Gönderen Konu: 15 Ekimde saç ektireceğim  (Okunma sayısı 820 defa)

LOESS

• Hero Member
15 Ekimde saç ektireceğim
« : 04 Ekim 2021, 12:58:36 »
15 Ekimde hayırlısıyla saç ektireceğim. Forumda süreci de paylaşacağım tek endişem donörümün iyi olup olmaması hakkında endişelerim sizin düşünceleriniz nelerdir forumdaşlarım ?

LOESS

• Hero Member
Ynt: 15 Ekimde saç ektireceğim
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2021, 13:34:46 »
Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum

Qur

• Full Member
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2021, 14:19:36 »
Donör çok iyi değil. Orta, belki ortanın biraz altında.
Uzun halini görmek lazım birde. Ekim olur donörünle. Zor bir ekim olacak. Saçların halen var. Aralara girilmesi gerek. Kötü bir ekim olursa kendi saçların zarar görür. Umarım iyi bir merkez seçmişsindir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2021, 14:22:41 »
Saçların çok kötü durmuyor resimler çok blunık net yorum değil ama donör çok iyi durmuyor
Global Moderator

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Ekim 2021, 14:24:50 »
Asuman Hanıma ektireceğim, donör ne iyi ne kötü sayılır dendi bir çok ekim merkezi  ince saç tipi. 
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2021, 14:32:30 Gönderen: loess »

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Ekim 2021, 16:55:19 »
Forumdaşlar yorumlarınızı bekliyorum

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 04 Ekim 2021, 17:35:08 »
finasterid başla artı olarak ekimden sonra süreç bitinceye kadar minoxil kullan .süreç bittikten sonra hem minoxili hemde finasteridi kes.amaç çıkışları desteklemek ve ekim travmasından saçları korumak. bunları bırakınca kendi saçlarında kazanım olursa geri kaybedersin ama ekilenler aynen yoluna devam eder.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 04 Ekim 2021, 17:42:23 »
finasterid başla artı olarak ekimden sonra süreç bitinceye kadar minoxil kullan .süreç bittikten sonra hem minoxili hemde finasteridi kes.amaç çıkışları desteklemek ve ekim travmasından saçları korumak. bunları bırakınca kendi saçlarında kazanım olursa geri kaybedersin ama ekilenler aynen yoluna devam eder.
Finansteridi 12-13 aydır kullanıyorum belki ölene kadar da kullanacağım

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 04 Ekim 2021, 17:47:29 »
vitaminlerine baktırdınmı bilmiyorum ama donör bölgedeki saçlar tepe ile orantısız bir dökülme olmuş .fin kullanmana rağmen neden o kadar zayıf acaba?

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 04 Ekim 2021, 17:52:31 »
Ne kadar greft düşünüyorlar? Aslında saçların iyi, aralarına girip mi ekim yapılacak? Kendi saçların dökülmez mi?

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Ekim 2021, 17:55:50 »
vitaminlerine baktırdınmı bilmiyorum ama donör bölgedeki saçlar tepe ile orantısız bir dökülme olmuş .fin kullanmana rağmen neden o kadar zayıf acaba?
Vitaminler de sorun yok düzenli kullanım yaptım bir sene boyunca saçın yapısı her zaman inceydi benim doğuştan böyle. Bir çok ekimci ye fotoğraf gönderdiğim de 4000-4500 dedi ekime uygun değilsin denmedi o yüzden forumda orta düzeyde ki donörlerden iyi sonuç gördüm bende kurtulayım dedim bu dertten

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 04 Ekim 2021, 17:58:19 »
Ne kadar greft düşünüyorlar? Aslında saçların iyi, aralarına girip mi ekim yapılacak? Kendi saçların dökülmez mi?
forumdaki ekimlere baktığımız da iyi e ekimci ekerken aralarına çok rahat sorunsuz ekim yapabiliyor o yüzden olduğu kadar olmadığı kader eşiğindeyim. Bu tür sağlam ekimci ler olmayacak bir vakayı ekelim diye almaz herhalde çünkü paraya yada bana ihtiyaçları yok bissürü ekim adayı var değil mi

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 04 Ekim 2021, 18:07:49 »
Gel canlı konsültasyon yapalım dediler mi, ailende saç dökülmeler ne durumda sordular mı, saçlarını finasterid kuvvetlendir alıp gel dediler mi? Kendi saç dökülmenin yavaşlaması için finasterid ya da minoxidili ömür boyu kullanacaksın dediler mi? Şu an üstünde 4-5000 den fazla kök var. Ekilenlerle beraber 10000 bin olacak, dökülmelerin devam edecek, ileride kendi saçların dökülürse yine aynı duruma geleceksin. Bunlar anlatıl dı mı?
Muhtemelen hayır. Kimse paranın peşinde değilim demesin, herkes para için yapıyor bu işi.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 04 Ekim 2021, 18:48:12 »
Gel canlı konsültasyon yapalım dediler mi, ailende saç dökülmeler ne durumda sordular mı, saçlarını finasterid kuvvetlendir alıp gel dediler mi? Kendi saç dökülmenin yavaşlaması için finasterid ya da minoxidili ömür boyu kullanacaksın dediler mi? Şu an üstünde 4-5000 den fazla kök var. Ekilenlerle beraber 10000 bin olacak, dökülmelerin devam edecek, ileride kendi saçların dökülürse yine aynı duruma geleceksin. Bunlar anlatıl dı mı?
Muhtemelen hayır. Kimse paranın peşinde değilim demesin, herkes para için yapıyor bu işi.
Tabiki dediler, canlı konsültasyon yapalım dediler iş gereği Bodrumdaydım. Ben zaten çok önceden ekime hazırladındığım için finansterid ve vitamin kullanıyorum 1 yıldan beri ve ekim sonrası da kullanacağım. Üstadım şuan üzerimde 4500 kök varda inan diyorum zayıf uzatsan uzamaz uzasa seyrek gözükür öyle bir saç. İlerde hemen, hemen herkesin saçı otoban gibi olucak Reis şimdi ben 10 15 sene sonraki saçımı niye kafaya takayım üstad eğer kafayı takarsam kafayı yerim.

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 04 Ekim 2021, 22:31:41 »
O zmn sac cizgini degistirme, su an nasilsa öyle ektir, sakaklara da hic girme, gayet iyi duruyor. Bence sadece ön taraftan ortaya dogru siklastirma ekimi yaptir 3000 greftle. Donörün güclü kalir, fazla dökülmez.
Ön taraflara sadece tekli ince olan greftlerden eksinler dogallik bakimindan.
Vertex kisminini finasteridle bayagi götürürsün, ileride de saclarin devami dökülürse vertexe bir ekim daha yaparsin.

Facebook Twitter Instagram