Gönderen Konu: Az greft ekim vs cok greft ekim  (Okunma sayısı 486 defa)

murattarum

• Hero Member
Az greft ekim vs cok greft ekim
« : 05 Ekim 2021, 21:24:40 »
Merhaba arkadaslar mesala bazi hocalar 2000 derken bazilari 5.000 diye biliyor .hakikaten bazi hocalarin 2.000 ekimi diger ekimcilerin 5.000 i gibi duruyor.sizce bu fark neden? Az greft ekip 5.000 greft kapaticiliig saglayan hocalarin sirri ne. Ve neden her hoca farkli greft sayisi soyluyor.

Sea

• Full Member
Ynt: Az greft ekim vs cok greft ekim
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2021, 22:19:46 »
Çoklu greft denen bir konu var.her greftte aynı sayıda saç kökü olmuyor. Bazen tekli bazen çift bazen 3 saç kökü veya daha fazlası aynı greftte olabiliyor . Çoklu greft miktarı ne kadar çoksa bu saç ekim başarısını olumlu yönde etkileme şansını arttırıyor. Kısaca durum bu şekilde .

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2021, 22:23:48 »
Peki coklu greft olayini nasil anliycaz.kok cikmadan anlasilmazmi mesela benim donor
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2021, 22:24:21 »
Bu
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2021, 22:24:57 »
.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Sea

• Full Member
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2021, 22:38:49 »
Bu konuda net bir yorum yapmak mümkün değil.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2021, 22:52:02 »
gereksiz saçlı alana ekim en büyük greft isyanı bana göreki zaten o bölgelerden kolay kolay saç çıkmıyor bir nevi var olan saç ekileni engelliyor gibi bir durum söz konusu oluyor .bu yüzden doğru ve iyi planlama yapan merkezlerin çıkış oranlarıda yüksek oluyor ayrıca bence en büyük farklardan biriside işinde başarılı olan yerlerin ektiği zayıf greftlerde tutabiliyorken kötü olan yerlerin ektikleri arasında sadece güçlü olanlar ayakta kalıp çıkıabiliyor yani sonuç olarak işinde iyi olanın her zaman çıkış oranı yüksek oluyor doğal olarak.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 06 Ekim 2021, 22:17:04 »
Sıklaştırma ekimlerinde greft sayısı abartılırsa çıkış yüzdesi düşük oluyor ama bazı işi bilmeyen merkezler kişiye bonkör gözükmek için malesef bunu yapıyorlar.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Ekim 2021, 23:39:40 »
Ya greftleri bölerek ekiyorlardır, ya da ensede ki kalın çoklu greftleri ekiyorlardır. Tabi en önemli husus ekilerinde tutması ve tabi planlama.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram