Gönderen Konu: 21 yaşındayım ekim düşünüyorum erken mi bilmiyorum cok rahatsız oluyorum.  (Okunma sayısı 1132 defa)

Burak Can Uzam??

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi düşünüyorum alın cizgim biraz geriye gitti saclarim ince ve zayıf fotoğraflarını atıyorum buraya.bir de üst bölgede bi açılma mevcut yas 21.serkan aygınla görüştüm hap tedavisi PRP veya mezoterapi uygulanabilir diyor. Ben kesin sonuc almak istiyorum yaşımdan dolayi bu açıklık beni rahatsız ediyo. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sac kaybin maalesef devam edecek gorunuyor. Ondeki acilman cok degil, tepe bolgesi kendini gostermis net olarak; 3-5 yila tamamen kendimi birakacagim diyor.

Su anda ektirmen buyuk hata olur, cok gencsin ve dokulmen devam ediyor. Cok rahatsiz oluyorsan, doktor kontrolunde finas alabilirsin yan etkisi olmazsa. Bu sekilde minyaturlesmis saclari kuvvetlendirebilir ve olan saclarini koruyabilirsin.

Siddhartha

• Hero Member
Bu saca bu yasta ekim olmaz. Beklemen gerekir.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan aygın  doğru demiş
Ona git
Ekim kesin sonuç gibi gözükmesin gözüne
Saçlar rayına girmeden olmaz o işler
Yoksa" YENİ GELEN GİDENİ ARATIR "

emin43

• Sr. Member
Bu yaşta saça ekim risk! Beklemekte fayda var

Salvador

• Hero Member
Saç ekimi düşünüyorum alın cizgim biraz geriye gitti saclarim ince ve zayıf fotoğraflarını atıyorum buraya.bir de üst bölgede bi açılma mevcut yas 21.serkan aygınla görüştüm hap tedavisi PRP veya mezoterapi uygulanabilir diyor. Ben kesin sonuc almak istiyorum yaşımdan dolayi bu açıklık beni rahatsız ediyo. Yardımcı olursanız sevinirim.
Norwood 7 olacak bu saç yanlar zayıf ense de zayiflayabilir ilerde Ekim için uygun bir aday olacak gibi de gozukmuyorsun finastreid vs doktor kontrolünde baslaman da fayda var saçlarını tutmak adina
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Kel123

• Hero Member
Bu saçlar gidici. Ekime uygun değilsin. 3 4 seneye tepede sac kalmaz.

Burak Can Uzam??

• Yeni üye
  • *
Bu saçlar gidici. Ekime uygun değilsin. 3 4 seneye tepede sac kalmaz.

Ne yapmam gerekiyo sence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Resimler çok bulanık net değil
Global Moderator

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
alacagın sonuc kaybettıgınden fazla olmayacak beklemen gerekıyor
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Burak06

• Full Member
Bu yaşta ekim olmaz bu suça.Saclar zayıflamış zaten.Sac kaybinda devam edecek.Tepe bölge kendini belli etmeye baslamis zaten.En geç 25 yasina gelince gidici.Önden suan birsey görünmüyor ama zamanla gösterir kendini.Seni üzmek istemem ama durum bu.Yani daha dökülmenin devam edeceği saça ekim yapılmaz.Yaptirdigin takdirsde bir ekim daha istersin.Doktor kontrolünde finansa baslarsan o mevcut saçlarını korursun.Ileride bir ekim duruma göre düşünülür.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim finasterid'i araştır derim ekim için erken ...
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Facebook Twitter Instagram