Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum çevremdekiler erken diyor, ne dersiniz?  (Okunma sayısı 498 defa)

fableman34

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba arkadaşlar. Yaşım 28 , saç ektirmeyi düşünüyorum. Çevremde bir kısım '' ektirme, daha erken,biraz daha dökülsün '' diyorlar:) bir kısım da önler açık bayağı , ektir diyor. Fotoğraflar ekte. Ön bölgem çok zayıf nereden baksanız ön saç çizgimden arkaya doğru 3 4 parmak var. ortasına kadar açık. birkaç saç ekimciyle konuştuğumda donör bölgen çok iyi , arka, ense kısmı bayağı iyi , rahat bir ekim olur dediler. Yaş da 28 zaten 3 4 sene keyfini süreyim diyorum. siz ne diyorsunuz? Görüşleriniz için teşekkür ederim.

LOESS

• Hero Member
28 yaşındasın erken bir dönem değil yaş itibariyle özgüvene en çok ihtiyaç duyulan bir dönem. 18 yaşında değilsiniz erken diyenler neden öyle demiş bir anlam veremedim.

fableman34

• Yeni üye
  • *
3 ve 4 numaralı fotoğrafa bakaraktan söylüyorlar . 1 ve 2 yi hiç görmüyorlar. ben işe veya dışarı çıkarken genelde 3 nolu foto gibi görünüyorum

barbaross

• Sr. Member
Bence ektirmezsen arkadaki saçları daha erken kaybedersin saç ekiminin kafanın kanlanmasınada faydası var deri ne kadar saçsız kalırsa o denli ilerisi için ekim başarısı düşüyor ama tabi bu kendi düşüncelerim bilimsel bir dayanağı yok malesef.

oralminoxidil

• Hero Member
Bence ektirmezsen arkadaki saçları daha erken kaybedersin saç ekiminin kafanın kanlanmasınada faydası var deri ne kadar saçsız kalırsa o denli ilerisi için ekim başarısı düşüyor ama tabi bu kendi düşüncelerim bilimsel bir dayanağı yok malesef.

doğru bir düşünce ekim işlemi belki 100 kez dermaroller işlemi gibi ayrıca kıl kökleri sağlam dokuyla beraber geliyor

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

fableman34

• Yeni üye
  • *
Haklısınız, arkalar sağlamken ektirmek daha iyi gibi