla yapmak zorundayız. Bize hot water bath yapabileceğimiz malzemeler gerekiyor. Kaynama taşı(boiling chip) diye bir malzemeyi bulamadım bile. Şu ana kadar bildiğim 60 derecede yapılacak bu işlem. Ama ne kadar süre yapılacağı hakkında bir fikrim yok.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2021, 20:35:48 »
Hocam öyle zor olmaz mı?  Gramlık ölçümlerden bahsetmiyoruz. mg sini ayarlamak inanılmaz zor olur. Yine haplarla yapmak zorundayız. Bize hot water bath yapabileceğimiz malzemeler gerekiyor. Kaynama taşı(boiling chip) diye bir malzemeyi bulamadım bile. Şu ana kadar bildiğim 60 derecede yapılacak bu işlem. Ama ne kadar süre yapılacağı hakkında bir fikrim yok.
ne 60 derece hocam toz haline getirip minoxa katarak bekletmeyi düşünüyorum bir süre sonra tortundan ayırıp kullanmak yanlış mi ?

Facebook Twitter Instagram